WINTER PRINCESSES Велико Търново 9-10 декември

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: WINTER PRINCESSES Велико Търново 9-10 декември

Мнениеот XF135 » Нед Дек 17, 2017 1:34 am

gerytog написа:
chovecheto написа:Какво общо има с темата съчетанието на дъщерята на Simona, че даже и няколко поста има по въпроса????

Защото въпросната г-жа коментира чуждите деца без проблем.И точно затова не качва съчетание на дъщеря си

Еми разбирам...Това не е доблестно - да се коментират чужди деца, а да се страхуваш от мнението за твоето...
XF135
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот malinda1978 » Нед Дек 17, 2017 9:44 am

Знам, че не е тук темата, но мисля че е подходящо да се направи раздела за състезанията 2018 г., за да имат представа феновете какво предстои и кои клубове с кои състезателки ще участват все пак. :evil:
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Simona`s » Нед Дек 17, 2017 10:27 am

gerytog написа:
chovecheto написа:Какво общо има с темата съчетанието на дъщерята на Simona, че даже и няколко поста има по въпроса????

Защото въпросната г-жа коментира чуждите деца без проблем.И точно затова не качва съчетание на дъщеря си

Въпросната госпожа е повече от критична към дъщеря си. Бъдете спокойни. Не е проблем да я коментирам, и съм го правила с членове на форума. Гледани са и нейни съчетания, критикувана е открито и градацията при нея е видна.
Защо да не коментирам гимнастичките? Това е форум! Не е стая за споделяне на терзанията на мами на гимнастички!
Който не му харесва да не ме чете, но такива като i1978, която обижда директно като пълен простак, няма да търпя. Силно подозирам, че ме
припознава като родител на конкретно момиче, но не, бърка, дъщеря ми е малка, играе в А кат.и далеч няма капацитет за Елит. И? Намам право да кажа, че съчетанията на Цветозара не ми харесаха и усетих при нея една нервност в играта? Я стига!
Аватар
Simona`s
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Хореография » Нед Дек 17, 2017 10:43 am

malinda1978 написа:Знам, че не е тук темата, но мисля че е подходящо да се направи раздела за състезанията 2018 г., за да имат представа феновете какво предстои и кои клубове с кои състезателки ще участват все пак. :evil:

Само главният Администратор в форума може открие заглавна Тема от която по- късно да се формират Подтеми... Ще изчакаме още малко, все пак в момента тече предколедната еуфория...
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот Хореография » Нед Дек 17, 2017 10:51 am

Искам само да напомня, че тук в Форума а и във всеки друг такъв в социалните мрежи, всеки има право да изкаже собственото си мнение по въпроси, които го вълнуват. Да критикува, да защитава, Но нека моля, да го прави така, че да не засяга и обижда ближния познат или не, гимнастичка, родител или треньор.
Нека всеки така да се изразява в Форума, че сам да не се срамува от написаното и в следващ момент сам да изтрива мненията си.
За обиди в нашият Форум няма място!
Благодаря Ви! :evil:
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот i1978 » Нед Дек 17, 2017 12:44 pm

Хореография написа:Искам само да напомня, че тук в Форума а и във всеки друг такъв в социалните мрежи, всеки има право да изкаже собственото си мнение по въпроси, които го вълнуват. Да критикува, да защитава, Но нека моля, да го прави така, че да не засяга и обижда ближния познат или не, гимнастичка, родител или треньор.
Нека всеки така да се изразява в Форума, че сам да не се срамува от написаното и в следващ момент сам да изтрива мненията си.

Може ли да помоля мнението, което беше публикувано от мен да бъде върнато в първоначалния си вариант за да видим, как по-точно въпросната госпожа е обидена! Мнението ми беше изтрито, от някой от модераторите, за което искам да ми се обясни причината. Предполагам този форум има претенциите да не е, като фен страницата на ФЕДЕРАЦИЯТА, така че очаквам обяснение тук в тази тема или мнението ми да се върне в първоначален вариант. След моето мнение поне 5 други потребителя искат да видят съчетание, което означава, че въпросният потребител не е подразнил само мен, а откровенно е прекалил отново с изказванията за чуждите деца.
i1978
Gymfan
Gymfan

Мнениеот аврора » Нед Дек 17, 2017 12:56 pm

Хореография написа:
malinda1978 написа:Знам, че не е тук темата, но мисля че е подходящо да се направи раздела за състезанията 2018 г., за да имат представа феновете какво предстои и кои клубове с кои състезателки ще участват все пак. :evil:

Само главният Администратор в форума може открие заглавна Тема от която по- късно да се формират Подтеми... Ще изчакаме още малко, все пак в момента тече предколедната еуфория...

Точно така. Имайте търпение за още няколко дни. Тя сега е много заета. Ще завърши семестърът и веднага ще направи.
Аватар
аврора
Модератор
Модератор

Мнениеот Хореография » Нед Дек 17, 2017 1:31 pm

i1978 написа:
Хореография написа:Искам само да напомня, че тук в Форума а и във всеки друг такъв в социалните мрежи, всеки има право да изкаже собственото си мнение по въпроси, които го вълнуват. Да критикува, да защитава, Но нека моля, да го прави така, че да не засяга и обижда ближния познат или не, гимнастичка, родител или треньор.

