СКХГ Авангард- гр. София

Модератори: аврора, KrasiK

СКХГ Авангард- гр. София

Мнениеот Feize » Нед Дек 18, 2016 8:45 pm

Изображение
СКХГ "Авангард"- гр. София

Президент и старши Треньор на клуба:
Г-н Николай Боев

гр. София
СОК "СЛАВИЯ"
кв. "Овча купел", ул "Коломан" 1
тел.:
0897 899 371
e-mail:
nikiboev@abv.bg
avangard@gmail.com
Facebook:
https://facebook.com/%D0%A1%D0%9A%D0%A5 ... ale2=bg_BG
Internet:
http://avangard-bg.com/
В БФХГ:
http://fbgr.org/avangard

Клуб "Авангард" съществува от 2016 г. с две национални състезателки:
Петя Борисова - жени и Вероника Любчова - девойки старша възраст.
Президент и старши треньор на клуба е Николай Боев. Клубът набира деца от 4 до 10 години,
а заниманията се провеждат в комплекс "Славия" на Овча купел в София.

Изображение

*** Начално допълнение и оформяне на страницата извършено от Хореография

От фейсбук:

ТРЕНЬОРЪТ НА НАЦИОНАЛНАТА СЪСТЕЗАТЕЛКА ПЕТЯ БОРИСОВА НИКОЛАЙ БОЕВ СЪС СОБСТВЕН КЛУБ В СОФИЯ
Клубът на Николай Боев "АВАНГАРД" вече е регистриран и набира деца от 4 до 10 годинки. Заниманията ще се провеждат на СОК "Славия" в кв. Овча купел в София.
Като за старт клуба има две национални състезателки - Петя Борисова при жените и Вероника Любчова при девойките старша възраст!
Спортът ни не спира да се разраства с всеки изминат ден!
Желаем успех на Николай Боев и на добър час на новия клуб "Авангард"!
Приятно ми е, казвам се Пенка 2.
Аватар
Feize
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Re: НИКОЛАЙ БОЕВ СЪС СОБСТВЕН КЛУБ В СОФИЯ

Мнениеот Simona`s » Пон Дек 19, 2016 9:29 am

Успех на Николай! За мен той е свеж полъх в родната гимнастика, а Петя и Вероника едни от любимите ми гимнастички.
Силно се надявам, че това, което пише на плаката, че тренировките са два пъти седмично, да е печатна грешка. ;)
Аватар
Simona`s
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот sharo 73 » Пон Дек 19, 2016 9:45 am

Хайде пък и ти ! Това да не е клуб за високо спортно майсорство , в рамките на шегата де.Интересно какво ще научат десет годишните деца от треноровки два пъти седмично.Интересно и кой ще ги тренира като Николай има ангажименти на Раковски.Иначе успех , аз също много харесвам неговите момичета.
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Simona`s » Пон Дек 19, 2016 10:08 am

Като гледах по клиповете на клубните тържества как 7-8 годишни момиченца участват в масовки с мятане на ръце, тичане и мост отдолу, ми идеше да оскубя половината български треньорки. :x
Аватар
Simona`s
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот tsvety77 » Пон Дек 19, 2016 10:55 am

Ха ха ха.

Интересно, през новата 2017 Петя, Вероника и другите деца дали ще са картотекирани в клуб Авангард.............

Сега вече Никито може и да има шанса да хване едно дете от бебе и да видим до къде ще го изкара,........... това е най-големия атестат за всеки треньор според мен.
tsvety77
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот evermoor » Пон Дек 19, 2016 11:27 am

Ти да видиш!!!! Все повече и повече клубове: " Виктория", " Авангард", "Калия" и бог знае още колко. Явно финансирането е по-добро и от депутатското? Ники докато е на Раковски от 08 до 17ч. явно няма да се тренира? Остават вечерите, а Вероника не знам дали има право отново на смяна на клуба, т.к 2017г. е една година преди МОИ. От сигурен источник знам, че за " Авангард" ще помага човек на Елена Симеонова от Бургас. Ники ще създаде дете, хахаха, той не обича да му е трудно!!!!!
evermoor
Потребител
Потребител

Мнениеот attention » Пон Дек 19, 2016 1:09 pm

evermoor написа:Ти да видиш!!!! Все повече и повече клубове: " Виктория", " Авангард", "Калия" и бог знае още колко. Явно финансирането е по-добро и от депутатското? Ники докато е на Раковски от 08 до 17ч. явно няма да се тренира? Остават вечерите, а Вероника не знам дали има право отново на смяна на клуба, т.к 2017г. е една година преди МОИ. От сигурен источник знам, че за " Авангард" ще помага човек на Елена Симеонова от Бургас. Ники ще създаде дете, хахаха, той не обича да му е трудно!!!!!

