*Grand Prix Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

*Grand Prix Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Мнениеот Хореография » Сря Яну 08, 2020 12:57 pm

Изображение

Grand Prix Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Фейсбук страница на турнира:
https://www.facebook.com/missvalentineo ... XJ5lQy_xAO


Livestream

*** 26.02
https://youtu.be/P50A9Gbbv3s
*** 27.02
https://youtu.be/ORCTqPVXh5o
*** 28.02
https://youtu.be/o5udpXAMmBo
*** 29.02
https://youtu.be/7_DdAYaHnRE
*** 01.03
https://youtu.be/A85RFerxtAk
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 9817
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: IT Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Мнениеот Хореография » Чет Яну 30, 2020 9:59 am

Известни са вече ансамблите по ХГ заявили участие за турнира:

FIG senior groups competing:
Mexico, Kazakhstan, Uzbekistan, Finland, USA, Poland, Canada, Estonia, Turkey, Ukraine, Russia, Korea
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 9817
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: IT Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Мнениеот emil_bs » Чет Яну 30, 2020 7:40 pm

Турнирът всъщност вече е Гран При - официалната страница на FIG. Тази част от турнира, в която е естетическата гимнастика и останалото от ХГ се води отделен турнир явно, поне според списъка тук.
emil_bs
Световен шампион
Световен шампион
 
Мнения: 1374
Регистриран на: Чет Фев 16, 2017 12:42 am
Местоположение: Бургас

Re: *Gran Prix Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Мнениеот sirius » Съб Фев 01, 2020 9:57 am

Списъкът на участничките е допълнен с Аверини, Лала, Селезньова, Влада и Христя, ансамбъл от Украйна, САЩ, Турция (Камелия Дунавска и с двата ли свързваме), ще има и ансамбъл от Русия.
Аватар
sirius
Световен шампион
Световен шампион
 
Мнения: 1414
Регистриран на: Чет Дек 08, 2016 6:36 pm

Re: *Gran Prix Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Мнениеот Хореография » Съб Фев 01, 2020 10:00 am

Известни са вече и гимнастичките, които ще вземат участие на турнира...
За България- Татяна Воложанина
За Русия- сестри Аверини, Екатерина Селезньова и Лала Крамаренко
За Беларус- Катя Галкина
За Украйна- Николченко и Погранична
За САЩ- все още неизвестно също и за Румъния
Италия не участва в турнира

Индивидуално:

Изображение

Ансамбли:

Изображение
Изображение
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 9817
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: *Grand Prix Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Мнениеот Хореография » Пон Фев 10, 2020 9:29 pm

FIG SENIOR GROUP G (2004 and older)
1. FINLAND Elise, ESVOLI, OVO, SVSE / Finnish Gymnastics Fede FIN
2. USA Senior Group USA Gymnastics USA
3. CANADA Gymnastics Canada CAN
4. Uzbekistan Gymnastics Federation Uzbekistan Gymnastics Federation UZB
5. POL Polish Gymnastic Association POL
6. Mexico Mexican Gymnastics Federation MEX
7. Kazakhstan Kazakhstan Gymnastics Federation KAZ
8. ESTONIA Estonian Gymnastics Federation EST
9. Turkish Gymnastics Federation Turkish Gymnastics Federation TUR
10. Ukrainian National Team Ukrainian Gymnastics Federation UKR
11. Russian Federation RUS

