XXIX. New Year's Cup Moste & 4th Mini Cvetka 2018

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: XXIX. New Year's Cup Moste & 4th Mini Cvetka 2018

Мнениеот Ema123 » Пон Дек 17, 2018 10:54 am

Здравейте !Явно поста ви е насочен към мен .Аз предпочитания към децата нямам и не мисля ,че съм написала нещо с обида към дадено дете.Естествено има такива ,които харесвам повече и определено Вики е едно от тях .Да бухалките са и нов уред ,но те са нов и при Кристина (тя ги изигра страхотно ).Това което исках да кажа ,но не с цел засягане ,обида или нарочване е че на 4 изтървания на бухалка в съчетание ми се вижда нереална оценката от 11.500
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот abi_m » Пон Дек 17, 2018 4:42 pm

Ema123 написа:Здравейте !Явно поста ви е насочен към мен .Аз предпочитания към децата нямам и не мисля ,че съм написала нещо с обида към дадено дете.Естествено има такива ,които харесвам повече и определено Вики е едно от тях .Да бухалките са и нов уред ,но те са нов и при Кристина (тя ги изигра страхотно ).Това което исках да кажа ,но не с цел засягане ,обида или нарочване е че на 4 изтървания на бухалка в съчетание ми се вижда нереална оценката от 11.500

Да да това го разбрах, но неприятно е малко как ги коментираме децата, а всъщност те се трудят цял ден в залите. А за оценката да съгласна съм малко повишена е наистина,при тези изтървания, но не разбирам защо. Мислех че само тук в България на гласят оценки, но явно и в чужбина е така. Нищо лично към вас.
abi_m
Потребител
Потребител

Мнениеот Ema123 » Пон Дек 17, 2018 5:47 pm

В случая дори не коментирах детето ,а оценката !Хубав ден и светли празници :evil:
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Предишна

Назад към Състезания 2018