IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот Хореография » Пет Яну 10, 2020 4:52 pm

Изображение

IT Beroe Cup 06.-08.03.2020 Stara Zagora BUL

X Международен турнир
за купа “БЕРОЕ 06 – 08.03.2020г.


Скъпи приятели,
Имаме удоволствието да Ви поканим на
10-тия Юбилеен турнир за купа „БЕРОЕ“.
който ще се проведе от 06 до 08.03.2020г.
в гр. Стара Загора, зала Иван Вазов.
Ще се радваме да присъствате и заедно да превърнем състезанието в празник .

Организатори:
СКХГ „БЕРОЕ” съвместно с Община Стара Загора и БФХГ

Страница на клуба организатор:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004332497255

Покана и регистрация на участници:
https://www.facebook.com/BGRGfederation ... tn__=-RH-R

Официални Резултати:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 12041
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

МТ Купа "Берое"

Мнениеот Murati » Пон Мар 02, 2020 5:33 pm

Здравейте! Искам да попитам някой разполага ли с програма и стартови списъци за турнира този уикенд?
Murati
Потребител
Потребител
 
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Май 01, 2017 11:56 pm

Re: IT Beroe Cup 06-08.03.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот attention » Сря Мар 04, 2020 12:29 pm

Стартов лист

СЪБОТА 07.03.2020

08:30-9:50- ЖЕНИ кат. „А“
APP 1 APP 2
1 Никол Нунева Импала 2 Диана Ацева Черноморец
3 Емили Стоянова Лс Илиана 4 Фиген Мехмед Импала
5 Елица Пенчева 03 Дун. ЦСКА 6 Магдалена Генчева Берое
7 Рая Димова Черноморец 8 Ива Табакова 04 Елит
9 Деница Стефанова Импала 10 Савина Илиева 04 ЦСКА
11 Мариета Иванова Тракия 12 Стейси Банчева Берое
13 Гергана Стамболиева 04 Олимпия 1 Никол Нунева Импала
2 Диана Ацева Черноморец 3 Емили Стоянова Лс Илиана
4 Фиген Мехмед Импала 5 Елица Пенчева 03 Дун. ЦСКА
6 Магдалена Генчева Берое 7 Рая Димова Черноморец
8 Ива Табакова 04 Елит 9 Деница Стефанова Импала
10 Савина Илиева 04 ЦСКА 11 Мариета Иванова Тракия
12 Стейси Банчева Берое 13 Гергана Стамболиева 04 Олимпия
1 Никол Нунева Импала 2 Диана Ацева Черноморец
3 Емили Стоянова Лс Илиана 4 Фиген Мехмед Импала
5 Елица Пенчева Дун. ЦСКА 6 Магдалена Генчева Берое
7 Рая Димова Черноморец 8 Ива Табакова 04 Елит
9 Деница Стефанова Импала 10 Савина Илиева 04 ЦСКА
11 Мариета Иванова Тракия 12 Стейси Банчева Берое
13 Гергана Стамболиева 04 Олимпия

ЖЕНИ кат.“В“

1 Павлина Георгиева Берое 2 Виктория Михайлова Дун. ЦСКА
3 Ивалена Панайотова Импала 4 Кондратюк Ольга MDA
5 Теодора Маринова Берое 6 Валентина Николова Черноморец
7 Мария-Антоанета Кършакова Берое 8 Доника Божева 04 Елит
9 София Лилова 02 ЦСКА 10 Татяна Георгиева Берое
11 Кристина Попова 04 Розова долина 12 Гергана Христова Берое
1 Павлина Георгиева Берое
2 Виктория Михайлова Дун. ЦСКА 3 Ивалена Панайотова Импала
4 Кондратюк Ольга MDA 5 Теодора Маринова Берое
6 Валентина Николова Черноморец 7 Мария-Антоанета Кършакова Берое
8 Доника Божева 04 Елит 9 София Лилова 02 ЦСКА
10 Татяна Георгиева Берое 11 Кристина Попова 04 Розова долина
12 Гергана Христова Берое