Колкото повече клубове в България...толкова повече членски внос към БФГХ, картотеки и т.н ;)
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот miro_st971 » Пон Дек 19, 2016 6:07 pm

evermoor написа:Ти да видиш!!!! Все повече и повече клубове: " Виктория", " Авангард", "Калия" и бог знае още колко. Явно финансирането е по-добро и от депутатското? Ники докато е на Раковски от 08 до 17ч. явно няма да се тренира? Остават вечерите, а Вероника не знам дали има право отново на смяна на клуба, т.к 2017г. е една година преди МОИ. От сигурен источник знам, че за " Авангард" ще помага човек на Елена Симеонова от Бургас. Ники ще създаде дете, хахаха, той не обича да му е трудно!!!!!

Според Вас, след като е избрал да е треньор в този напълно женски спорт, дали обича да му е лесно ? Някак си не ми се връзва. Иначе ме поправете, но Вероника Любчова мисля, че е изцяло от него изградена.
miro_st971
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот kaddo » Пон Дек 19, 2016 6:16 pm

Вероника до втори трети клас тренираше в клуб" Илиана", гарантирам за това.
Аватар
kaddo
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот Хореография » Пон Дек 19, 2016 8:45 pm

А знае ли някой нещо за двете Марии ( Толева и Марева)? Доколкото си спомням и те бяха към него... Ако са се отказали.. ето и две нови треньорки към клуб "Авангард", за жалост за тази година е вече късно, но догодина може да ги изберат и в ТК към УС на федерацията..(шегувам се :)
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот Хореография » Пон Дек 19, 2016 8:53 pm

evermoor написа:От сигурен источник знам, че за " Авангард" ще помага човек на Елена Симеонова от Бургас. Ники ще създаде дете, хахаха, той не обича да му е трудно!!!!!

А- ха, току що виж клуб "Авангард" с помощници (треньори) въведе нова методика с раздаване на шамарчета или т.н (пази боже!) ..

Шегувам се разбира се! Пожелавам успешен старт на Ники Боев и неговия клуб "АВАНГАРД" (името ми е крайно неподходящо, но мое мнение, а и разбира се не е най- важно името..)
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот veda » Пон Дек 19, 2016 10:30 pm

Нищо му няма на името. Всеки има право да следва мечтите си. Аз се радвам, че вече има толкова много клубове. В моя роден град нямаше, когато бях малка. Записаха ме на спортна гимнастика, но на гредата треперих като лист на силен вятър. Не било писано да стана гимнастичка. Страхът сe оказа по-силен от желанието. Иска ми се малките момиченца да имат възможност да избират, независимо къде живеят.
Успех на всички смелчаци с нови СК! Със сигурност трудностите ще са повече от евентуалните облаги. Така, че тези хора заслужават уважение. Другите неща зависят от федерацията.
Респект, госпожо Робева!
Аватар
veda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Хореография » Пон Дек 19, 2016 10:46 pm

Ооо, разбира се veda и аз се радвам, нека да работят треньорите и създават новите победителки.. Ще се радвам за всяка една от тях..

Последните постове бяха в кръга на шегата.. Но наистина ми се ще някой да каже дали двете Марии още тренират или са се отказали вече..
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот XF135 » Вто Дек 20, 2016 2:54 pm

Успех на Николай и новият клуб. Дано роди още много шампиони!
XF135
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Хореография » Вто Дек 20, 2016 5:01 pm

Искам да информирам тук, че получих информация относно Мария Толева и Мария Марева.. И двете тренират още в залата, но пред тях предстоят матури и кандидат студентски изпити и може би нивото не е толкова интензивно.. И двете поздравявам и желая успехи..

И още нещо уведомиха ме, че Ники работи с помощта на две треньорки (абсолютно нормално), но никоя от тях не идва като помощ от Бургас или чрез Елена Симеонова. Така че, спокойно няма да се раздават шамарчета а потупване по рамото за добре свършена работа :)

Още веднъж желая на Ники Боев и неговия клуб успешен старт и ползотворна работа за напред!!
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Следваща

Назад към Български клубове