"Купа Пирин" и международен турнир "Приятели"

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

"Купа Пирин" и международен турнир "Приятели"

Мнениеот chovecheto » Пон Окт 07, 2019 10:04 am

Изображение
chovecheto
Gymfan
Gymfan

Re: "Купа Пирин" и международен турнир "Приятели"

Мнениеот XF135 » Пон Окт 07, 2019 10:46 am

chovecheto написа:Изображение

https://www.facebook.com/events/7680897 ... 030160836/ - стартови списъци
XF135
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот malinda1978 » Нед Окт 13, 2019 10:31 am

Има ли някакви класирания вече от турнира?
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот sirius » Нед Окт 13, 2019 5:35 pm

Благодаря, Жени, за видеото. Да видя и аз най-сетне ансамбъла от Търново. https://youtu.be/qGFyXVsCKU0 както винаги, с нетърпение очаквам продукцията им.
Леонор е със силна огнена стихия в себе си!
Аватар
sirius
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Нед Окт 13, 2019 6:03 pm

sirius написа:Благодаря, Жени, за видеото. Да видя и аз най-сетне ансамбъла от Търново. https://youtu.be/qGFyXVsCKU0 както винаги, с нетърпение очаквам продукцията им.

Еее, гледах го три пъти подред, ама кофти грешки и много от очарованието се губи. :( :? :? Обожавам го вече това съчетание на етърките и се моля да го изиграят блестящо на ДП. Моля, моля, момичета! Композицията и вашата треньорка го заслужават! [-o< [-o< [-o< :D :D :evil:
До Леонор не съм стигнала още, но онзи ден на живо ѝ се любувах! :D :D
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот надежда » Нед Окт 13, 2019 6:25 pm

Момичета, някой да има резултати?
Аватар
надежда
Потребител
Потребител

Мнениеот didona » Нед Окт 13, 2019 8:50 pm

:D :D :D Съчетание на деня: https://www.youtube.com/watch?v=_gFjz5MRW-w - Леонор с топка

Хорео да ме прости, че копирах една нейна идея от ФБ с това определение, но ми се стори много подходящо за случая. :D :P :evil: Съчетанието е снимано отстрани, явно не е било възможно зад съдиите, има и груба грешка, която Леонор разкраси много умно, освен това на живо съчетанието е много по-впечатляващо, но въпреки това не мога да спра да го гледам. За мен това е истинската ХГ - когато не можеш да спреш да гледаш и повтаряш, повтаряш. Казвала съм то многократно, но що пък да не го кажа и още един път......
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот sirius » Нед Окт 13, 2019 9:01 pm

И аз изгледах няколко пъти двата записа - Леонор е много музикална, темпераментна, запълва килима с енергията си. Пожелавам й успешен сезон!
Аватар
sirius
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Нед Окт 13, 2019 10:31 pm

Лъчезара много повече ми харесва в трико без поличка. Ще се радвам да я гледам само с такива трика. Тя е изиграла много хубаво топката си днес:

https://www.youtube.com/watch?v=b70joV9p5cI

И е направо незабравима с този цвят на незабравка. :love01:
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот Hope » Пон Окт 14, 2019 12:01 am

Топката на Леонор е много хубава, тя е много пластична и танцувална, а и бърза гимнастичка.Махнали са двата пируета калцо, които й се получаваха само по един оборот и без това, сложили са скокове и равновесия на тяхно място, всички равновесия и пируети са съчетани с АД и доста трудности с уреда за 0,4.Доколкото успях да сметна, има трудност над 12 и нещо, а вероятно е пропуснала нещо, като направи грубата грешка и ще се усложнява през годината още. Много добре, пожелавам й успех през годината, а защо не да се пребори и за основен състав.
Hope
Потребител
Потребител

Мнениеот sharo 73 » Пон Окт 14, 2019 7:53 am

Прекрасни са и Леонор и Лъчезара .Много ми допада музикалният избор за топка и обръч при двете .Обожавам тази ретро , хипи класика а и акцентите са уловени много сполучливо и при двете.На Лъчето трябва само трика без полички да и шият, толкова е грациозна като газелка .Доволна съм че пенсионираха синьото трико от Мария което и стоеше като подарено .
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот veda » Пон Окт 14, 2019 11:51 am

sirius написа:Благодаря, Жени, за видеото. Да видя и аз най-сетне ансамбъла от Търново. https://youtu.be/qGFyXVsCKU0 както винаги, с нетърпение очаквам продукцията им.

Обожавам идеите и композициите на Савина Ганчева. Защо не я вземат на Раковски? :? Точно такъв постановчик им трябва! Даже захапването на бухалките приляга. :D Жалко за грешките. Иска ми се да видя гимнастички, които да сътворят идеите на г-жа Ганчева на килима.

Леонор е музикална. Много добра симбиоза има с уреда при нея, сръчна е и много пъргава. Но имам забележка. Трябва да изработва по-добре елементите с тяло. Претупва ги. Композицията ѝ с топка засега е най-впечатляващото от съчетанията ѝ.
Лъчезара ми е една от любимките. Ама и тя трябва да поработи над паншето си.

Благодаря на Жени за видеото! :evil: Как да каже човек, че е имал трудна седмица и такива предстоят, когато има такива приятни изненади! :D
Респект, госпожо Робева!
Аватар
veda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот XF135 » Пон Окт 14, 2019 12:00 pm

надежда написа:Момичета, някой да има резултати?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1 - заповядайте резултатите.
Аз като фен съм обезсърчена от видяното при ансамблите. Безумно съдийство, безумни оценки, безумни композиции - наблъскани с трудности, обаче цари пълен хаос. Поздравления за няколкото изключения. Като цяло много горчиво впечатление, не ми се иска да гледам държавното първенство!
XF135
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Ema123 » Пон Окт 14, 2019 3:12 pm

XF135 написа:
надежда написа:Момичета, някой да има резултати?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1 - заповядайте резултатите.
Аз като фен съм обезсърчена от видяното при ансамблите. Безумно съдийство, безумни оценки, безумни композиции - наблъскани с трудности, обаче цари пълен хаос. Поздравления за няколкото изключения. Като цяло много горчиво впечатление, не ми се иска да гледам държавното първенство!

За съжаление напълно споделям мнението ви !Оценките и тази и предната седмица са /бяха безбожни на отбори чиито уреди хвърчаха извън терена .Наблъскани с трудност и лишени от всякъкъв смисъл съчетания .Лека полека убиват красотата на художествената гимнастика.Жалко . При старшата възраст очаквам с нетърпение ансамбъла на Олимпия .
Ema123
Пристрастен
Пристрастен

Мнениеот tsvety77 » Пон Окт 14, 2019 3:29 pm

Извинете ме за тъпия въпрос, но видях видео на Лъчи с топка , а в протокола с оценки на Топка няма оценка.........празно е. Та къде е грешката . И още едно питане, някой снимал ли е бухалките на Лъчи , защото съдейки по оценката от 20,650 най-вероятно са били страхотни. Ще се радвам да ги изгледам
tsvety77
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Следваща

Назад към Състезания 2019