10:00-14:10- ДМВ до 10г. „А“
APP 1 APP 2
1 бу Елеонора Иванова 11 Лс Плюс 2 Александра Къчева 10 Феникс
3 Виктория Лилкина 11 Лс Илиана 4 Ния Узунова 11 Грация
5 Симона Георгиева 11 Лс Плюс 6 Касьянова Яна 11 UKR
7 Йоана Маркова 10 Спартак 8 Ивета Дончева 10 Берое
9 Сияна Чолакова 10 Грация 10 Мия Иванова 10 Лс Плюс
11 Ивелина Демерджиева 10 Брилянт 12 Габриела Иванова 10 Елит
13 Евелина Мухина 10 Черноморец 14 Моника Кулева 10 Грация
15 Ева Данаилова 10 Спартак 16 Симона Гюлфиданова 10 Тракия
17 Габриела Трайкова 10 Брилянт 18 Ина Карабаджакова 10 Берое
19 Елена Николова 10 Далия Старс 20 Зорница Иванова 10 Спартак
21 Магдалена Вълкова 10 Лс Илиана 22 Биляна Петкова 10 Тракия
23 Христиана Терзиева 10 Берое 24 Мария Милева 10 Грация
25 Василена Михайлова 10 Феникс 1 Елеонора Иванова 11 Лс Плюс
2 бу Александра Къчева 10 Феникс 3 Виктория Лилкина 11 Лс Илиана
4 Ния Узунова 11 Грация 5 Симона Георгиева 11 Лс Плюс
6 Касьянова Яна 11 UKR 7 Йоана Маркова 10 Спартак
8 Ивета Дончева 10 Берое 9 Сияна Чолакова 10 Грация
10 Мия Иванова 10 Лс Плюс 11 Ивелина Демерджиева 10 Брилянт
12 Габриела Иванова 10 Елит 13 Евелина Мухина 10 Черноморец
14 Моника Кулева 10 Грация 15 Ева Данаилова 10 Спартак
16 Симона Гюлфиданова 10 Тракия 17 Габриела Трайкова 10 Брилянт
18 Ина Карабаджакова 10 Берое 19 Елена Николова 10 Далия Старс
20 Зорница Иванова 10 Спартак 21 Магдалена Вълкова 10 Лс Илиана
22 Биляна Петкова 10 Тракия 23 Христиана Терзиева 10 Берое
24 Мария Милева 10 Грация 25 Василена Михайлова 10 Феникс
1 Елеонора Иванова 11 Лс Плюс 2 Александра Къчева 10 Феникс
3 Виктория Лилкина 11 Лс Илиана 4 Ния Узунова 11 Грация
5 Симона Георгиева 11 Лс Плюс 6 Касьянова Яна 11 UKR
7 Йоана Маркова 10 Спартак 8 Ивета Дончева 10 Берое
9 Сияна Чолакова 10 Грация 10 Мия Иванова 10 Лс Плюс
11 Ивелина Демерджиева 10 Брилянт 12 Габриела Иванова 10 Елит
13 Евелина Мухина 10 Черноморец 14 Моника Кулева 10 Грация
15 Ева Данаилова 10 Спартак 16 Симона Гюлфиданова 10 Тракия
17 Габриела Трайкова 10 Брилянт 18 Ина Карабаджакова 10 Берое
19 Елена Николова 10 Далия Старс 20 Зорница Иванова 10 Спартак
21 Магдалена Вълкова 10 Лс Илиана 22 Биляна Петкова 10 Тракия
23 Христиана Терзиева 10 Берое 24 Мария Милева 10 Грация
25 Василена Михайлова 10 Феникс












