‘’SALINES CUP - TUZLA 2015’’ September, 26-27

Модератори: kik, Anna, аврора, philsider

‘’SALINES CUP - TUZLA 2015’’ September, 26-27

Мнениеот аврора » Пет Сеп 25, 2015 9:29 pm

International Rhythmic GymnasticsTournament ‘’SALINES CUP - TUZLA 2015’’

От България участва клуб "Академик"...

Изображение
Аватар
аврора
Модератор
Модератор

Re: ‘’SALINES CUP - TUZLA 2015’’ September, 26-27

Мнениеот аврора » Нед Сеп 27, 2015 3:56 pm

Честито на гимнастичките от Академик и тренора им Николай Боев!

Искам да отбележа оценките на Петя Борисова. Изглежда, че е нямало груби грешки. Много се радвам!!! :) :evil:
Аватар
аврора
Модератор
Модератор

Мнениеот didona » Нед Сеп 27, 2015 8:17 pm

Петя Борисова и на СК в София беше с високи оценки, учудващото за мен е, че Мария Толева е с две много високи оценки, а се съмнявам в България да са ѝ давали дори оценка от 15 точки. Също и оценките на Натали Маринова - поредното доказателство за това, че на родна земя съдийките са като мащехи за гимнастичките. Не може пък все като отидат навън да играят по-добре нашите момичета..... :x
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот LO » Вто Сеп 29, 2015 11:50 am

Никито :evil: :evil: :evil: От дипломиран учител по История се опитва да се превърне в треньор номер 1 по ХГ. Не е луд този, който яде баницата, а този, който му е дава!!! Браво на него, успява да натрие носовете на всички златни момичета от миналото, които сега са в управлението на БФХГ. Сумати треньорки работят за НО и не могат да постигнат неговите успехи. Сара на СП има по- ниски оценки от Петя и Толева, а да не говорим за оценките на Марева в Б категория. Браво Ники, Велик си!!! Научи колежките си как го постигаш!!!
Аватар
LO
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот аврора » Вто Сеп 29, 2015 3:51 pm

Мисля, че тук няма нищо потайно. Като гледам гимнастичките на Николай, виждам, че:

1. Той много се научава от най-добрите съвремени методики в света. Гимнастичките му много добре владеят тялото си и технически правилно изпълняват елементите.
2. За всяка една гимнастичка има индивидуално внимание.
3. Много обича гимнастичките си, има търпение и не ги предава. :evil:
Аватар
аврора
Модератор
Модератор

Мнениеот veda » Вто Сеп 29, 2015 4:16 pm

Аз лично много уважавам този мъж. Гледала съм интервюта с него и преди се чудих как така един мъж толкова много е заобичал този спорт. Той много обича работата си, а очевидно има индивидуален подход към състезателките си. Това се вижда от резултатите им.
Сетих се за едно интервю с него. Вероятно има и други, но просто свързвам деня с нещо друго. Извън темата е, но ми се иска да го припомня, за да разберете колко точно и вярно е написаното за него от Аврора. Успехи в работата, г-н Боев!

http://tv7.bg/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80% ... gqMHn28pyw
Респект, госпожо Робева!
Аватар
veda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот venn » Вто Сеп 29, 2015 7:03 pm

Не бях гледала това интервю - мерси, че го споделихте! Ами браво на Н. Боев, браво! Мога да пожелая на него и момичетата му много успех. От думите му личи, че много обича гимнастиката и най-важното - последователен е, упорит. И му пука за децата 8) С упоритост и постоянство мисля, че върви напред! Нека, така трябва да е!
Видях го тук, в СЗ на турнира на Берое тази година и ми направи точно това впечатление - че беше неотлъчно до гимнастичките си на килима, плътно до тях и ги следеше нон стоп как се справят :)
Аватар
venn
Световен шампион
Световен шампион

Назад към Състезания 2015