1st Heliopolis International Tournament - Rhythmic Gymnastic

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: 1st Heliopolis International Tournament - Rhythmic Gymnastic

Мнениеот kik » Съб Дек 08, 2018 7:52 pm

На 5 обръча НО девойки с 2 излизания извън терена и завършване без уред. С нищо не впечатлиха за съжаление. Има голям пропуск както при избора на треньори, така и на състезателки. Не съм оптимист, че този отбор ще е конкурентен и не е виновен ранният етап на подготовка. Оценка 10 и малко...
kik
Модератор
Модератор

Мнениеот sirius » Съб Дек 08, 2018 8:46 pm

https://web.facebook.com/28234163887344 ... 077925009/ от 1:51 за пропусналите
Аватар
sirius
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Съб Дек 08, 2018 9:55 pm

sirius написа:https://web.facebook.com/282341638873440/videos/293664077925009/ от 1:51 за пропусналите

Той и режисьорът на предаването реши да разглежда съдийската маса, докато децата се бореха на килима. :? :shock: :lol: Жалко за хубавата композиция, но с гонене на уредите красотата ѝ няма как да се види. Момичетата изглеждат наплашени, сякаш прекалено голяма отговорност се е стоварила на раменете им, а те не са подготвени за нея. И сигурно е така. Съставът сякаш също се мени, лоша беше картината при мен и не можах да разчета имената, но мисля, че въртят някои от момичетата, те нали бяха осем или девет? Все пак и вероятно напук на общото мнение, мисля, че е по-изгладено от времето на ДП. Ох, пожелавам им с лентите по-добре да се справят, иска ми се малко повече самочувствие да им дойде.
Но не можах кой знае колко да се разочаровам или разстроя, защото в последно време, включително вчера и днес, гледам гимнастика с толкова много грешки, че направо претръпнах. И децата излизат да играят, бързат и се надбягват с музиката, борят се да си направят всички елементи, заложени в съчетанията им, но много малко от тях усещат, че трябва да имат контакт с публиката, че трябва да ѝ внушат нещо. :( :( От това, което гледах на Академик, единствено в някои съчетания на момичетата от Импала днес и в тези на Биляна Писова вчера усетих нещо подобно. Иначе общо-взето се вълнувах главно за това, ще стане ли този пирует, ще си хване ли уреда момичето и други такива по-обикновени неща...
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот didona » Съб Дек 08, 2018 11:26 pm

Мониии, живото пропадна. :( :( :( Ще изпусна Мария....имаш ли линк?

Леле, много красиви египтянки, бре. :D Стройни, дългокраки. За първи път виждам толкова много накуп и съм очарована. И много от тях въртят такива хубави пируети. :D

Готово, живото продължи. :D
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот attention » Нед Дек 09, 2018 6:39 pm

Как игра красивата ни Мария? :evil:
Девойките днес имат ли второ изиграване на обръчите?
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот didona » Нед Дек 09, 2018 6:50 pm

attention написа:Как игра красивата ни Мария? :evil:

И аз влизам да питам кога ще играят нашите момичета с лентите? В момента тече някакво състезание, но индивидуално.
Мария я видях с лента само, горе-долу добре се справи, при един скок се замота в лентата, а оценка после за това съчетание не се появи, нямаше я и на награждаването. Не разбрах официално ли участва там или не...
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот attention » Нед Дек 09, 2018 6:52 pm

didona написа:
attention написа:Как игра красивата ни Мария? :evil:

И аз влизам да питам кога ще играят нашите момичета с лентите? В момента тече някакво състезание, но индивидуално.
Мария я видях с лента само, горе-долу добре се справи, при един скок се замота в лентата, а оценка после за това съчетание не се появи, нямаше я и на награждаването. Не разбрах официално ли участва там или не...

Малко е лошо качеството, но пак е по-добре отколкото без нищо, успех на момичетата ! :evil:
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот attention » Нед Дек 09, 2018 6:59 pm

Египтянките наистина много симпатични и добри, браво!
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот didona » Нед Дек 09, 2018 7:32 pm

attention написа:Египтянките наистина много симпатични и добри, браво!

:) :evil:
Започнаха, но Норвегия пак с ленти излязоха, странна работа. :?
13.3 за нашичките
Композицията е доста по-оформена и изчистена, глупави грешки, ама какво да правиш, доволна съм. :D
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот Feize » Нед Дек 09, 2018 8:07 pm

Испанките с прекрасна музика на ленти, за щастие ще я слушам често догодина. Доста сложни ми се видяха лентите им, изненадаха ме.
Приятно ми е, казвам се Пенка 2.
Аватар
Feize
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот malinda1978 » Нед Дек 09, 2018 8:34 pm

Feize написа:Испанките с прекрасна музика на ленти, за щастие ще я слушам често догодина. Доста сложни ми се видяха лентите им, изненадаха ме.

Дали е добре когато една музика се повтаря често на състезания или не? Когато се използва масово от гимнастичките.
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот PoliM » Нед Дек 09, 2018 9:14 pm

Feize написа:Испанките с прекрасна музика на ленти, за щастие ще я слушам често догодина. Доста сложни ми се видяха лентите им, изненадаха ме.

Да не би някой друг вече да я използва? Примерно някоя от нашите? :?

Такова отразяване на турнир скоро не бях гледала. Вчера докато играеше нашия ансамбъл даваха съдийките, днес пак имаше интересни операторски хрумки, като например да показват момичето, което чака да излезе на килима, докато някой все още играе :D Междувременно видях и едно към едно копие на бухалките на Саломе. Щеше да е много забавно, ако детето не се мъчеше така.
Аватар
PoliM
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Пон Дек 10, 2018 12:40 am

Аз поупорствах с лошото качество на видеозаписа и все пак разчетох имената на гимнастичките от нашия ансамбъл. И в двете съчетания са играли тези момичета: Александра Кьосева, Маргарита Василева, Карина Димитрова, Жанина Георгиева, Яна Момчилова, Снежана Колева. Не е ли променен съставът? Резерви ли са участвали или има съвсем нови имена? Някой по-запознат отблизо може ли да помогне с информация? Между другото, гледах няколко пъти лентите и все по-доволна оставах след всяко гледане. :D
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот neshka admirer » Пон Дек 10, 2018 9:38 am

Опитвам се да се дистанцирам от такива коментари, но.... СЛЕПИ ЛИ СА НАШИТЕ ОТГОВОРНИ ДЕЯТЛЕКИ?! Г-жа Раева не вижда ли световните тенденции в гимнастиката, ами е пратила "Б" отбор на не лошо клубно ниво. Щом Божана и Ева не бяха ок за основен състав, предствям си как са селектирали ансамбъла. Къде бяха девойките на Дунавска... после ансамбъла на Стойнева и Симеонова, а сега.... И то децата, които са изтипосани там, въобще не са виновни. Миличките. :(
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот mamag » Пон Дек 10, 2018 9:50 am

didona написа:Аз поупорствах с лошото качество на видеозаписа и все пак разчетох имената на гимнастичките от нашия ансамбъл. И в двете съчетания са играли тези момичета: Александра Кьосева, Маргарита Василева, Карина Димитрова, Жанина Георгиева, Яна Момчилова, Снежана Колева. Не е ли променен съставът? Резерви ли са участвали или има съвсем нови имена? Някой по-запознат отблизо може ли да помогне с информация? Между другото, гледах няколко пъти лентите и все по-доволна оставах след всяко гледане. :D

същите са си, няма промяна
Аватар
mamag
Световен шампион
Световен шампион

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания 2018