ДМВ до 10г. “В“
БУ
1 Никол Петрова 11 Грация 2 Деа Лескова 11 Импала
3 4 Емма-Никол Христова 11 Море
5 Виктория Христова 11 Грация 6 Деница Димитрова 11 Калия
7 Полина Дикова 11 Берое 8 Тея Вълчева 11 Грация
9 10 Василена Жукова 11 Импала
11 Никол Георгиоева 11 Грация 12 Денислава Зафирова 11 Импала
13 Даниела Тенева 10 Черноморец 14 Мая Пешева 10 Лс Плюс
15 Мария Тенева 10 Море 16 Марияна Петкова 10 Тракия
17 Магдалена Тенева 10 Елит 18 Деница Костова 10 Грация
19 Валентина Костадинова 10 Лс Илиана 20 Теодора Стоянова 10 Спартак
21 Ванеса Пешлова 10 Диляна 22 Стелияна Леонардова 10 Импала
23 Магдалена Петкова 10 Тракия 24 Габриела Недялкова10 Берое
25 Амбра-Мария Димитрова 10 Лс Илиана 26 Мирела Дюлгерова 11 Елит
1 Никол Петрова 11 Грация
2 Деа Лескова 11 Импала 3
4 Емма-Никол Христова 11 Море 5 Виктория Христова 11 Грация
6 Деница Димитрова 11 Калия 7 Полина Дикова 11 Берое
8 Тея Вълчева 11 Грация 9
10 Василена Жукова 11 Импала 11 Никол Георгиоева 11 Грация
12 Денислава Зафирова 11 Импала 13 Даниела Тенева 10 Черноморец
14 Мая Пешева 10 Лс Плюс 15 Мария Тенева 10 Море
16 Марияна Петкова 10 Тракия 17 Магдалена Тенева 10 Елит
18 Деница Костова 10 Грация 19 Валентина Костадинова 10 Лс Илиана
20 Теодора Стоянова 10 Спартак 21 Ванеса Пешлова 10 Диляна
22 Стелияна Леонардова 10 Импала 23 Магдалена Петкова 10 Тракия
24 Габриела Недялкова10 Берое 25 Амбра-Мария Димитрова 10 Лс Илиана
26 Мирела Дюлгерова 11 Елит

ДМВ до 10г. “С“
Name Club
1 Виктория Христова 11 С бу Елит
2 Жанет Тодорова 11 бу Елит
3 Деляна Кръстева 11 С Берое
4 Виктория Пашинова 11 С бу Калия
5 Николет Драгнева 11С бу Импала
6 Фрекауцану Патричия 11 С бу MDA
7 Деа Зайчева 11 С бу Далия Старс
8 Пламена Стайкова 11 С бу Импала
9 Габриела Динева 11 С Берое
10 Зара Петкова 11 Елит
11 Моника Кънева 11 С Берое
12 Емилия Димитрова 10 С бу Диляна
13 Иванна Стоянова 10 С бу Калия
14 София Димова 10 С бу Тракия
15 Камелия Георгиева 10 С бу Лс Плюс
16 Йоана Папазян 10 С Спартак
17 Габриела Първанова 10 С Берое
18 Мария Петкова 10 С бу Калия
19 Габриела Иванова 10 С бу Черноморец
20 Стефания Фурнаджиева 10 C бу Лс Илиана
21 Александрина Асанова 10 С Спартак
22 Ева Николова 10 C бу Грация
23 Ивана Димитрова 10 С бу Море
24 Павлина Генчева 10 С Берое
25 Султана Попова 10 С бу Далия Старс

15:00-17:30-
МИНИ ИНДИВИДУАЛНО – A
Name Club
БУ
1 Сибова Дарья 14 A UKR
2 Касьянова София 13 A UKR
3 Йоана Вутова 12 A Лс Илиана
4 Буркова София 12 A UKR
5 Ема Илиева 12 А бу ЦСКА
6 Бутенко Алина 12 A UKR
7 Мария Тереза Камерада 12 А Берое
8 Топтыгина Элина 12 A UKR

