2-ри МТ "Златна купа Локомотив" 20-21.10.18 г., София

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: 2-ри МТ "Златна купа Локомотив" 20-21.10.18 г., София

Мнениеот attention » Вто Ное 13, 2018 9:20 am

Поне разбрах,че има треньори, които четат форума ;) С очите си го видях :evil:
А доколко се съобразяват, това е друг въпрос! Все пак те са хората с опита и хората, които пряко ежедневно работят с децата ни.
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот sharo 73 » Вто Ное 13, 2018 11:11 am

malinda1978 написа:Четейки последните няколко коментара, то излиза че някои хора искат да наложат контрол във форума ли?! :?
Всеки има право да пише и споделя личното си мнение, стига да не нарушава правилата на самия форум.
То че някой не искал да четял нещо, че му било омръзнало да се пише едно и също, и такива врели не кипели, то тогава не четете бе хора тези коментари. Кой ви кара? А? :lol: :lol: :lol:
Аз лично и тук и в групите за гимнастика в социалните мрежи прескачам мненията на определени потребители, защото знам какво мога да прочета и не ми е някак си интересно.
А приканването да се пишат определени неща е наистина много хубава идея, но колко от членовете тук са подготвени на тая тема? Колко 5, 10 човека ли? Мисля, че форума ще замре по този начин. Нека всеки си пише каквото му е на сърце, а пък четящите като са толкова притеснени, да не четат всичко. Хубав и ползотворен ден на всички! :evil:

Кое е врялото и кипялото в моето изказване Малинда ? Това е форум и ако някой пише коментар се предполага че ще се прочете от повече от шепа родители чийто деца са взели участие в поредното клубно състезание .Ти лично какво разбра от по горните постове където се говори че група деца биват пращани на състезания в чужбина за да нямат конкуренция , сърцераздирателни откровения за злобата човешка и прочие ? Аз и доста други потребители нищо !Свободна си да подминаваш коментарите ми по същият начин по който аз чета твоите между редовете защото половината от тях са copy paste .Аз съм до тук по тази тема .
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот bimbambum » Вто Ное 13, 2018 1:14 pm

Чак па на сърце...
Някои родители ме плашат почти колкото Винер, това мога да споделя.
Освен това не решават те дали един клуб ще обявява война на друг и тем подобни. Аз, ако вляза и напиша, че вчера от клуб Киноа са ми казали нещо пренебрежително за клуб Харизма, всичко ок ли е? Щото четох правилата на форума и май е ок.
Само недей ме нервира така.
Гледай природата, слушай дъжда.
Чуваш ли как тревата расте?
Да или не? Да или не?
bimbambum
Пристрастен
Пристрастен

Мнениеот Хореография » Вто Ное 13, 2018 1:27 pm

Разбира се пишете за това, което ви вълнува... В Форума не се налага цензура освен в описаните в правила случаи.
Хубаво е обаче, когато се хвърлят нападки към клуб, родител, треньор, гимнастичка те да са максимално обосновани и конкретизирани. За да не се водят повърхностни дискусии, а да се търси разрешаване на проблема и платформа за неговото публично огласяване. Това беше и всъщност моя съвет...
Дискусии, критика- Да и още как, нали точно ние сме тези, които искаме с любимия ни спорт всичко да е наред..
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот veda » Вто Ное 13, 2018 2:10 pm

Хореография написа:Разбира се пишете за това, което ви вълнува... В Форума не се налага цензура освен в описаните в правила случаи.
Хубаво е обаче, когато се хвърлят нападки към клуб, родител, треньор, гимнастичка те да са максимално обосновани и конкретизирани. За да не се водят повърхностни дискусии, а да се търси разрешаване на проблема и платформа за неговото публично огласяване. Това беше и всъщност моя съвет...
Дискусии, критика- Да и още как, нали точно ние сме тези, които искаме с любимия ни спорт всичко да е наред..

В България изразяването на мнение неизменно включва нападки към другия. Такава е българската традиция. Не че всички сме идеални и няма нужда от критика, ама не сме възпитани да изразяваме възпитано, културно и без да нараняваме другите нашето мнение. Даже не изпитваме желание да коригираме подобно поведение, което не е възпитателно за следващите поколения. Аз се мъча да превъзпитавам себе си, ама е мъчително и трудно нещо, защото у мен напира желание за критика към треньори, които губят времето на децата. :cry:
Респект, госпожо Робева!
Аватар
veda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот attention » Вто Ное 13, 2018 2:27 pm

Права си, veda!
За съжаление, всеобщо мнение е, че видиш ли, трябва да набиеш канчето на някого, т.е. да го накритикуваш едно хубаво, и чак тогава
да се замислиш /евентуално!/ как отсрещния би понесъл критиката.

Наскоро ми разказаха как в Япония е редно да отправиш критика към дете, например гимнастичка - няма да й кажеш директно "виж си колко са ти криви краката", а
първо ще намериш за какво дребно да я похвалиш, а после може да добавиш "още по-хубава /добра/ би изглеждала ако опънеш още малко краката" или "имаш още да работиш над краката си" и тя сама ще се замисли и ще си каже "май не са ми много опънати падьомите /пример само/ и ще трябва да поработя над тях."

