Линкове за онлайн излъчване на турнири без тема

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Линкове за онлайн излъчване на турнири без тема

Мнениеот nadton » Съб Юни 23, 2018 3:03 pm

Тук може да следите германското първенство ансамбли девойки
http://sportdeutschland.tv/turn-deutschland/deutsche-meisterschaft-gruppe-rhythmischen-sportgymnastik-tag-1
За какво са ми красиви думи, когато са изчерпани от съдържание. Слушай с разума си, не с очите.
Бог обича всички, дори и грешните!
Аватар
nadton
Световен шампион
Световен шампион

Re: Линкове за онлайн излъчване на турнири без тема

Мнениеот pomakova » Съб Юни 23, 2018 4:06 pm

https://www.youtube.com/watch?v=FKjoyVr2ZXA тук испанското в късните часове са най-добрите

https://www.youtube.com/watch?v=q0BBpumNtJA---- международен турнир Истанбул от 17.30 са най-добрите, участва Кристина Погранична

колко се чудех как да направя да подавам информация за такива състезания, браво за идеята за такава тема
pomakova
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadejda5 » Съб Юни 23, 2018 6:07 pm

nadton написа:Тук може да следите германското първенство ансамбли девойки
http://sportdeutschland.tv/turn-deutschland/deutsche-meisterschaft-gruppe-rhythmischen-sportgymnastik-tag-1

Много благодаря, гледам ги девойките с интерес. :evil:
nadejda5
Пристрастен
Пристрастен

Мнениеот nadejda » Съб Юни 23, 2018 8:19 pm

някакво момиченце от Грузия в Инстамбул изигра копие на обръча на Рейчъл по мамбо номер 5, направо същите движения, всичко :o :o :o
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadejda » Съб Юни 23, 2018 9:35 pm

2 малайзиски момичета ми събраха очите :o :o
къде тренират така незнам, но са много впечатляващи!

Izzah Amzan - ето малко видео от друг турнир.
в Истанбул изкара 15.05 на обръч и 16.500 на топка и игра видимо по-сложни съчетания от това на видеото на един дъх, много артистична, много амплитуда и финес, прелива от елемен в елемент, истинска наслада да се гледа :o

https://www.youtube.com/watch?v=cX-RNVmOIxM

другото момиче също много ми хареса

Sie Yan Koi
имаше 13.35 на обръч и 15.150 на топка.

https://www.youtube.com/watch?v=FEdZVGATPRI

След края на състезанието дете момичета веднага се върнаха на килима и почнха да упражняват лента и бухалки. Ямно са много амбицирани и здраво се трудят! С такива оценки Изза спокойно ще се бори за влизане в 30цата, че ако не и по-нагоре.
Последна промяна nadejda на Съб Юни 23, 2018 10:11 pm, променена общо 3 пъти
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Съб Юни 23, 2018 9:59 pm

nadejda написа:някакво момиченце от Грузия в Инстамбул изигра копие на обръча на Рейчъл по мамбо номер 5, направо същите движения, всичко :o :o :o

Доста са се постарали в копирането. Записът не е много добър точно на това място, но все пак се разбира. :D :?

nadejda написа:2 малайзиски момичета ми събраха очите :o :o

в Истанбул изкара 15.05 на обръч и 16.500 на топка и игра видимо по-сложни съчетания от това на видеото на един дъх, много артистична, много амплитуда и финес, прелива от елемен в елемент, истинска наслада да се гледа :o

Sie Yan Koi

Аз сега доглеждам и точно стигнах до тях - много интересни, играят с лекота на скорост, сигурно руски треньорки работят в Малайзия, но по маниер двете момичета ми напомнят на китайките. :)
Последна промяна didona на Съб Юни 23, 2018 10:12 pm, променена общо 1 път
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот nadejda » Съб Юни 23, 2018 10:11 pm

didona написа:
nadejda написа:някакво момиченце от Грузия в Инстамбул изигра копие на обръча на Рейчъл по мамбо номер 5, направо същите движения, всичко :o :o :o

Доста са се постарали в копирането. Записът не е много добър точно на това място, но все пак се разбира. :D :?