1 Сибова Дарья 14 A UKR
2 Касьянова София 13 A UKR
3 Йоана Вутова 12 A Лс Илиана
4 Буркова София 12 A UKR
5 Ема Илиева 12 А ЦСКА
6 Бутенко Алина 12 A UKR
7 Мария Тереза Камерада 12 А Берое
8 Топтыгина Элина 12 A UKR

1 Сибова Дарья 14 A UKR
2 Касьянова София 13 A UKR
3 Йоана Вутова 12 A Лс Илиана
4 Буркова София 12 A UKR
5 Ема Илиева 12 А ЦСКА
6 Бутенко Алина 12 A UKR
7 Мария Тереза Камерада 12 А Берое
8 Топтыгина Элина 12 A UKR

















МИНИ ИНДИВИДУАЛНО – B
БУ
1 Щербина Екатерина 14 B UKR
2 Карина Бурназова 12 В Грация
3 Ивон Колева 12 В Импала
4 Карина Чакърова 12 В Море
5 Адел Сергеева 12 В Грация
6 Балтажи Мирра 12 B UKR
7 Петя Петкова 12 В Грация
8 Анелия Иванова 12 В Берое
9 Радова Амина 12 B UKR
10 Доника Маноилова 12 В Море

1 Щербина Екатерина 14 B UKR
2 Карина Бурназова 12 В Грация
3 Ивон Колева 12 В Импала
4 Карина Чакърова 12 В Море
5 Адел Сергеева 12 В Грация
6 Балтажи Мирра 12 B UKR
7 Петя Петкова 12 В Грация
8 Анелия Иванова 12 В Берое
9 Радова Амина 12 B UKR
10 Доника Маноилова 12 В Море

МИНИ ИНДИВИДУАЛНО – С
Name Club
1 Сияна Вълкова 15 С Берое
2 Йоана Митова 13 С бу Розова долина
3 Рая Камбурова 13 С бу Тракия
4 Изабел Добрева 13 С бу Калия
5 Диана Димитрова 13 C бу Черноморец
6 Велина Петрова 15 С Берое
7 Вивиан Арнаудова 13 C бу Елит
8 Стелиани Стамболис 13 С бу Далия Старс
9 Ивет Иванова С бу Теа Денс
10 Анна Кирова 12 С бу Грация
11 Мила Желязкова 12 C бу Черноморец
12 Аксиния Йосифова 12 C бу Елит
13 Рая Коршутова 12 С бу Море
14 Михаела Еленина 12 С бу Тракия
15 Николета Папазова 12 С бу Импала
16 Никол Иванова 12 С Грация
17 Румелина Христова 12 C бу Елит
18 Жанет Стоянова 12 С бу Грация
19 Сиана Харизанова 12 с бу Море
20 Божидара Деребееева 12 С Розова долина
21 Валентина Стоянова 12 С бу Импала
22 Петя Мирчева 12 С бу Калия
23 Виктория Георгиева 12 С Берое
24 Асения Димитрова 12 С бу Море




АНСАМБЛИ ДМВ до 10г.
Club Club
1 Море до 10 А 2 Берое до 10 А
3 Елит до 10 B 4 Розова долина до 10 В
5 UKR до 10 B 6 Берое до 10 В
7 Елит до 10 C - 2010 8 Елит до 10 C - 2011
1 Море до 10 А
2 Берое до 10 А 3 Елит до 10 B
4 Розова долина до 10 В 5 UKR до 10 B
6 Берое до 10 В 7 Елит до 10 C - 2010
8 Елит до 10 C - 2011

АНСАМБЛИ ДМВ МИНИ
Club
1 Диляна 13 А
2 Черноморец 13 B
3 Розова долина 13 В
4 Елит 13 B
5 Калия 13 В
6 Берое 12 А
7 Тракия 12 В 1 отб.
8 Елит 12 B
9 Черноморец 12 B
10 Импала 12 В
11 Розова долина 12 В
12 Грация 12 В
13 Тракия 12 В 2 отб.
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1086
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: IT Beroe Cup 06-08.03.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот attention » Сря Мар 04, 2020 12:30 pm