Senior I (2004 and older)
1. Onopriienko Viktoriia Ukrainian Gymnastics Federation UKR
2. KRASIUK Nikol Ukrainian Gymnastics Federation UKR
3. GRIGORJAN Narine TSSK VK Diiva EST
4. Murashko Polina SK Nord EST
5. Murikova Anna Latvian Gymnastics Federation LAT
6. Jevstafjeva Arina Latvian Gymnastics Federation LAT
7. Wang LingYun Star Art RG Club CHN
8. Chen Jia Star Art RG Club CHN
9. Vasileva Elizaveta Energy RUS
10. Jamil Elisabeth ImVo / Finnish Gymnastics Federation FIN
11. Arvelo Aurora OVO / Finnish Gymnastics Federation FIN
12. Kvamme Kamilla NOR
13. Stoyanova Anna NOR
14. Paliichuk Alina UWW AUT
15. Goeransson Emma SWEDEN GF Uppsalaflickorna SWE
16. Marchenko Darya RUS Murmansk 51RG RUS
17. USA Senior 1 USA Gymnastics USA
18. USA Senior 2 USA Gymnastics USA
19. STSESHYTS Kseniya BLR BLR
20. TKATCHEVA Darya BLR BLR
21. WALTER Hannah Glimmer Athletic Club CAN
22. KRIVCHUN Pauline Gymnastics Canada CAN
23. ILIEVA Krasimira Krasimirova Levski Plus BUL
24. TUNCEL Kamelya Turkish Gymnastics Federation TUR
25. Retsnaja Kristina VK Janika Tallinn EST
26. Põllumäe Victoria TSSK VK Diiva EST

Junior 2005 I (2005)
1. BERESTETSKY Katerina Glimmer Athletic Club CAN
2. LEVYTSKYY Alissa Glimmer Athletic Club CAN
3. Tur Melaniia Ukrainian Gymnastics Federation UKR
4. Horodnycha Polina Ukrainian Gymnastics Federation UKR
5. KIVIRAND Vanessa VK Janika EST
6. MAZILU SARA London Sport Academy GBR
7. PIKHULYA Stella VK Janika EST
8. HARDIKOVA Polina VK Diiva EST
9. DOKUTSAJEVA Erika Excite Dance EST
10. Sakovicha Juliana Latvian Gymnastics Federation LAT
11. Aleshkovska Alisa Latvian Gymnastics Federation LAT
12. Karpenko Alisa Imatran Voimistelijat FIN
13. Egorova Sofia Sport Club Vantaa FIN
14. Hammer Emilie Asker Turnforening, Norway NOR
15. Ekrem Richter Marie Asker Turnforening, Norway NOR
16. AKIMOVA KARINA Chekhov RUS
17. Elg Appelros Hedvig SWEDEN Team Nevis SWE
18. LAUKKANEN Tindra SWEDEN Team Södertälje SWE
19. Vera Alina OLIMPIC BENDINAT ESP
20. Aspidova Maria RITMICA BLANES ESP
21. USA 2005 Junior 1 USA Gymnastics USA
22. USA 2005 Junior 2 USA Gymnastics USA
23. HLAZKO VARVARA Belarus BLR
24. Low YuYenn Rhythm & Groove (Singapore) SGP
25. EST 3 EST EST
26. TSAKIRIDIS Sianna Glimmer Athletic Club CAN
27. BUDNIK Adrianna Polish Gymnastic Association POL
28. WIERZBA Julia Polish Gymnastic Association POL

Junior 2006 I (2006)
1. KOVALEVYCH Marta Glimmer Athletic Club CAN
2. Bieloborodova Yeva Kyiv Voshod UKR
3. Yangel Yelyzaveta DNIPRO SDUSSHOR UKR
4. VELICKO-XHAGA Alexandra London Sport Academy GBR
5. Fetissova Darja SK Nord EST
6. Muravjova Maria VK Excite Dance EST
7. Jekabsone Nikola Latvian Gymnastics Federation LAT
8. Vasiļjeva Nikola Latvian Gymnastics Federation LAT
9. Nigamatzyanova Alya Energy RUS
10. Krylovetskaya Taisiya Energy RUS
11. Pohjanvirta Aurora Olarin Voimistelijat FIN
12. Louvanto Linnea Coco Sport FIN
13. Lunga Anna Excellence RG CAN
14. Andersen Mathea Asker Turnforening, Norway NOR
15. Cromarty Helene Asker Turnforening, Norway NOR
16. Žatková Michaela TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Tayel Daria UWW AUT
18. Christov Melanie SWEDEN Team Nevis SWE
19. USA 2006 Junior 1 USA Gymnastics USA
20. USA 2006 Junior 2 USA Gymnastics USA
21. PIATROVA Kseniya Belarus BLR
22. Safronova Alexandra Forza Ritmica Belgium BEL
23. Juce Dominyka EM Talents Vilnius LTU
24. Lytra Panagiota ETHNIKOS O.F.P.F. HELLAS GRE
25. Gediminaite Nikolete EM Talents Vilnius LTU
26. Gymnast 2 Rhythm & Groove (Singapore) SGP
27. CHO Byeol Ah J-RG team KOR
28. KOMAREWICZ Emilia Polish Gymnastic Association POL
29. HEICHEL Emilia Polish Gymnastic Association POL
30. GALEK-OLSTHOORN Barbara Netherlands NED
31. Tarasenko Elizaveta "Kometa" Star city RUS