Може ли да помоля мнението, което беше публикувано от мен да бъде върнато в първоначалния си вариант за да видим, как по-точно въпросната госпожа е обидена! Мнението ми беше изтрито, от някой от модераторите, за което искам да ми се обясни причината. Предполагам този форум има претенциите да не е, като фен страницата на ФЕДЕРАЦИЯТА, така че очаквам обяснение тук в тази тема или мнението ми да се върне в първоначален вариант. След моето мнение поне 5 други потребителя искат да видят съчетание, което означава, че въпросният потребител не е подразнил само мен, а откровенно е прекалил отново с изказванията за чуждите деца.

Съжелявам, не мога да помогна... Изтрито мнение не може да се върне.. Незнам също, кой го е изтрил, аз със сигурност не, но по- долу пише че поправката е от самия потребител...
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот evenfall » Нед Дек 17, 2017 1:47 pm

i1978 написа:

Не, мнението няма да бъде възстановено. Темите в този форум не са място за персонално заяждане между потребители, било то с откровени обиди или с индиректни, замазани с отявлен сарказъм, както беше в случая - за целта си има лични съобщения. От мнението беше оставена конструктивната част, която обаче вие сте предпочели да изтриете.
Както може би ви направи впечатление, последвалата реплика на Simona's също беше изтрита изцяло.

Ако се чувствате неразбрана, моля, заповядайте и перефразирайте.

Държа да напомня на всички, че всичко в този форум се върти около коментиране на чужди деца. Всеки има право да сподели как възприема дадена гимнастичка. Никой не е длъжен да споделя собствено видео и да пуска детето си за публично обсъждане, ако не желае.
It is the hardest thing you'll ever love.

https://youtu.be/TBYiQOjKYa0
Аватар
evenfall
Модератор
Модератор

Мнениеот sharo 73 » Нед Дек 17, 2017 3:03 pm

Освен всичко което вече сте написали за правила във форума аз искам да добавя че е добре да не го обръщаме на лична фейсбук страница където сме свободни да пишем всичко за децата си без да ставаме банални .Тук във форума изявления от сорта " Напредъка при дъщеря ми е очевиден " са абсолютно неумесни след като 90% от потребителите не знаят за кое дете става въпрос и не са гледали негово съчетание .Да вярно е че всеки има право да пише каквото си иска но поне отстрани изглежда като зов за внимание и събиране на публика .Не всички пишещи тук имат деца гимнастички, някои даже си признават че нямат изобщо деца така че няма смисъл да бъдат приобщавани насила за свидетели на нечие лично желание за показване и родителски амбиций.
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот i1978 » Нед Дек 17, 2017 4:13 pm

evenfall написа:
i1978 написа:

Не, мнението няма да бъде възстановено. Темите в този форум не са място за персонално заяждане между потребители, било то с откровени обиди или с индиректни, замазани с отявлен сарказъм, както беше в случая - за целта си има лични съобщения. От мнението беше оставена конструктивната част, която обаче вие сте предпочели да изтриете.
Както може би ви направи впечатление, последвалата реплика на Simona's също беше изтрита изцяло.

Ако се чувствате неразбрана, моля, заповядайте и перефразирайте.

Държа да напомня на всички, че всичко в този форум се върти около коментиране на чужди деца. Всеки има право да сподели как възприема дадена гимнастичка. Никой не е длъжен да споделя собствено видео и да пуска детето си за публично обсъждане, ако не желае.

Аз откровенно ще ви кажа, че малко сте си превишили правата. Мнението ми беше точно в стила, в който пише въпросната Симона, но аршина , с който мерките е различен. Все още държа мнението ми да се върне в начален вариант или да ми се посочи точката от правилата на този форум, която е нарушена от мен. С вашите камъни по вашата глава. Нали имате големи претенции и търсите обяснения от федерацията, а самите вие в един обикновен форум, нямате правила или поне не ги спазвате. :shock:
i1978
Gymfan
Gymfan

Мнениеот loverg4 » Нед Дек 17, 2017 4:17 pm

И аз мисля че трябва да видим съчетание на детето :)
loverg4
Потребител
Потребител

Мнениеот Fair » Нед Дек 17, 2017 4:34 pm

А защо да не видим две съчетания - едно преди напредъка и едно след него? Интересно ще е.
Fair
Новак
Новак

Мнениеот evenfall » Нед Дек 17, 2017 5:37 pm

i1978 написа:Аз откровенно ще ви кажа, че малко сте си превишили правата. Мнението ми беше точно в стила, в който пише въпросната Симона, но аршина , с който мерките е различен. Все още държа мнението ми да се върне в начален вариант или да ми се посочи точката от правилата на този форум, която е нарушена от мен. С вашите камъни по вашата глава. Нали имате големи претенции и търсите обяснения от федерацията, а самите вие в един обикновен форум, нямате правила или поне не ги спазвате. :shock:

"2. Спам, гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани."
За мен това е точката, по която мнение на Симона'с също беше изтрито. Не съм единствения потребител, който определи изказването ви като крайно грубо. Ако съм си превишила правата, моля някой администратор да си ги вземе.
It is the hardest thing you'll ever love.

https://youtu.be/TBYiQOjKYa0
Аватар
evenfall
Модератор
Модератор

Мнениеот Хореография » Нед Дек 17, 2017 5:40 pm

Мисля че темата и "дискусията" тръгва в нежелана от никой тук посока...

Не е лошо да се концентрираме и като фенове да търсим Красотата в любимия ни спорт а не "красотата" на БГ дар слово...
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания 2017