Стартов лист

НЕДЕЛЯ 08.03.2020


8:30-13:10- ДМВ „А“
APP 1 APP 2
1 Виктория Христозова 09 Спартак 2 Николета Дернева 09 Тракия
3 Божидара Божинова 09 Лс Илиана 4 Теодора Димова 09 Берое
5 Александрина Парашкевова 09 Олимпия 6 Весела Качулева 09 Спартак
7 Симона Георгиева 09 Грация 8 Ана-Мария Пеева 09 Берое
9 Габриела Георгиева 09 Спартак 10 Сибова Екатерина 09 UKR
11 Лора Мърхова 09 Спартак 12 Александра Христова 09 Берое
13 Мария Острева 08 Черноморец 14 Мария Георгиева 08 Елит
15 Аделина Милева 08 Лс Илиана 16 Кристияна Кодинова 08 Тракия
17 Виктория Иванова 08 Черноморец 18 Ема Младенова 08 ЦСКА
19 Наталия Михайлова 08 Теа Денс 20 Стефания Пантелеева 08 Черноморец
21 Ева Керемидова 08 Спартак 22 Ема Кехайова 08 Черноморец
23 Даниела Тончева 08 Тракия 24 Марая Марковска 08 Лс Плюс
25 Виктория Яковлева 09 Олимпия 26 Сияна Велкова 08 Берое
27 Валентина Илиева 08 Феникс 1 Виктория Христозова 09 Спартак
2 Николета Дернева 09 Тракия 3 Божидара Божинова 09 Лс Илиана
4 Теодора Димова 09 Берое 5 Александрина Парашкевова09 Олимпия
6 Весела Качулева 09 Спартак 7 Симона Георгиева 09 Грация
8 Ана-Мария Пеева 09 Берое 9 Габриела Георгиева 09 Спартак
10 Сибова Екатерина 09 UKR 11 Лора Мърхова 09 Спартак
12 Александра Христова 09 Берое 13 Мария Острева 08 Черноморец
14 Мария Георгиева 08 Елит 15 Аделина Милева 08 Лс Илиана
16 Кристияна Кодинова 08 Тракия 17 Виктория Иванова 08 Черноморец
18 Ема Младенова 08 ЦСКА 19 Наталия Михайлова 08 Теа Денс
20 Стефания Пантелеева 08 Черноморец 21 Ева Керемидова 08 Спартак
22 Ема Кехайова 08 Черноморец 23 Даниела Тончева 08 Тракия
24 Марая Марковска 08 Лс Плюс 25 Виктория Яковлева 09 Олимпия
26 Сияна Велкова 08 Берое 27 Валентина Илиева 08 Феникс
1 Виктория Христозова 09 Спартак 2 Николета Дернева 09 Тракия
3 Божидара Божинова 09 Лс Илиана 4 Теодора Димова 09 Берое
5 Александрина Парашкевова 09 Олимпия 6 Весела Качулева 09 Спартак
7 Симона Георгиева 09 Грация 8 Ана-Мария Пеева 09 Берое
9 Габриела Георгиева 09 Спартак 10 Сибова Екатерина 09 UKR
11 Лора Мърхова 09 Спартак 12 Александра Христова 09 Берое
13 Мария Острева 08 Черноморец 14 Мария Георгиева 08 Елит
15 Аделина Милева 08 Лс Илиана 16 Кристияна Кодинова 08 Тракия
17 Виктория Иванова 08 Черноморец 18 Ема Младенова 08 ЦСКА
19 Наталия Михайлова 08 Теа Денс 20 Стефания Пантелеева 08 Черноморец
21 Ева Керемидова 08 Спартак 22 Ема Кехайова 08 Черноморец
23 Даниела Тончева 08 Тракия 24 Марая Марковска 08 Лс Плюс
25 Виктория Яковлева 09 Олимпия 26 Сияна Велкова 08 Берое
27 Валентина Илиева 08 Феникс


