2015 Campionato italiano di Serie A1-A2

Модератори: kik, Anna, аврора, philsider

Re: 2015 Campionato italiano di Serie A1-A2

Мнениеот geri1117 » Нед Дек 06, 2015 12:14 am

Кик е написала оценките по-горе. Не знам на мен при Ерика равновесията не ми харесаха много, но може и само на мен така да ми се струва и все пак не го разбирам това наказание от къде дойде.
Аватар
geri1117
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Хореография » Нед Дек 06, 2015 11:32 am

И на мен и двете много ми харесаха. Открояват се от италианските си " съотборнички". Може би и точно това е заложено в съдииството на това първенство. Не много високи оценки за гостите за да не се получават големи разлики и да се поущряват младите клубни гимнастички..

Иначе Ерика- великолепни пируети. Много стабилни! Равновесията малко къси. Скоковете куцат още, тук се иска още работа, но и така показани трябва да се зачитат..
за всички Facebook приятели допълнителната ми страница за информация:
https://www.facebook.com/choreo.choreography.3
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот минка » Нед Дек 06, 2015 3:23 pm

Моето мнение за съчетанието на лента на Ерика ,изключително много ми харесва и е вълнуващо, и смятам,че трябва да остане ,за да му се наслаждаваме и следващия сезон.Според мен едно от най-добрите за този сезон.Гледало съм го многократно и изключителбно много ме зарежда.
минка
Потребител
Потребител

Мнениеот Хореография » Нед Дек 06, 2015 4:01 pm

Минка, абсолютно си права и аз така като теб!

Особено сега вече се вижда че е отлежало и отработено..
за всички Facebook приятели допълнителната ми страница за информация:
https://www.facebook.com/choreo.choreography.3
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот минка » Нед Дек 06, 2015 4:31 pm

Моля ,Ви нека и други да споделят мнение да остане ли съчетанието на лента и следващия сезон?За мен си остава уникално за този сезон!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
минка
Потребител
Потребител

Мнениеот didona » Нед Дек 06, 2015 5:11 pm

Бoряна пак е с много ниска оценка, какво не са ѝ зачели отново? Вярно, че и по-хубаво го е играла този обръч, но 15 точки....хайде, де..... :(
Лентата на Ерика си остава и за този сезон, някой тук наскоро любезно беше изброил кои съчетания на момичетата от НО са сменени. Хубаво е това съчетание, но ми липсва чистия рисунък на лентата през по-голямата част от времето. Тази нова мода на свободно боравене с уреда доста ми пречи да видя кой как точно работи с лентата. :?
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот geri1117 » Нед Дек 06, 2015 5:15 pm

Аз мисля, че Ерика добре борави с лентата просто, както ти каза, тези нови моди на търкаляния и премятания развалят рисунъка, но мен не ме дразни в това съчетание. Добре е поставено и на Ерика и отива все повече. :)
Аватар
geri1117
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот додо » Нед Дек 06, 2015 5:54 pm

Финала е ефектен, но съм убеден,че я наказват за изпълнение там, заради статиката на уреда.
Аватар
додо
Модератор
Модератор

Мнениеот neshka admirer » Нед Дек 06, 2015 6:43 pm

додо написа:
neshka admirer написа:Гледах ги и двете красавици - истинско удоволствие! Само не мога да си обясня оценките, особено на Боряна. Дори сега на линка на лайв стрийма могат да се видят https://www.youtube.com/watch?v=PA74-amq1SU

Има ли някой компетентен да коментира?

Колко са получили? Боряна е играла и по-добър обръч определено.Имаше две видими грешки, но нищо сериозно. Ерика също беше стабилна.

две грешки и всичко за 15.150. моето обяснение за тази ниска оценка, е че Боряна игра в сравнително по-слаб клуб, там момичетата получиха оценки от порядъка 11-12 и просто нейната не е с много по-висока. а Ерика миналия път получи 17, сега половин точка по-малко.

искам да изкажа мнение, че и двете трябва да сменят всички композиции, колкото и да са добри сегашните (а някои и не са толков добри). трябва да ги сменят просто защото така се заявяват като гимнастички с претенции. иначе посланието е - ние не сме чак толкова добри, че всяка година да сменяме композициите като елита.
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Нед Дек 06, 2015 6:56 pm

А на мен ми се иска да поканят Силвия Митева за консултант към НО. Силвето се е състезавала по новия правилник и си спомням, че още в началото започна да получава много високи оценки. Нейната игра се отличаваше с чистота до степен на перфекционизъм, затова си мисля, че тя би могла да окаже помощ на момичетата и то голяма. Не ми се иска и Боряна да загуби 2-3 години от спортния си живот, за да се налага стъпка по стъпка и мм по мм, докато достигне високи нива в оценките. Да се оглеждат тези съчетания под лупа и да се следи къде и точно за кой от елементите могат да се хванат съдийките. Не бих искала толкова талантливо дете като Бубето да се бори и налага с темповете на Мария и Неви. Нещо куца там в подготовката на националките...от треньорска страна, искам да кажа.
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот neshka admirer » Нед Дек 06, 2015 7:21 pm

didona написа:А на мен ми се иска да поканят Силвия Митева за консултант към НО. Силвето се е състезавала по новия правилник и си спомням, че още в началото започна да получава много високи оценки. Нейната игра се отличаваше с чистота до степен на перфекционизъм, затова си мисля, че тя би могла да окаже помощ на момичетата и то голяма. Не ми се иска и Боряна да загуби 2-3 години от спортния си живот, за да се налага стъпка по стъпка и мм по мм, докато достигне високи нива в оценките. Да се оглеждат тези съчетания под лупа и да се следи къде и точно за кой от елементите могат да се хванат съдийките. Не бих искала толкова талантливо дете като Бубето да се бори и налага с темповете на Мария и Неви. Нещо куца там в подготовката на националките...от треньорска страна, искам да кажа.

абсолютно! и не само силвия, всички трябва да се ангажират по-сериозно. тази година например към м. март стана ясно, че нещо съчетанията на неви не били съвсем доизмислени, че г-жа ангелова тепърва ще консултира какво да променят съобразно тънкостите на правилника, за да могат да вдигнат оценките още малко. и, наистина, с малки промени ги вдигнаха, е, и с по-стабилна игра. невяна три години играе един и същи обръч... чак сега при спечеланата квота и преди олимпийската година се чу, че неви ще сменя цялата програма. а за тактиката по лансирането изобщо не ми се говори! много ми се иска с боряна и с ерика, разбира се с всички момичета, това да не се повтаря!
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Предишна

Назад към Състезания 2015