«LUXEMBOURG CUP 2018»

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: «LUXEMBOURG CUP 2018»

Мнениеот didona » Пон Дек 24, 2018 11:56 am

Наша Божана е завършила на 11-о място в многобоя, а във финалите на обръч и лента е съответно пета и четвърта. За многобоя претенции нямам, защото явно много е нагрешила, но за лентата вчера можеха медал да ѝ дадат. :(
Децата на Петя Монева са: Емона Ценова на 13-о, Ива Виткинова е 8-а, Рада Куатли - 11-а - това е класиране многобой. Вивиан е играла само обръч, след което явно е свалена от състезанието, защото няма други оценки. Дано не съм объркала нещо, че карам по спомени от снощи. :)
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот ekaterina » Пон Дек 24, 2018 3:43 pm

Златен медал на лента за Емона Ценова с оценка 12.650; шесто място на уред въже- след допусната грешка.
Ива Виткинова ДСВ 2003-2005: осмо място многобой;пето място топка;шеста на лента;осмо място на бухалки.
Рада Куатли ДСВ 2003-2005: единайсто място многобой;седмо място въже
Последна промяна ekaterina на Пет Яну 11, 2019 11:41 pm, променена общо 1 път
ekaterina
Потребител
Потребител

Мнениеот didona » Вто Дек 25, 2018 11:55 am

Някакво видео на Емона от този турнир? Аз съм любопитна да видя лентата ѝ. :D :) :evil:

Също бих искала да видя и момичето от Акро, което е изиграло така добре съчетанието си без уред............. :)
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот mirindaa71 » Вто Дек 25, 2018 2:43 pm

И аз бих искала да видя лентата на Божана от финалите, но видео от турнира не намирам.

Дидонка, мога обаче да ти предложа един по-различен и артистичен поглед към изпълненията на Мирослава от турнира. :)
https://www.youtube.com/watch?v=TN_nzjZNz9k
Аватар
mirindaa71
Модератор
Модератор

Мнениеот didona » Вто Дек 25, 2018 3:34 pm

mirindaa71 написа:И аз бих искала да видя лентата на Божана от финалите, но видео от турнира не намирам.

Ами да се надяваме, че някой от екипа ѝ е снимал, защото това беше най-доброто изиграване досега, което съм виждала от нея. Оценката го показва, но не знам дали е достатъчно висока за такава сложност. Станах разногледа почти толкова, както когато гледах въжето на Сергаева, но отдавам предимство на Божана, защото лентата си е по-труден уред в моите очи. :D :D :evil:

mirindaa71 написа:
Дидонка, мога обаче да ти предложа един по-различен и артистичен поглед към изпълненията на Мирослава от турнира. :)

Благодаря, Миринда! :) :evil: Хареса ми това, което видях. Много спокойно поведение на килима и без обичайната детска припряност. Очаровашка е Мирослава и върви по стъпките на Боби със същата качествена подготовка. :D :D :evil:
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот pomakova » Вто Дек 25, 2018 4:23 pm

mirindaa71 написа:И аз бих искала да видя лентата на Божана от финалите, но видео от турнира не намирам.

Гледах лентата на финалите на Божана игра я след 23 часа българско време, беше в пъти по-добра от многобоя видя се, че когато е спокойна нещата се получават, оптимистка съм ,но това е пътят състезания... Олга Карасева,която е на годините на Божана също много грешеше ,когато започна да се състезава ,но тя го прави вече втора година, защо задържаме изкуствено децата но знам, вероятно по финансови съображения, родителите не могат да поемат толкова състезания. Ако така продължават 2022 ,когато пак СП е в София няма да имаме с кого да се хвалим.
pomakova
Световен шампион
Световен шампион

Предишна

Назад към Състезания 2018