ДМВ “В“
БУ
1 Стефани Петкова 09 Берое 2 Александра Петрова 09 Спартак
3 Виктория Христова 09 ЦСКА 4 Виктория Минчева 09 Берое
5 Доника Маринова 09 Елит 6 Константина Керемидова 09 Спартак
7 Пынзару Теодора 09 MDA 8 Яница Динева 09 Берое
9 Клаудия Иванова 09 Елит 10 Радостина Бояджиева 09 Спартак
11 Виктория Иванова 09 Грация 12 Мария-Никол Василева 09 Спартак
13 Яна Иванова 09 Берое 14 Мирела Илчева 08 Черноморец
15 Моника Вачкова 08 Лс Плюс 16 Ана-Мария Георгиева 08 Диляна
17 Карина Танева 09 Олимпия 18 Дарина Жунева 08 Море
19 Мария Савова 08 Лс Илиана 20 Ивета Костадинова 08 Спартак
1 Стефани Петкова 09 Берое
2 Александра Петрова 09 Спартак 3 Виктория Христова 09 ЦСКА
4 Виктория Минчева 09 Берое 5 Доника Маринова 09 Елит
6 Константина Керемидова 09 Спартак 7 Пынзару Теодора 09 MDA
8 Яница Динева 09 Берое 9 Клаудия Иванова 09 Елит
10 Радостина Бояджиева 09 Спартак 11 Виктория Иванова 09 Грация
12 Мария-Никол Василева 09 Спартак 13 Яна Иванова 09 Берое
14 Мирела Илчева 08 Черноморец 15 Моника Вачкова 08 Лс Плюс
16 Ана-Мария Георгиева 08 Диляна 17 Карина Танева 09 Олимпия
18 Дарина Жунева 08 Море 19 Мария Савова 08 Лс Илиана
20 Ивета Костадинова 08 Спартак