твърде е същото, за да е случайност, направо са го изкопирали едно към едно :? :? :?
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Съб Юни 23, 2018 10:14 pm

nadejda написа:
didona написа:

твърде е същото, за да е случайност, направо са го изкопирали едно към едно :? :? :?
:twisted:
Да, да, съмнение няма. :D
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот didona » Нед Юни 24, 2018 10:52 am

nadejda написа:2 малайзиски момичета ми събраха очите :o :o

Sie Yan Koi

След края на състезанието дете момичета веднага се върнаха на килима и почнха да упражняват лента и бухалки. Ямно са много амбицирани и здраво се трудят! С такива оценки Изза спокойно ще се бори за влизане в 30цата, че ако не и по-нагоре.

Покрай двете малайзийски очаровашки, се сетих за азиатското първенство - ще го има ли, кога е, защото не го виждам в календара на ФИГ? А там е страшно интересно, има и доста други такива интересни гимнастички. :D
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот pomakova » Нед Юни 24, 2018 1:36 pm

Мина азиатското- в края на април, началото на май, но беше в Малайзия и нищо не предадодха, как се бях наточила да ги гледам имам иначе записано класирането, нямаше я Кахо

Победителка е Алина Адилханова от Казахстан, втора Сабина Ташкенбаева Узбекистан, трета Нуриниссо Усманова Узбекистан

На това първенство имаше и квалификация за МОИ Спечели я Екатерина Фетисова от Узбекистан

Японките също не играха и с основния ансамбъл
pomakova
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот malinda1978 » Нед Юни 24, 2018 3:13 pm

pomakova написа:Мина азиатското- в края на април, началото на май, но беше в Малайзия и нищо не предадодха, как се бях наточила да ги гледам имам иначе записано класирането, нямаше я Кахо

Победителка е Алина Адилханова от Казахстан, втора Сабина Ташкенбаева Узбекистан, трета Нуриниссо Усманова Узбекистан

На това първенство имаше и квалификация за МОИ Спечели я Екатерина Фетисова от Узбекистан

Мен ме притеснява японския ансамбъл жени с оглед предстоящото световно първенство в София.
Те почти не се появиха този сезон по състезанията, а като знам колко силно се представиха миналото световно, то определено ще ни изненадат.
Дано няма само контузии и при тях!
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Feize » Нед Юни 24, 2018 3:21 pm

malinda1978 написа:
pomakova написа:Мина азиатското- в края на април, началото на май, но беше в Малайзия и нищо не предадодха, как се бях наточила да ги гледам имам иначе записано класирането, нямаше я Кахо

Мен ме притеснява японския ансамбъл жени с оглед предстоящото световно първенство в София.
Те почти не се появиха този сезон по състезанията, а като знам колко силно се представиха миналото световно, то определено ще ни изненадат.
Дано няма само контузии и при тях!

Ако наистина са с нова треньорка, защото тяхната вече тренира руския ансамбъл, ще е много интересно да видим в каква форма ще бъдат на СП.
Приятно ми е, казвам се Пенка 2.
Аватар
Feize
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот malinda1978 » Нед Юни 24, 2018 3:26 pm

А защо тяхната треньорка тренира вече руския ансамбъл, те нали си имах треньор? Какво стана с нея? Винер да не я е освободила?
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Feize » Нед Юни 24, 2018 3:32 pm

malinda1978 написа:А защо тяхната треньорка тренира вече руския ансамбъл, те нали си имах треньор? Какво стана с нея? Винер да не я е освободила?

Така се говореше на ЕП. Аз лично не бях обърнала внимание, че тяхната треньорка не е с тях, защото винаги Винер е на първа линия. Като нищо може да я е осовбодила, а може другата да е била само за ЕП.
Приятно ми е, казвам се Пенка 2.
Аватар
Feize
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот Quakefire » Нед Юни 24, 2018 3:38 pm

Японките и Кахо бяха на купата в Баку, затова не участваха на азиатското първенство. Относно това, че не се се появили - няма такова нещо, участваха на 3 от 4-те купи и показаха променлива форма, но се видя, че съдиите са склонни да им вдигат високи оценки, не се съмнявам, че на световното ще гонят медалите

За руската треньорка - доколкото знам след катастрофата на купата в Гуадалахара е била скоропостижно сменена с тази на японките, която пък изглеждаше сериозно притеснена след финала на 3+2 на Европейското, опитваше се да се оправдае пред Винер, да видим колко ѝ се е получило
Аватар
Quakefire
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Следваща

Назад към Състезания 2018