Та с две думи - деликатност, тактичност или добронамереност и уважение към личността!
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот Нати » Вто Ное 13, 2018 7:41 pm

Живяла съм в Япония,години наред,доста хляб трябва да изядем за да стигнем тяхното,отношение и уважение към личността на всяко живо същество!Нашето мислене не е такова.Ние сме доста завистливи, не се радваме за успеха на другите!
Нати
Потребител
Потребител

Мнениеот malinda1978 » Вто Ное 13, 2018 8:04 pm

sharo 73 написа:
malinda1978 написа:Четейки последните няколко коментара, то излиза че някои хора искат да наложат контрол във форума ли?! :?
Всеки има право да пише и споделя личното си мнение, стига да не нарушава правилата на самия форум.
То че някой не искал да четял нещо, че му било омръзнало да се пише едно и също, и такива врели не кипели, то тогава не четете бе хора тези коментари. Кой ви кара? А? :lol: :lol: :lol:
Аз лично и тук и в групите за гимнастика в социалните мрежи прескачам мненията на определени потребители, защото знам какво мога да прочета и не ми е някак си интересно.
А приканването да се пишат определени неща е наистина много хубава идея, но колко от членовете тук са подготвени на тая тема? Колко 5, 10 човека ли? Мисля, че форума ще замре по този начин. Нека всеки си пише каквото му е на сърце, а пък четящите като са толкова притеснени, да не четат всичко. Хубав и ползотворен ден на всички! :evil:

Кое е врялото и кипялото в моето изказване Малинда ? Това е форум и ако някой пише коментар се предполага че ще се прочете от повече от шепа родители чийто деца са взели участие в поредното клубно състезание .Ти лично какво разбра от по горните постове където се говори че група деца биват пращани на състезания в чужбина за да нямат конкуренция , сърцераздирателни откровения за злобата човешка и прочие ? Аз и доста други потребители нищо !Свободна си да подминаваш коментарите ми по същият начин по който аз чета твоите между редовете защото половината от тях са copy paste .Аз съм до тук по тази тема .

Не мислех да продължавам тази тема, но все пак трябва да ти отговоря, защото отправяш питане към мен и така е редно ;)
На въпроса ти с въпрос, а то е защо сравняваш коментиращите тук с мнението на един потребител коментирал нещо тук, защо пък не си зададеш въпроса, че този въпросен потребител може би има право да е както казваш да се изказва гневно и злобно? Нали е много лесно да посочим някой с пръст, трудно е да се опитаме да го разберем....А може би въпросния потребител има право, А? :wink:
Не съм имала нищо против твоите коментари, пиши си тук, между другото винаги съм ти ги чела!!! Не знам, защо не набутваш между шамарите както му се вка :? :D :evil: :D
По отношение на това, че четеш моите коментари между редовете, само мога да те поздравя и приветствам да продължиш да го правиш по същия начин, защото голяма част от нещата които публикувам тук са написани между редовете и няма да можеш да ги разбереш, затова ти се виждат copy past. 8) 8) 8)
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Гимнастика » Пет Ное 16, 2018 10:11 am

Съжалявам ако съм била права и съм засегнала някой! Успех на всички деца!
Гимнастика
Новак
Новак

Мнениеот i❤️rg » Пет Ное 16, 2018 3:21 pm

Всеки има право на мнение, дори и гневно, но децата не заслужават такова отношение, най - малко заради часовете труд в залата. Да се изказвате за Отборче та и медалчета е крайно грубо и неуважително към децата, още повече, че след това постовете се трият. Или имате мнение или не. Успех на всички деца, които се трудят и борят, въпреки родители, съдии, нападки и тн
i❤️rg
Потребител
Потребител

Мнениеот i❤️rg » Сря Ное 21, 2018 4:08 pm

Гимнастика написа:Съжалявам ако съм била права и съм засегнала някой! Успех на всички деца!

Много моля като пишете не трийте постовете, защото докато прочета какво искате да ми кажете и вече го няма :)
i❤️rg
Потребител
Потребител

Мнениеот kali495 » Сря Ное 21, 2018 4:54 pm

sharo 73 написа:В последно време откакто зачестиха клубните състезания единственото което чета са язвителни , крайно завоалирани и абстрактни коментари на шепа родители които явно се разбират само помежду си .Как пък един не написа впечатления за играта на децата, напредъка ,изборът на музика , тип съчетания ..Вече ми омръзна да чета как всичко е било уговорено предварително , как никой от медалистките не си е заслужила медалите, как се толерират децата с руски произход , как съдийките не знаят правилника и прочие .Ами поне цитирайте имена та да сме в течение и ние .
:twisted: подкрепям твоето мнение...
Аватар
kali495
Пристрастен
Пристрастен

Мнениеот Гимнастика » Пон Ное 26, 2018 9:05 pm

i❤️rg написа:
Гимнастика написа:Съжалявам ако съм била права и съм засегнала някой! Успех на всички деца!

Много моля като пишете не трийте постовете, защото докато прочета какво искате да ми кажете и вече го няма :)

Аз незнам защо си мислите, че някой пише или разговаря с вас?
Гимнастика
Новак
Новак

Предишна

Назад към Състезания 2018