ДМВ “С“
Name Club
1 Радост Калайджиева 09 бу Далия Старс
2 Зорница Алексиева 09 ЦСКА
3 Ина Михайлова 09 Берое
4 Никол Биволарова 09 бу Море
5 Ванеса Робевска 09 бу Далия Старс
6 Рая Арабаджийска 09 Спартак
7 Евелин Тенева 09 Берое
8 Ивайла Манолова 09 Дун. ЦСКА
9 Габриела Чакръкова 08 бу Розова долина
10 Деница Димитрова 08 Елит
11 Кристиана Кирякова 08 Море
12 Александра Аризанова 08 бу Далия Старс
13 Габриела Михайлова Тракия-Елит
14 Николета Белчева бу Берое
15 Никол Братованова 08 Розова долина
16 Евелин Данева 08 Берое
17 Невена Мулетарова 08 бу Далия Старс
18 Виктория Христова бу Тракия-Елит
19 Никол Колева 08 Диляна
20 Ирен Власова 08 бу Тракия
21 Никол Карагьозова 08 Розова долина
22 Неделина Панайотова 08 бу Море
14:00-17:15-ДСВ „А“
APP 1 APP 2
1 Петя Йорданова 07 Импала 2 Екатерина Стоименова 07 Лс Плюс
3 Алегра Чеперигова 07 Тракия 4 Виктория Николаева 07 Лс Илиана
5 Габриела Кръстанова 07 Теа Денс 6 Полина Коларова Тракия-Елит
7 Магдалена Микова 07 Лс Илиана 8 Никол Маренова 07 Море
9 Калина Траянова 07 Берое 10 Кристи Попова 07 Лс Плюс
11 Козбинова Анна 06 MDA 12 Ваня Бутилова 06 Тракия
13 Аделина Загорова 06 Импала 14 Варвара Кузягина 06 Тракия
15 Дара Кръстева 06 Теа Денс 16 Виктория Пенева 06 Импала
17 Габриела Долапчиева 06 Тракия 18 Яница Иванова 05 Импала
19 Христомира Ченгизова 05 Елит 20 София Полтавец 05 Лс Илиана
21 Анелия Личева 05 Тракия 22 Цветослава Сандева 05 Елит
23 Камелия Ослиева 05 Импала 24 Анелия Желязкова 05 Олимпия
1 Петя Йорданова 07 Импала
2 Екатерина Стоименова 07 Лс Плюс 3 Алегра Чеперигова 07 Тракия
4 Виктория Николаева 07 Лс Илиана 5 Габриела Кръстанова 07 Теа Денс
6 Полина Коларова Тракия-Елит 7 Магдалена Микова 07 Лс Илиана
8 Никол Маренова 07 Море 9 Калина Траянова 07 Берое
10 Кристи Попова 07 Лс Плюс 11 Козбинова Анна 06 MDA
12 Ваня Бутилова 06 Тракия 13 Аделина Загорова 06 Импала
14 Варвара Кузягина 06 Тракия 15 Дара Кръстева 06 Теа Денс
16 Виктория Пенева 06 Импала 17 Габриела Долапчиева 06 Тракия
18 Яница Иванова 05 Импала 19 Христомира Ченгизова 05 Елит
20 София Полтавец 05 Лс Илиана 21 Анелия Личева 05 Тракия
22 Цветослава Сандева 05 Елит 23 Камелия Ослиева 05 Импала
24 Анелия Желязкова 05 Олимпия
1 Петя Йорданова 07 Импала 2 Екатерина Стоименова 07 Лс Плюс
3 Алегра Чеперигова 07 Тракия 4 Виктория Николаева 07 Лс Илиана
5 Габриела Кръстанова 07 Теа Денс 6 Полина Коларова Тракия-Елит
7 Магдалена Микова 07 Лс Илиана 8 Никол Маренова 07 Море
9 Калина Траянова 07 Берое 10 Кристи Попова 07 Лс Плюс
11 Козбинова Анна 06 MDA 12 Ваня Бутилова 06 Тракия
13 Аделина Загорова 06 Импала 14 Варвара Кузягина 06 Тракия
15 Дара Кръстева 06 Теа Денс 16 Виктория Пенева 06 Импала
17 Габриела Долапчиева 06 Тракия 18 Яница Иванова 05 Импала
19 Христомира Ченгизова 05 Елит 20 София Полтавец 05 Лс Илиана
21 Анелия Личева 05 Тракия 22 Цветослава Сандева 05 Елит
23 Камелия Ослиева 05 Импала 24 Анелия Желязкова 05 Олимпия











ДСВ “В“

1 Виктория Паскова 07 Розова долина 2 Ирина Мечкарска 07 Лс Плюс
3 Василена Вълчанова 07 Море 4 Даниела Динева 07 Черноморец
5 Джулия Кърпичи Теа Денс 6 Кабуз Патричия 07 ROU
7 Ивелина Иванова Тракия-Елит 8 Караджов Виктория 07 MDA
9 Ивайла Пачова 06 Импала 10 Сияна Стоянова 06 Тракия
11 Теодора Идакиева 06 Лс Плюс 12 Неделина Неделчева 05 Розова долина
13 Елена Петрова 05 Елит 14 Ана-Мария Папазова 05 Лс Илиана
15 Паола Георгиева 05 Импала 16 Aлекса Маринова 06 Тракия
1 Виктория Паскова 07 Розова долина
2 Ирина Мечкарска 07 Лс Плюс 3 Василена Вълчанова 07 Море
4 Даниела Динева 07 Черноморец 5 Джулия Кърпичи Теа Денс
6 Кабуз Патричия 07 ROU 7 Ивелина Иванова Тракия-Елит
8 Караджов Виктория 07 MDA 9 Ивайла Пачова 06 Импала
10 Сияна Стоянова 06 Тракия 11 Теодора Идакиева 06 Лс Плюс
12 Неделина Неделчева 05 Розова долина 13 Елена Петрова 05 Елит
14 Ана-Мария Папазова 05 Лс Илиана 15 Паола Георгиева 05 Импала
16 Aлекса Маринова 06 Тракия

