НТ Купа "Благоевград" ,13-14.10.2018,зала "Скаптопара"

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: НТ Купа "Благоевград" ,13-14.10.2018,зала "Скаптопара"

Мнениеот newgym » Пет Окт 19, 2018 10:32 pm

Да, бях там - и аз съм родител :) Беше първо състезание за дъщеря ми и затова ми беше интересно да сравня резултатите. Явно не само на мен ми е минала тази мисъл :D
newgym
Новак
Новак

Мнениеот Springflower » Пет Окт 19, 2018 10:50 pm

Пишете на организатора, може да ви пратят протоколите или питайте вашите треньори-те също могат да поискат всички оценки.
Аватар
Springflower
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот malinda1978 » Съб Окт 20, 2018 9:42 am

Simona`s написа:
stavreva написа:Здравейте, някой може ли да качи класирането. Предварително благодаря.

ПС. Мен също ме интересуват ДМВ до 10г

Няма къде да намерите класиране и резултати. Над час и половина забавиха награждаването, защото пред нас, родителите нагласиха класирането, заради нещо си там объркано.
Всъщност три клуба си поделиха братски местата.
Ама, здраве да е.

Ама това е навсякъде така на всеки един турнир, който се прави в България.
Какво се учудвате?
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот stavreva » Съб Окт 20, 2018 10:05 am

Писах на клуба с молба да качат класирането . Казаха,че са го пратили на клубовете.
stavreva
Новак
Новак

Мнениеот Simona`s » Съб Окт 20, 2018 11:44 am

Чак такова явно чудо не е било
Аватар
Simona`s
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот stefanelli77 » Съб Окт 20, 2018 1:32 pm

Няма къде да намерите класиране и резултати. Над час и половина забавиха награждаването, защото пред нас, родителите нагласиха класирането, заради нещо си там объркано.
Всъщност три клуба си поделиха братски местата.
Ама, здраве да е.

Ама това е навсякъде така на всеки един турнир, който се прави в България.
Какво се учудвате?[/quote]

Откога родителите се бъркат в класирането??? Каратеме да мисля, че в състезанията в които не се обявяват оценките на децата - родителите дирижират парада?! За кои клубове и състезателки говорите? И ние бяхме на състезанието,но такова неща не видяхме. Наистина имаше забавяне, безкрайното моткане и дългото разписване на грамоти.
stefanelli77
Новак
Новак

Мнениеот Simona`s » Съб Окт 20, 2018 2:19 pm

И не видяхте как нагласявят резултатите?!? :)
Аватар
Simona`s
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот stefanelli77 » Съб Окт 20, 2018 5:02 pm

Simona`s написа:И не видяхте как нагласявят резултатите?!? :)

Не съм видяля... Нито аз,нито другите родители! Къде са ги нагласявали? Може би сме седяли на грешното място - на трибуните! Следващия път съдийската стая ли да търсим,че и нашите деца да се класират??? И пак питам от любопитство - за кои отбори става въпрос?
stefanelli77
Новак
Новак

Мнениеот Simona`s » Съб Окт 20, 2018 9:34 pm

За каква съдийска стаичка ми говорите, като това се разви пред нас на масата на водещия?!?
Да го кажем така: дъщеря ми е с едно пето място и две четвърти места. В протоколите, които получихме в клуба, е седма на два пъти и в многобой я няма сред първите 12. ;) :)
Да не говарим, че е имало деца без оценки!!!! Играли са и ги няма в протокола на главния съдия, видян от останалите съдии преди награждаването!
Не разбрахте ли, че при ДМВ до 10 г. Б кат водещият сто пъти каза, че техниката е виновна за забавянето на резултатите, а истинските причини са това че, са дадени различни стартови листове на съдиите и сборуванията са били погрешни. В даден момент договарящите се разбраха, че резултатите са леко сгрешени. Че деца се бесеха на въжетата и бяха сред първите, други с елементарни съчетания влязоха в класиране на БУ.

Днес на купа Локомотив истината лъсна. Не че и тук не е имало договорки.
Аватар
Simona`s
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот malinda1978 » Съб Окт 20, 2018 10:52 pm

Simona`s написа:За каква съдийска стаичка ми говорите, като това се разви пред нас на масата на водещия?!?
Да го кажем така: дъщеря ми е с едно пето място и две четвърти места. В протоколите, които получихме в клуба, е седма на два пъти и в многобой я няма сред първите 12. ;) :)
Да не говарим, че е имало деца без оценки!!!! Играли са и ги няма в протокола на главния съдия, видян от останалите съдии преди награждаването!
Не разбрахте ли, че при ДМВ до 10 г. Б кат водещият сто пъти каза, че техниката е виновна за забавянето на резултатите, а истинските причини са това че, са дадени различни стартови листове на съдиите и сборуванията са били погрешни. В даден момент договарящите се разбраха, че резултатите са леко сгрешени. Че деца се бесеха на въжетата и бяха сред първите, други с елементарни съчетания влязоха в класиране на БУ.

Днес на купа Локомотив истината лъсна. Не че и тук не е имало договорки.

Вие за какво се възмущавате моля, то на държавните първенства съм се нагледала на какви ли не сеири, а вас ви дразни какво са правили на някакъв турнир. :D :D :D
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Предишна

Назад към Състезания 2018