EUSKALGYM GALA 2017

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: EUSKALGYM GALA 2017

Мнениеот symb » Сря Дек 06, 2017 8:48 pm

evenfall написа:
kikid написа:По принцип нямам против - такива песни се слушат по радиото и дискотеките, но е проява на лош вкус и не особена съобразителност от страна на организаторите да накарат момичетата да танцуват пред публика, съставена предимно от млади момичета, на песен, в която се пее имплицитно за: безразборни контакти, фелацио и в припера се повтаря: "гълтай, гълтай". Ама както и да е.

Този финален танц на Euskalgym винаги е на някой от актуалните поп хитове. Свежи, младежки, танцувални са, всички ги знаят. Шок и ужас, такава е темата на всички поп хитове. И гимнастичките, и децата в публиката, така или иначе вече ги слушат, пеят и танцуват на тях. Проява на лош вкус е да се прави такава музика, към организаторите нямам претенции за избора.

За килограмите на Саша не мога да коментирам, но изглежда в много лоша форма, съдейки по двете неуспешни паншета.

Приятно изненадана бях от галата на Дина. Това момиче расте с всеки изминал ден от гледна точка изразителност. Само да има кой да й постави сносни композиции!

Нормално е да избират подобна музика, все пак трябва продадат шоуто. Какво повече би продало от красиви момичета танцуващи на подобен тип музика? Дали се одобрява или не, въпроса е да продава.

Не знам къде видяхте няколко килограма отгоре на Саша, но според мен изобщо не е мръднала според мен. За мен може да качи още 1-2 килограма и няма да и личат. Относно формата, все пак това не е състезание, нормално е да не е изпълнено всичко както трябва. Лично аз не бих съдил по това претставяне за нейната форма. Според мен, тя е може би най-добрата в момента.

Дина израстна изключително много през последната година и я очаква много бляскаво бъдеще.
symb
Световен шампион
Световен шампион

Предишна

Назад към Състезания 2017