ДСВ “С“
Name Club
1 Деница Георгиева 07 Берое
2 Деница Тренчева Тракия-Елит
3 Яна Калчева 07 Елит
4 Таня Матева 06 Берое
5 Елиз Наимова Тракия-Елит
6 Йоана Митева 06 Берое
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1086
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: IT Beroe Cup 06-08.03.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот Murati » Чет Мар 05, 2020 10:59 am

Това реални стартови списъци ли са? Наборите на доста деца не отговарят на действителните. Не че има някакво значение...... Но деца, играещи в старша възраст са заявени в младша. Не ми се вързват нещо нещата.............А предвид обявената от днес грипна ваканция в Стара Загора дали няма да има отлагане на турнира?
Murati
Потребител
Потребител
 
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Май 01, 2017 11:56 pm

Re: IT Beroe Cup 06-08.03.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот Springflower » Пет Мар 06, 2020 8:07 am

Поради грипната обстановка турнирът е отменен.
Аватар
Springflower
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 558
Регистриран на: Пон Авг 04, 2014 9:03 pm

Re: IT Beroe Cup 06-08.03.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот Jane » Пон Юли 20, 2020 9:46 pm

Разбрах, че турнирът ще се проведе началото на август. Някой има ли повече информация за организацията?
Jane
Потребител
Потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Юни 09, 2018 3:02 pm

Re: IT Beroe Cup 06-08.03.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот Murati » Сря Юли 22, 2020 11:44 pm

Турнира е обявен за 7-9 август 2020 г. Ако няма промяна това е засега. Ще се игрАе индивидуално и ансамбли.
Murati
Потребител
Потребител
 
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Май 01, 2017 11:56 pm

Re: IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот Ema123 » Чет Юли 23, 2020 12:26 pm

Страхотно !А дали от Стара Загора предвиждат стрийм ?
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 338
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:56 pm

Re: IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот dario » Нед Авг 02, 2020 10:14 pm

Здравейте! Някой има ли актуална програма и стартов списък?
dario
Новак
Новак
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Юни 22, 2018 11:37 pm

Re: IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот pomakova » Пон Авг 03, 2020 1:21 am

Писах на страницата, дано да го предават, все пак състезанието е и за публиката, иначе е полвинчато
pomakova
Световен шампион
Световен шампион
 
Мнения: 2322
Регистриран на: Съб Ное 21, 2009 11:03 pm

Re: IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот vik40 » Сря Авг 05, 2020 9:04 pm

Здравейте, някой има ли информация дали ще има лайв, дали ще пускат публика, стартови списъци....., пълна мъгла!
vik40
Новак
Новак
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Май 30, 2014 10:55 am

Re: IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот pomakova » Чет Авг 06, 2020 8:50 pm

пишете повече хора на страницата, аз им писах на лични да ги моля за живо предаване, но нищо
pomakova
Световен шампион
Световен шампион
 
Мнения: 2322
Регистриран на: Съб Ное 21, 2009 11:03 pm

Re: IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот Хореография » Пет Авг 07, 2020 11:33 pm

Аз ги моля за стартови списъци... турнира вече тече... нищо... дори мисля да не си правя труд да се моля за резултати след това...
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 12041
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: IT Beroe Cup 07-09.08.2020 Stara Zagora BUL

Мнениеот dario » Съб Авг 08, 2020 2:04 pm

Супер псевдо турнирче. Първо, че не допускат по един родител - придружител, второ няма излъчване на живо и трето - пълна мъгла за оценки!
dario
Новак
Новак
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Юни 22, 2018 11:37 pm

Следваща

Назад към Състезания 2020

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта