Йоана Николова

Модератори: аврора, KrasiK

Re: Йоана Николова

Мнениеот Хореография » Чет Яну 17, 2019 11:19 pm

1.во контролно- НО инд. жени- 11.01.2019г.
Фото: Анна Недкова

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот Хореография » Чет Яну 17, 2019 11:24 pm

1.во контролно- НО инд. жени- 11.01.2019г.
by Krasimira Pashova

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот Adore » Вто Яну 29, 2019 12:55 pm

Снощи Йони се присъедини към лагера на Спорт Палас и днес е първият и ден! Нека и стискаме палци и да и пожелаем на добър час в това ново начало!
След физиотерапии и възстановяване през последните 2 седмици (в които и тренираше леко), вече е по-добре, но все още не е възстановена напълно и се очаква да тренира по-внимателно и на облекчен режим, като най-вероятно ще пропусне контролното на 9ти. Поне според мен, първата и най-важна победа е да е здрава и да се възстанови напълно, така че много се надявам да се внимава с тренировките и скоро всяка болка в крачето да е само спомен. :)
В петък завършва лагерът и тя продължава подготовката си вече на Раковски, където силно вярвам, че този път ще се отнесат към нея както подобава - отговорно и с нужните грижи и внимание! Нека и пожелаем успех!

Изображение
Аватар
Adore
Потребител
Потребител

Мнениеот didona » Вто Яну 29, 2019 1:11 pm

Дано всички по-малки и по-големи контузии останат зад гърба ѝ и да се радваме безрезервно на големия ѝ талант. :) :evil:
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот neshka admirer » Вто Яну 29, 2019 4:14 pm

Пожелавам го от все сърце не само на Йони, но и на личните й феове, които й треперят :-)
И аз си имам някои любими нейни съчетания, които се съмнявам, че някога ще забравя. Дано ни изненада с още по-добри!
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Adore » Пет Фев 01, 2019 5:06 pm

Много благодаря, neshka admirer!

Ето и една толкова слънчева снимка от днешното посещение на министър Кралев, на която виждаме усмихната Йони редом до останалите ни най-добри гимнастички! Утре момичетата се прибират на Раковски.
Изображение
Аватар
Adore
Потребител
Потребител

Мнениеот Adore » Вто Фев 12, 2019 1:35 pm

Днес приятели е един по-специален ден и по този повод ми се иска да споделя една своя много красноречива "художествена" визия за залата на Раковски с Йони. :)

Днес един много специален "съфорумец" празнува своя рожден ден, така че позволете ми просто най-искрено да пожелая здраве, хармония, благополучие, много щастие, любов и безброй поводи за радост в семейството на рожденичката! Искам да използвам повода просто да кажа и едно огромно благодаря за невероятното човешко творение, което всички ние толкова обичаме и на което толкова се радваме!

Изображение
Последна промяна Adore на Вто Фев 12, 2019 4:12 pm, променена общо 3 пъти
Аватар
Adore
Потребител
Потребител

Мнениеот alex_jp » Вто Фев 12, 2019 2:23 pm

Знам, че е спам мнението ми, и ако трябва, моля модераторите да го изтрият, но не мога да се въздържа. Ужасно грозно е това, което правите, не се ли усещате? В желанието си да се радвате на любимката си, обиждате другите момичета. И то не за първи път.
alex_jp
Потребител
Потребител

Мнениеот neshka admirer » Вто Фев 12, 2019 3:34 pm

Защо другите момичета да се обидят?!
Аз лично много се радвам, че има толкова запалени почитатели, при това Йони не отбелязва до момента възможно най-възходящото развитие в спорта, смятам за огромно съжаление на всички ни! Нека всяко момиче да получава подкрепа, не заслужава ли? Къде са феновета на Мария Матева например? Или само актуалните топ гимнастички трябва да се подкрепят? Или пък - всички поравно?! Аз например не мога да харесам еднакво всички.
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот PoliM » Вто Фев 12, 2019 6:35 pm

neshka admirer написа:Защо другите момичета да се обидят?!
Аз лично много се радвам, че има толкова запалени почитатели, при това Йони не отбелязва до момента възможно най-възходящото развитие в спорта, смятам за огромно съжаление на всички ни! Нека всяко момиче да получава подкрепа, не заслужава ли? Къде са феновета на Мария Матева например? Или само актуалните топ гимнастички трябва да се подкрепят? Или пък - всички поравно?! Аз например не мога да харесам еднакво всички.

То хубаво трябва, ама чак залата да не прилича на нищо, щото Йоана отсъства... Знам, че не това е искал да каже Adore с този колаж, защото той е голям фен и на Неви, и на Буба, но не всички го знаят.

Иначе Аврора беше права за травмата на Йони, кракът ѝ явно е бил счупен. Дано всичко е наред с това чудесно дете :evil:
Аватар
PoliM
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот Adore » Сря Фев 13, 2019 12:02 pm

Съжалявам, че успях да породя негативни емоции. Никого не съм искал да обидя, единственото, което исках бе просто да честитя един по-специален рожден ден и да отправя едно искрено пожелание...

