Саникс Къп Япония 2018 г

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: Саникс Къп Япония 2018 г

Мнениеот malinda1978 » Пет Ное 23, 2018 9:07 pm

sirius написа:Аз останах с впечатление, че това е съчетанието: https://web.facebook.com/RGlivestreamin ... 147321353/

Това е, но е много не чисто и не хубаво изпълнено, искам да го видя на турнира в Япония.
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот аврора » Пет Ное 23, 2018 9:12 pm

malinda1978 написа:Аврора, виждам че си го ударила на голям патриотизъм пак :D :D :D
Руската школа е наистина много силна в момента, защото правилника е правен за нея, но това не бива да подценява медала на момичета на Левски, защото го заслужават.
:evil: :evil: :evil:

Аз не разбирам за патриозъма тук. :?
Просто ми е интересно, защо в класирането няма руски клуб.
Естественно, че "Левски" е много силен клуб и може да се състезава на равно с най-добрите клубни ансамбли на Русия.
Но работата е там, че ХГ в този регион (Дални Изток) е най-слабата в цялата Русия.
В Япония на този турнир обикновено ходят клубовете от Дални Изток, защото това е по-близо и по-евтино. А Сахалин е разположен най-близко към Япония. И Владивосток също.
Аз потърсих спортните новини от този регион и нищо не намерих за турнира, а обикновено пишат...
Аватар
аврора
Модератор
Модератор

Мнениеот malinda1978 » Пет Ное 23, 2018 9:26 pm

аврора написа:
malinda1978 написа:Аврора, виждам че си го ударила на голям патриотизъм пак :D :D :D
Руската школа е наистина много силна в момента, защото правилника е правен за нея, но това не бива да подценява медала на момичета на Левски, защото го заслужават.
:evil: :evil: :evil:

Аз не разбирам за патриозъма тук. :?
Просто ми е интересно, защо в класирането няма руски клуб.
Естественно, че "Левски" е много силен клуб и може да се състезава на равно с най-добрите клубни ансамбли на Русия.
Но работата е там, че ХГ в този регион (Дални Изток) е най-слабата в цялата Русия.
В Япония на този турнир обикновено ходят клубовете от Дални Изток, защото това е по-близо и по-евтино. А Сахалин е разположен най-близко към Япония. И Владивосток също.
Аз потърсих спортните новини от този регион и нищо не намерих за турнира, а обикновено пишат...

Явно не са успели да отидат на турнира, но това не го прави по-малко престижен и слаб.
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот аврора » Пет Ное 23, 2018 9:39 pm

Трябва да кажа, че присъствието на ансамбъла от Сахалин в турнира не го прави (турнира) по-престижен и силен.
Силния го прави точно ансамбълът от Левски. :)
Аватар
аврора
Модератор
Модератор

Мнениеот rgymfan » Пет Ное 23, 2018 11:16 pm

http://g-arena.com/gymnastics-tournamen ... %E6%9E%9C/

Ето тук в сайта на турнира има класирания. Чуждестранните отбори са написани на латиница, така че в категорията, която печели Левски, се вижда, че има и руски отбор на име Ласточки. Търсих с Гугъл откъде са въпросните Ласточки, но намирам ЛасточкА от Самара,някакъв клуб от град Ишим с това име, Тюменска област, но май е за спортна гимнастика, както и клуб Весенние ласточки - не пише точно откъде са, но от описанието изглежда са Московска област. Предполагам нито един от тези обаче не са участвалите в Япония Ласточки, класирани четвърти зад Левски, отбор от Тайпе /Тайван/, а не Тайланд както нашите пишат /TPE e съкращението/ и отбор от Австралия. Намерих някакво самотно видео в Ю Тюб от 2016 озаглавено Команда Ласточки - играят с топки там. Обичам да се ровя в нета и да намирам нещо само с жокер, но май не стигнах до верния отговор откъде е руският отбор.
А може и да са тези от видеото - от Саратов с треньор Екатерина Захарченко, родени 2005 г. /видео от 2016/ https://www.youtube.com/watch?v=WmFVXN1LprU. Имат още две видеа в същия профил.
rgymfan
Модератор
Модератор

Мнениеот pomakova » Съб Ное 24, 2018 12:55 am

отборът на Сахалин е участвал 2016 год, миналата година е участвал клуб Флаш не знам от коя част на огромната Русия е , а тази са Ласточки, но може така да са кръстили отбора си, понякога руските ансамбли слагат имена на отбора, а имат друго име на клуба си
pomakova
Световен шампион
Световен шампион

Предишна

Назад към Състезания 2018