Dancing Stars I

Re: Dancing Stars

Мнениеот za_tina_bg » Нед Дек 28, 2008 1:39 am

За съжаление чалгата е съвсем целенасочено използвана, за да промива мозъците на хората, да им се втълпява, че от тях нищо не зависи, което всъщност е ЛЪЖА. Хляб и зрелища са достатъчни да задоволят ниските страсти и да отвлекат вниманието от наболелите проблеми. Ако хората се осъзнаят и наистина разберат, че могат да променят хода на историята, дори и само упражнявайки правото си на глас, ще дойде щастливия час на промяната към по-добро. Кога ще стане това, бъдещето ще покаже! И аз се отклоних от темата - съжалявам.
"The fight is won or lost far away from witnesses, behind the lines, in the gym, and out there on the road, long before I dance under those lights."
Аватар
za_tina_bg
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот LD » Чет Яну 15, 2009 1:16 pm

http://www.meridianmatch.bg/?catid=1&id=24876
Дъщерята на Сираков с партньора на майка си.
Славея и Трендафил от Dancing stars били неразделни

Голямата дъщеря на Наско Сираков и Илиана Раева - Славея, има ново гадже. Брюнетката движи от новогодишните празници насам с партньора на майка си от Dancing stars Трендафил Сърмов - известен повече като Фил, съобщи агенция "blitz". Той пък от своя страна е брат на халфа на Левски Георги Сърмов.

Славея се влюбила във Фил още на втората седмица след началото на популярното шоу, а към финала и самият партньор на Илиана Раева започнал да флиртува с момичето. Любовта им обаче пламнала с пълна сила след края на предаването. Двамата са засичани на няколко пъти да ходят хванати за ръка из централните софийски улици, както и в заведения.
Аватар
LD
Insider
Insider

Мнениеот LD » Чет Яну 15, 2009 1:17 pm

za_tina_bg написа:За съжаление чалгата е съвсем целенасочено използвана, за да промива мозъците на хората, да им се втълпява, че от тях нищо не зависи, което всъщност е ЛЪЖА. Хляб и зрелища са достатъчни да задоволят ниските страсти и да отвлекат вниманието от наболелите проблеми. Ако хората се осъзнаят и наистина разберат, че могат да променят хода на историята, дори и само упражнявайки правото си на глас, ще дойде щастливия час на промяната към по-добро. Кога ще стане това, бъдещето ще покаже! И аз се отклоних от темата - съжалявам.

Аз бях пропуснала това съобщение.
Не си се отклонила! Дай боже повече такива "отклонения" - благодаря ти! :merci:
Аватар
LD
Insider
Insider

Re: Dancing Stars I

Мнениеот Mila4ka » Сря Фев 03, 2010 1:11 am

Днес ми казаха, че освен танца на ансамбъла в предаването е имало и кратко репортажче с тях в гримьорната, затова се захванах да го търся...Слагам го тук за тези от вас, които като мен не са го гледали тогава или са го забравили :)
Започва от 3:43 с Галя и Валя, след което е с Илиана
http://vbox7.com/play:d5856767
Аватар
Mila4ka
Световен шампион
Световен шампион

Предишна

Назад към Спортни и други танци, телевизионни танцови предавания