А колкото до снимките, наистина втората снимка на същата зала с увехналите и откъснати лалета, с гръмотевиците навън, не беше еталон за естетика и проява на добър вкус спрямо другите момичета, забележката бе уместна и затова веднага я махнах. Разбира се, че и Неви и Буба са ми любимки, Тея и Стили също отдавна ми се зафориха като такава... Но в тези снимки емоцията беше само за Йони и те си отразяват моето чувство за залата (и въобще гимнастиката) със и без нея. Не съм искал да изглежда грозно и обидно спрямо другите. Истината е просто, че всеки път, когато съм прекрачвал прага на Раковски, когато съм надниквал през онази врата и всички са там, и Натали, и кой ли не, а само Йони я нямаше, винаги са ме навявали чувствата, емоциите и контраста, които илюстрира втората снимка. Ето я и нея само като линк, който желае да я види, да не се чудят хората какъв ли драматичен раздор съм посял...

https://i.postimg.cc/k5tQ8SVb/Without-Y2.jpg

Отново много благодаря, neshka admirer.

На Йони кракът вярвам, че не е бил счупен. Скъсани връзки бяха най-мрачните опасения. Аз много се надявам да и пуснат най-накрая и на нея едно ЯМР, за да се види какво е положението, защото най-важното е да е здрава и просто да се възстанови напълно! А не да се натоварва и да тренира невъзстановена и да си чакат ей така, ако може просто да мине време и един слънчев ден да каже, че днес не я боли. И после като с Тея и Маринка... Не искам и да си го помислям.
Аватар
Adore
Потребител
Потребител

Мнениеот attention » Сря Фев 13, 2019 4:39 pm

Вярвам, че любовта Ви е чиста и искрена :evil: И добре, че си имате сериозна приятелка, защото сериозно бих се притеснила :)
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот mamag » Сря Фев 13, 2019 5:11 pm

Adore написа:...
На Йони кракът вярвам, че не е бил счупен...

В едно стори в ИГ онзи ден Йони писа точно това, че се е оказало, че бил счупен.
Аватар
mamag
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот sharo 73 » Сря Фев 13, 2019 6:19 pm

attention написа:Вярвам, че любовта Ви е чиста и искрена :evil: И добре, че си имате сериозна приятелка, защото сериозно бих се притеснила :)

:D Право в целта !
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Adore » Чет Фев 14, 2019 1:25 pm

Само до подобно притеснение не бях опирал... Приятелката ми ме омагьоса, когато беше на 15, а това беше преди 13 години... Но и да нямах сериозна приятелка, нямаше да е по-различно. Вижте, аз много обичам гимнастиката, по някакъв начин намирам себе си в нея и тя е извор на вдъхновение за мен. Освен всичко друго тя ми носи и вярата, че чрез снимките от мен може да има някаква полза и смисъл за света. Не знам вие дали знаете какво значи това усещане, ама за мен то няма цена! Фотографите правят хубави снимки, журналистите правят филми и интервюта, ама те го правят за заплата! Министърът е много щедър към гимнастиката и всички му целуват ръка, ама той работи с нашите пари... Те са герои - по сторитата на гимнастичките, споделят им снимки, постове и т.н. Докато на света има сигурно само един палячо, който е набутал 5 цифрена сума в техника, плюс още половината на това в разни гимнастически инициативи, има само един палячо, който тази сутрин за пореден път си е легнал в 6:30, за да може като стане за работа в 9:00 да качи албума от контролното... Когато човек прави нещата от сърце, когато наистина намира себе си и черпи вдъхновение, когато е привързан към нещо, най-нормално е да си има муза, да си има любимки, да си има хора, за които по някакъв начин трепери и го е грижа. Мога да напиша цял "роман" на тема защо точно Йони! Но ако не беше тя, щеше да е някоя друга. Просто всеки човек, който се мъчи да влага нещо от себе си, да твори по някакъв начин, има нужда да има вдъхновение, да си има любимци, да си има някой, когото да си подкрепя и в когото да вярва, и за когото да се бори! За всичко това аз не искам, не изисквам и не очаквам нищо. Аз го правя просто заради нуждата да го имам в живота си. Някои хора никога няма да го разберат това, а за други е до болка познато... За мен Йони е светлина, вдъхновение, смисъл, а в гимнастиката е кауза! Какво и е дала гимнастиката дотук? Дали е забогатяла, дали си е осигурила бъдещето, дали е станала по-здрава или може би не е направила куп жертви, загърбвайки и училище, и другите си интереси?! Е, нека гимнастиката да и даде поне спечелените сърца на хората, нека и даде вярата, че винаги ще се намират хора, които виждат уникалното и неповторимото у нея. Нека и даде верни приятели. Нека някой ден да има какво невероятно и уникално да си спомня и да разказва за гимнастиката на децата си.

Вижте, може да ви приличам на палячо, може да съм ви смешен и странен, ама аз съм човек и то не просто защото имам два крака и ходя изправен... Това мога да ви кажа.
А колкото до Йони, която все пак кара 18тата си година и ще стане пълнолетна, само мога искрено да и пожелая, някой ден (дано е след години, по възможност след Париж!), да си намери някой, който да гледа на нея като човек и да го е грижа за нея, не на половина както мен, ами дори и само на 20% (двайсет процента) да е, няма да е за притеснение, а ще е просто прекрасно!

Обащавам ви още много прекрасни снимки на Йони, все така безрезервно да я подкрепям, а приятелката ми се надявам да е все така до мен, че да не ви давам поводи за притеснение. "Право в целта"
Последна промяна Adore на Чет Фев 14, 2019 5:22 pm, променена общо 5 пъти
Аватар
Adore
Потребител
Потребител

ПредишнаСледваща

Назад към Изявени българки гимнастички