Junior 2007 I (2007)
1. Ivashchenko Vitalina Ukrainian Gymnastics Federation UKR
2. Savina Nikol Ukrainian Gymnastics Federation UKR
3. CHETRARU ANITA London Sport Academy GBR
4. Shektalova Polina SK Nord EST
5. Vaher Anette Võimlemisklubi Elegance EST
6. Menshikova - Filimonova Sofja Latvian Gymnastics Federation LAT
7. Tetere Elizabete Latvian Gymnastics Federation LAT
8. Savolainen Milla Imatran Voimistelijat FIN
9. Kallio Lia Olarin Voimistelijat FIN
10. Ekrem Richter Mathilde Asker Turnforening, Norway NOR
11. Andersen Malena Asker Turnforening, Norway NOR
12. Antonova Lilia RUS Murmansk 51RG RUS
13. Antonova Margarita RUS Murmansk 51RG RUS
14. USA 2007 Junior 1 USA Gymnastics USA
15. USA 2007 Junior 2 USA Gymnastics USA
16. RECHKINA Alina BLR
17. BOLZAN Vlada Belarus BLR
18. Kestens Laura Forza Ritmica Belgium BEL
19. Grüniger Lauren ZTV, Zürcher Turnverband SUI
20. Kouroutzidis Melinda Forza Ritmica Belgium BEL
21. KANG Ye Bon SJ rhythmic gymnastics club/SJ agg korea club KOR
22. KIM Min Seul J-RG team KOR
23. Damirova Madina Ocaq Sports Club AZE
24. Seyidzade Kamilla Ocaq Sports Club AZE
25. Khiani Ishita Dubai UAE UAE
26. Gymnast 1 UWW UWW AUT
27. Schaack Michelle Rythmo-Cats Luxembourg LUX
28. Lõhmus Sandra VK Janika EST
29. Vulf Vanessa VK Janika EST
30. Kreitsman Ester VK Janika Tallinn EST

Pre Junior 2008 I (2008)
1. Sashchenko Valeriia Dnipro SDYSSHOR UKR
2. Pavlenko Melanіya Dnipro SDUSSHOR UKR
3. Antipina Yulia London Sport Academy GBR
4. Spolnichki Maja London Sport Academy GBR
5. Ivanova Anastasija VK Elegance EST
6. Valasevitš Valeria VK Rütmika EST
7. Shilkova Alisa RVS/Riga LAT
8. Silina Diana Marta RVS / N.Kučinska LAT
9. Kärkkäinen Emilia ESVOLI FIN
10. Paasikivi Julia Olarin Voimistelijat FIN
11. Markova Anna "Kometa" Star city RUS
12. Mai Bernice Planet Rhythmics CAN
13. Weng Jillina Planet Rhythmics CAN
14. Gorelkina Veselina OLIMPIC BENDINAT ESP
15. Nikishechkina Irina OLIMPIC BENDINAT ESP
16. USA 2008 Pre Junior 1 USA Gymnastics USA
17. USA 2008 Pre Junior 2 USA Gymnastics USA
18. Belous Gabriela VMSC/EM Talents Vilnius LTU
19. Pakhomova Ilana VMSC/EM Talents Vilnius LTU
20. HYUN Seo Yoon SJ rhythmic gymnastics club/SJ agg korea club KOR
21. SHIN Ji Won SJ rhythmic gymnastics club/SJ agg korea club KOR
22. Tan Megan Rhythm & Groove (Singapore) SGP
23. Kok Clara Mae Rhythm & Groove (Singapore) SGP
24. MEIRZHANOVA Aiym Kazakhstan Gymnastics Federation KAZ
25. KURYACHENKO Sofiya Kazakhstan Gymnastics Federation KAZ
26. Laaneots Dayna VK Janika EST
27. Hokkonen Hanna - Maria VK Janika Tallinn EST

Pre Junior 2009 I (2009)
1. Mohylevych Dariia Kyiv Voshod UKR
2. Krasnobryzha Yuliia Dnipro SDUSSHOR UKR
3. Antonova Viktoria London Sport Academy GBR
4. Petriva Milana London Sport Academy GBR
5. Safronova Elina VK Noorus EST
6. Reinthal Elisabeth VK Rütmika EST
7. Subotjalo Milana RVS / N.Kučinska LAT
8. Lebedeva Alisa RVS / N.Kučinska LAT
9. Gnezdilova Varvara Energy RUS
10. Järvinen Isabel Olarin Voimistelijat FIN
11. Egorova Anastasia Sport Club Vantaa FIN
12. Semenova Kira "Kometa" Star city RUS
13. Diderich Lola GRS Differdange LUX
14. Gusyev Sophie Planet Rhythmics CAN
15. Benkovitsová Xénia TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
16. Ďurinová Nina TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady SVK
17. Human Anabel TJ SOKOL Bratislava I.Vinohrady CZE
18. USA 2009 Pre Junior 1 USA Gymnastics USA
19. USA 2009 Pre Junior 2 USA Gymnastics USA
20. Syskova Anastasia Club Deportivo Aura ESP
21. Makhorina Victoria Club Deportivo Aura ESP
22. Földesi Panni RUS RG Sport HUN
23. STRALTSOVA DARYA Belarus BLR
24. Köszegi - Koháry Georgina RUS RG Sport HUN
25. PARK Na Hyun SJ rhythmic gymnastics club/SJ agg korea club KOR
26. Lee Shermay Rhythm & Groove (Singapore) SGP
27. Ayliffe Boudica Rhythm & Groove (Singapore) SGP
28. Rahimova Aydan Ocaq Sports Club AZE
29. Mammadova Sofiya Ocaq Sports Club AZE
30. Jin Lyric Excellent RG club CHN
31. Sabre Bianca Alyssa VK Janika EST

Children 2010 I (2010)
1. Pavlenko Marіia Dnipro SDYUSSHOR UKR
2. Mikhmel Veronika KIEV FENIХ UKR
3. Nikollaj Adriana London Sport Academy GBR
4. Ganiyeva Ioanna London Sport Academy GBR
5. Nemerovskaja Anastasia VK Noorus EST
6. Solonintšik Ksenija VK Noorus EST
7. Vasiljeva Milana Liepāja/LKSS LAT
8. Rone Adriana Liepāja/LKSS LAT
9. Kunavina Anastasia Olarin Voimistelijat FIN
10. Berkozova Emilia Imatran Voimistelijat FIN
11. Simonaitytė Vesta Viesulo SC, Klaipeda LTU
12. Seliverstova Alena "Kometa" Star city RUS
13. Costeva Taisia Excellence RG CAN
14. Beinoraitė Mingailė EM Talents Vilnius LTU
15. Yap Leia Rhythm & Groove (Singapore) SGP
16. Ang Thadine Rhythm & Groove (Singapore) SGP
17. Ismayilova Aylin Baku Gymnastics School AZE
18. BAHADIROVA Ilaha Ocaq Sports Club AZE
19. Mohammed Ezzad Zaky Karma Dubai UAE UAE
20. El Khayat Talya Dubai UAE UAE
21. Hrynova Kateryna UWW AUT
22. Stasane Emilia Rythmo-Cats Luxembourg LUX
23. Abel Maribel VK Janika EST
24. Fessak Aneta VK Janika EST

Children 2011 I (2011)
1. Kozachuk Maiia DNIPRO SDUSSHOR UKR
2. Moskalenko Sofiia KIEV FENIХ UKR
3. Wilson Leila London Sport Academy GBR
4. Clift Sophie London Sport Academy GBR
5. Veide Regita GC Rytmika EST
6. Di Lorenzo Valeria VK Excite Dance (Irina Kikkase osakond) EST
7. Kalniņa Alise Liepāja/LKSS LAT
8. Annenkova Anastasija RVS/Riga LAT
9. Jiang ZiYu Star Art RG Club CHN
10. Fedoroff Olivia Olarin Voimistelijat FIN
11. FIN 2 Finnish Gymnastics Federation FIN
12. Kubareva Anna "Kometa" Star city RUS
13. Christauskaite Smilte EM Talents Vilnius LTU
14. Domnidi Kristina "Kometa" Star city RUS
15. Molnárová Linda KMG eS-Art Bratislava SVK
16. Ivánka Laura RUS RG HUN
17. Maheshwari Saito Yuma Rhythm & Groove (Singapore) SGP
18. Kok Sara Lynn Rhythm & Groove (Singapore) SGP
19. Yefremova Yelizaveta Baku Gymnastics School AZE
20. Graas Paris Rythmo-Cats Luxembourg LUX

Mini 2012 I (2012)
1. Stepuro Arina London Sport Academy GBR
2. Hudson Penelope London Sport Academy GBR
3. Sošnikova Valeria VK Fancette/Pirita Marina SK EST
4. Vinkel Skai VK Fancette/Pirita Marina SK EST
5. Žuravļova Darja Jūrmalas SS LAT
6. Molotoka Taisija Liepaja/LKSS LAT
7. Shelepaeva Karolina Sport Club Vantaa FIN
8. Liljavirta Linnea Jyväskylän Voimistelijat '79 FIN
9. Maiboroda Lilija Viesulo SC, Klaipeda LTU
10. Pucetaite Abigele Viesulo SC, Klaipeda LTU
11. Potapova Olesia "Kometa" Star city RUS
12. Khristoforova Eleonora Excellence RG CAN
13. REVKOVSKAYA TAISIIA Chekhov RUS
14. Shvachko Marta DNIPRO SDUSSHOR UKR
15. Tsekhanova Yaroslava Vushgorod DUSSH UKR
16. Tahirova Zahra Baku Gymnastics School AZE
17. GUO YITONG Excellent RG club CHN

Mini 2013 I (2013)
1. Osinnia Sofiia DNIPRO SDUSSHOR UKR
2. Dorokhova Oksana London Sport Academy GBR
3. 1 EST EST
4. 2 EST EST
5. Šeibe Adriana Liepaja/LKSS LAT
6. Manuilova Jeļizaveta Olaines sporta centrs LAT
7. IAROSHCHUK VIKTORIIA Chekhov RUS
8. Arbuzova Ivanna SCYSOR GUSIT MINSK BLR
9. Novik Nika SCYSOR GUSIT MINSK BLR
10. Chvanava Milana SCYSOR GUSIT MINSK BLR
11. Demchenko Melissa Club Deportivo Aura ESP
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 9817
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: *Grand Prix Miss Valentine 26.02-1.03.2020 Tartu EST

Мнениеот Хореография » Пон Фев 10, 2020 9:37 pm

Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 9817
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm


Назад към Състезания 2020

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта