Dancing Stars I

Dancing Stars I

Мнениеот Aleks » Пон Сеп 22, 2008 4:19 pm

Нали разбрахте,че Илиана Раева ще участва? :) :shock:
Аватар
Aleks
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот LD » Пон Сеп 22, 2008 4:49 pm

http://life.dir.bg/2008/09/22/news3399090.html
Дванайсет стилисти подготвят старта на Dancing Stars
22 септември 2008 /
Мъжете откриват дансинга на шоуто с Английски валс и Ча-Ча.
В първата седмица на най-звездното шоу в ефира тази есен – Dancing Stars – зрителите ще видят 89 ефектни тоалета, които участниците ще облекат само по веднъж. Всеки сценичен костюм е съобразен със съответния танц и с последните модни тенденции, споделиха 12-те стилисти, които подготвят звездите за първото им появяване пред милионната публика на bTV утре вечер от 20.00 часа. Утре на сцената ще излязат 7-те двойки с участието на мъжете-звезди, които ще демонстрират пред зрителите доколко са усвоили танците Английски валс и Ча-ча. Зрителите могат да подкрепят или оборят оценките на журито, като гласуват за своите фаворити веднага след изпълненията им, а цената на sms e 1,20 лв. с включен ДДС. Специални гости в първия епизод ще бъдат водещият на Това го знае всяко хлапе! Део и известният български футболист Ивайло Йорданов, както и близки и роднини на звездите. До последно за шоуто репетираха 18 двойки, но само 14 от тях ще се появят в предаването. Всяка звезда има средно около 42 репетиционни часа, с изключание на трима, които се присъединиха към шоуто едва в последната седмица. Контузиите, мазолите и мускулните схващания на звездите вече са почти отшумели, като за по-бързо възстановяване те взимат и специални добавки като магнезий и цинк. Тази вечер ще бъде последната генерална репетиция на Лили Иванова и Васил Найденов, които подготвят танца Танго за зрителите на шоуто, заедно с едноименната песен на Лили, която обаче ще бъде с изцяло нов аранжимент. Репетицията ще се проведе в студиото на предаването, където на живо ще им акомпанира бендът на шоуто с диригент Ачо Заберски, познат на зрителите на bTV от предаването „Великолепната шесторка”. В бенда участват 9 от най-добрите български музиканти, сред които Милен Кокушаров – клавиши, Мишо Йосифов – тромпет, Мирослав Иванов – китарист и Димитър Семов - ударни. Бек вокалите се изпълняват от Ясен Зердев от Music Idol 2 и вокала на група „Сафо” – Владо.
Аватар
LD
Insider
Insider

Мнениеот zibi » Пон Сеп 22, 2008 5:07 pm

много се радвам,че ще почва скоро :arrow: :!:
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars?
Аватар
zibi
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Anna » Пон Сеп 22, 2008 9:45 pm

Много ми харесва шоуто! Превключвам и на Биг Брадър,но подборът на хората е УЖАСЕН!Чалгаджийки,лесбийка,възрастна туркиня,направо не знам тия деца на какво ги учим! :x
Аватар
Anna
Модератор
Модератор

Мнениеот Aleks » Вто Сеп 23, 2008 9:10 am

Нешка Робева е към журитооооо!Илиана сигурно се притеснява наймного от нея!!! :?
Аватар
Aleks
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Sani » Вто Сеп 23, 2008 9:27 am

Илиана Раева участва,а Нешка Робева е жури... :o
Аватар
Sani
Потребител
Потребител

Мнениеот Mila4ka » Вто Сеп 23, 2008 10:22 am

Какви са ви впечатленията от първото предаване ? :)

Аз успях да гледам малка част, но определено ми хареса. Мерна Герги Мамалев и искрено се смях :) Голяма скица е понякога.
Аватар
Mila4ka
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот КуКоНа » Вто Сеп 23, 2008 9:35 pm

Той какъв е нисък пред партньорката си!
АЗ съм си АЗ и никой не може да ме промени!!!
Аватар
КуКоНа
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Anna » Сря Сеп 24, 2008 9:50 am

Супер е предаването! А Нешка и Илиана се шегуват помежду си много умело! Първия ден в интервюто Илиана каза,че най-много се притеснява от Нешка, а вчера Нешка й каза,че ако я е била викнала да й гледа тренировките,щяла да й каже,че трябва да отслабне. Илиана отговори,че е свалила два килограма , а Нешак каза 'МАЛКО Е " :D Иначе й вдигна 8, напълно заслужено. Най-добра беше Виолета Марковска и след това слагам Илиана. Нети малко я поощриха с оценките.Супер е предаването!
Аватар
Anna
Модератор
Модератор

Мнениеот cotch » Сря Сеп 24, 2008 10:06 am

да,напълно съм съгласна с теб Ана

1-Виолета Марковска
2.Илана Раева

а Нети наистина и дадоха незаслужени оценки (според мен ,защото се разплака,ама така не е 4естно)
шоуто е страхотно,до колкото разбрах в4ера,днес ще дават вси4ко по-забавно през цялата им подготовка,поне така разбрах де :?: :!:
ако е така ще бъде много забавно днес ве4ерта :roll: 8)
Аватар
cotch
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот buddy » Сря Сеп 24, 2008 10:35 am

Виолета Марковска е просто страхотна и според мен заслужена шампионка на това състезание!!!Прекрасно момиче,специалистката Нешка веднага я забеляза и като че ли съжали,че не я е хванала още като малка да я направи гимнастичка.С такова впечатление останах. Много красиво дете:)
Аватар
buddy
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Anna » Сря Сеп 24, 2008 11:54 am

Мислая,че от другата седмица ще са пикантните неща,а от днес стартира Сървайвър.
Аватар
Anna
Модератор
Модератор

Мнениеот Almudena_cid » Сря Сеп 24, 2008 3:35 pm

На мен ми е малко скучно :cry: :cry:
Аватар
Almudena_cid
Gymfan
Gymfan

Мнениеот navka » Сря Сеп 24, 2008 10:16 pm

Almudena_cid написа:На мен ми е малко скучно :cry: :cry:

На мен ми харесва много!!!Все пак в него участват хора които нямат нищо общо с танците!!!И даже се справят доста добре! :twisted: Още преди да започне си мислих,че ще е малко тъпичко,но сега ми харесва! :)
Anna Bessonova is thе best!!!
Изображение
Аватар
navka
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Aleks » Пон Сеп 29, 2008 6:43 pm

От Мъжете много ми хареса Кълки и последния участник(май Орлин се казва) :)
Аватар
Aleks
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Следваща

Назад към Спортни и други танци, телевизионни танцови предавания