XI "DANI BUDVE 2015" 21.11.2015 Черна гора

Модератори: kik, Anna, аврора, philsider

XI "DANI BUDVE 2015" 21.11.2015 Черна гора

Мнениеот metlife » Вто Ное 24, 2015 7:30 pm

Изображение Изображение

От сайта на "Левски Триадица" - http://levski-triaditza.com/
На 21.11. в Будва, Черна гора се проведе ХX юбилейно състезание. Всички състезателки от клуба се завърнаха с медали, както следва: Емона Ценова – Ім. – въже – 2006; Адриана Ангелова – Ім. – въже, обръч – 2005; Елица Йорданова – Ім. – въже, ІІІм. – обръч – 2004; Йоана Стоянова – ІІІм. – обръч – 2004; Вая Драганова – Ім. – въже, бухалки, ІІм. – обръч, топка - 2003; Тихомира Бонева – ІІм. – топка, ІІІм. – въже, обръч, бухалки – ДСВ.
Аватар
metlife
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 413
Регистриран на: Пет Юни 20, 2014 1:55 am

Re: XI "DANI BUDVE 2015" 21.11.2015 Черна гора

Мнениеот SleepingBeauty » Вто Ное 24, 2015 8:54 pm

Доколкото разбрах, конкуренцията на турнира не е била от най-слабите - в руския отбор е имало и европейска шампионка ансамбъл девойки ;-)
Аватар
SleepingBeauty
Gymfan
Gymfan
 
Мнения: 186
Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 10:00 am

Re: XI "DANI BUDVE 2015" 21.11.2015 Черна гора

Мнениеот pibaec » Вто Ное 24, 2015 9:23 pm

Да, в Старшата възраст се е състезавала Ангелина Шкатова (национална състезателка на Русия при ансамбъла на девойките от Европейското в Минск 2015) и Анна Кузнецова, също от Русия. Имало е 14 състезателки при старшата възраст и още една девойка от Москва - Анастасия Сафронова, но тя е била назад в класирането.
pibaec
Gymfan
Gymfan
 
Мнения: 156
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 7:03 pm

Re: XI "DANI BUDVE 2015" 21.11.2015 Черна гора

Мнениеот SleepingBeauty » Чет Дек 03, 2015 2:49 pm

На хърватски е, ама пак горе-долу се разбира ;-) : XI. međunarodni turnir u RG “DANI BUDVE 2015″
Аватар
SleepingBeauty
Gymfan
Gymfan
 
Мнения: 186
Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 10:00 am

Re: XI "DANI BUDVE 2015" 21.11.2015 Черна гора

Мнениеот pibaec » Нед Дек 13, 2015 12:57 am

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
pibaec
Gymfan
Gymfan
 
Мнения: 156
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 7:03 pm

Re: XI "DANI BUDVE 2015" 21.11.2015 Черна гора

Мнениеот pibaec » Нед Дек 13, 2015 1:15 am

MINI 2006 without app
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 17 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Anastasiya Khokhlova 2006 w.app 2,90 6,65 9,55
2 24 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Dinara Kenzhigalieva 2006 w.app 2,55 6,90 9,45
3 15 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Margarita Pastrarnak 2006 w.app 2,70 6,30 9,00
4 11 BUL LEVSKI-TRIADITZA Emona Tzenova 2006 w.app 2,15 6,65 8,80
5 26 CRO KRG ZAGREB Leona Šušić 2006 w.app 2,35 6,30 8,65
6 19 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Anastasia Kuznetsova 2006 w.app 1,95 5,95 7,90
7 22 BIH KRG VICTORIA Hena Alihodžić 2006 w.app 1,65 5,50 7,15
7 28 MNE GK BUDVA Emina Đekić 2006 w.app 1,60 5,55 7,15
8 9 SRB GK GIMNASTIX Jelena Krstić 2006 w.app 1,40 5,50 6,90
9 13 MNE GK BUDVA Ena Daskalovski 2006 w.app 1,55 4,95 6,50
10 2 MNE GK BUDVA Sofija Sjekloća 2006 w.app 0,70 3,60 4,30
11 8 MNE GK BUDVA Milica Jevtić 2006 w.app 0,85 3,10 3,95
12 32 MNE GK DANILOVGRAD Lana Janković 2006 w.app 0,50 3,20 3,70
13 3 MNE GK BUDVA Sofija Sazonova 2006 w.app 0,70 2,85 3,55
14 5 MNE GK BUDVA Nevena Bosančić 2006 w.app 0,70 2,80 3,50
15 18 MNE GK ENIGMA Lana Damjanović 2006 w.app 0,35 3,05 3,40
16 4 MNE GK BUDVA Jana Milović 2006 w.app 0,50 2,70 3,20
17 1 MNE RGK SOKO Maja Petrović 2006 w.app 0,30 2,55 2,85
18 6 MNE GK BUDVA Maša Rucović 2006 w.app 0,50 2,05 2,55
19 7 MNE RGK SOKO Mirjana Vasiljević 2006 w.app 0,20 2,20 2,40
MINI 2006 rope
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 23 BUL LEVSKI-TRIADITZA Emona Tzenova 2006 rope 2,25 5,50 7,75
2 14 CRO KRG ZAGREB Leona Šušić 2006 rope 1,80 4,90 6,70
3 25 MNE GK BUDVA Ena Daskalovski 2006 rope 0,90 4,55 5,45

CHILDREN 2005 rope
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 15 BUL LEVSKI-TRIADITZA Adriana Angelova 2005 rope 2,70 5,80 8,50
2 12 CRO KRG ZAGREB Anja Gasparić 2005 rope 1,80 5,50 7,30
3 11 MNE GK BUDVA Natalija Gluščević 2005 rope 0,75 3,70 4,45
4 9 MNE GK DANILOVGRAD Katarina Siklić 2005 rope 0,25 3,15 3,40
CHILDREN 2005 hoop
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 6 BUL LEVSKI-TRIADITZA Adriana Angelova 2005 hoop 2,60 5,85 8,45
2 20 CRO KRG ZAGREB Anja Gasparić 2005 hoop 2,25 5,25 7,50
3 10 CRO KRG ZAGREB Lucija Čanić 2005 hoop 1,95 5,25 7,20
4 7 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Daria Stepanova 2005 hoop 2,05 4,90 6,95
5 16 MNE GK ENIGMA Sara Kalezić 2005 hoop 0,20 3,70 3,90

PRE - JUNIORS 2004 rope
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 6 BUL LEVSKI-TRIADITZA Elitsa Yordanova 2004 rope 4,25 6,75 11,00
2 23 RUS VLADIMIR Sofia Baikina 2004 rope 3,65 6,65 10,30
3 8 CRO GK MAKSIMIR Nera Štrbac 2004 rope 2,95 6,30 9,25
4 1 BUL LEVSKI-TRIADITZA Yoana Stoyanova 2004 rope 3,05 5,75 8,80
5 22 MNE GK BUDVA Sofya Korol 2004 rope 1,30 4,85 6,15
6 7 MNE RGK SOKO Teodora Smoljan 2004 rope 0,10 2,50 2,60
PRE - JUNIORS 2004 hoop
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 19 RUS VLADIMIR Polina Korobova 2004 hoop 3,70 6,70 10,40
2 15 RUS VLADIMIR Sofia Baikina 2004 hoop 3,85 6,30 10,15
3 24 BUL LEVSKI-TRIADITZA Elitsa Yordanova 2004 hoop 2,90 6,40 9,30
3 25 BUL LEVSKI-TRIADITZA Ioana Stoyanova 2004 hoop 3,00 6,30 9,30

4 16 CRO GK MAKSIMIR Nera Štrbac 2004 hoop 2,85 5,70 8,55
5 10 CRO GK MAKSIMIR Maria Perša 2004 hoop 2,55 5,30 7,85
6 21 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Maria Petlevaya 2004 hoop 1,55 5,10 6,65
7 14 MNE GK BUDVA Sofya Korol 2004 hoop 1,15 4,70 5,85
8 17 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Alina Danilova 2004 hoop 0,95 4,60 5,55
9 4 BIH GK BUDVA Jelena Bosančić 2004 hoop 0,55 3,65 4,20
PRE - JUNIORS 2004 ball
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 11 RUS VLADIMIR Polina Korobova 2004 ball 4,50 6,90 11,40
2 18 CRO GK MAKSIMIR Maria Perša 2004 ball 3,35 5,80 9,15
3 12 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Polina Lipanova 2004 ball 1,25 5,65 6,90
4 13 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Maria Petlevaya 2004 ball 1,70 4,60 6,30
5 5 MNE RGK SOKO Ana Krivokapić 2004 ball 0,25 3,05 3,30
PRE - JUNIORS 2004 clubs
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 20 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Polina Lipanova 2004 clubs 1,40 5,10 6,50
2 9 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Alina Danilova 2004 clubs 1,15 5,00 6,15


PRE - JUNIORS 2003 rope

Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 1 BUL LEVSKI-TRIADITZA Vaya Draganova 2003 rope 4,60 6,95 11,55
2 2 RUS KRASNOGORSK Maria Yurhanova 2003 rope 4,35 6,25 10,60
3 6 MNE GK BUDVA Ksenija Grujić 2003 rope 2,45 6,20 8,65
3 4 MNE GK BUDVA Sara Pejović 2003 rope 2,35 6,30 8,65
4 10 MNE GK DANILOVGRAD Anja Pavićević 2003 rope 0,20 3,70 3,90
PRE - JUNIORS 2003 hoop
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 14 RUS KRASNOGORSK Maria Yurhanova 2003 hoop 4,90 7,35 12,25
2 29 BUL LEVSKI-TRIADITZA Vaya Draganova 2003 hoop 4,75 7,35 12,10
3 9 MNE GK BUDVA Anja Jovanović 2003 hoop 2,55 5,70 8,25
4 18 MNE GK BUDVA Ksenija Grujić 2003 hoop 2,25 5,85 8,10
5 16 MNE GK BUDVA Sara Pejović 2003 hoop 2,35 5,45 7,80
6 5 MNE GK BUDVA Marija Kazimirova 2003 hoop 1,40 5,85 7,25
7 3 MNE GK DANILOVGRAD Jovana Vasiljević 2003 hoop 1,00 5,45 6,45
PRE - JUNIORS 2003 ball
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 23 RUS KRASNOGORSK Maria Yurhanova 2003 ball 5,75 7,40 13,15
2 7 BUL LEVSKI-TRIADITZA Vaya Draganova 2003 ball 5,50 7,55 13,05
3 21 MNE GK BUDVA Anja Jovanović 2003 ball 3,05 6,25 9,30
4 20 SRB GK GIMNASTIX Nikolina Pejić 2003 ball 3,35 5,35 8,70
5 25 MNE GK BUDVA Ksenija Grujić 2003 ball 2,50 6,05 8,55
6 24 MNE GK BUDVA Sara Pejović 2003 ball 1,70 5,50 7,20
7 15 MNE GK DANILOVGRAD Jovana Vasiljević 2003 ball 0,95 4,30 5,25
7 17 MNE GK BUDVA Marija Kazimirova 2003 ball 0,95 4,30 5,25
8 22 MNE GK DANILOVGRAD Anja Pavićević 2003 ball 0,30 4,15 4,45
PRE - JUNIORS 2003 clubs
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 19 BUL LEVSKI-TRIADITZA Vaya Draganova 2003 clubs 4,70 7,45 12,15
2 26 RUS KRASNOGORSK Maria Yurhanova 2003 clubs 4,75 7,30 12,05
3 28 MNE GK BUDVA Ksenija Grujić 2003 clubs 2,50 5,95 8,45
4 8 SRB GK GIMNASTIX Nikolina Pejić 2003 clubs 2,60 5,60 8,20
5 27 MNE GK BUDVA Sara Pejović 2003 clubs 2,10 5,50 7,60

JUNIORS 2000 - 2001- 2002 rope

Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 9 RUS VLADIMIR Anna Kuznetsova 2002 rope 6,25 7,90 14,15
2 5 RUS VLADIMIR Angelina Shkatova 2001 rope 5,95 7,90 13,85
3 1 BUL LEVSKI-TRIADITZA Tihomira Boneva 2002 rope 5,10 7,65 12,75
4 8 CRO KRG ZAGREB Tena Čondor 2002 rope 5,10 7,50 12,60
5 11 BIH KRG VISOKO Hana Lendžer 2001 rope 3,55 6,95 10,50
6 3 BIH KRG BOSNA GYM Sara Ažman 2002 rope 2,95 6,35 9,30
7 10 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Anastasia Safronova 2002 rope 1,55 6,15 7,70
8 7 BIH KRG BOSNA GYM Emina Huko 2002 rope 1,75 5,85 7,60

JUNIORS 2000 - 2001- 2002 hoop
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 19 RUS VLADIMIR Angelina Shkatova 2001 hoop 6,80 8,00 14,80
2 23 RUS VLADIMIR Anna Kuznetsova 2002 hoop 6,75 7,60 14,35
3 15 BUL LEVSKI-TRIADITZA Tihomira Boneva 2002 hoop 4,55 7,95 12,50
4 22 CRO KRG ZAGREB Tena Čondor 2002 hoop 4,60 7,00 11,60
5 17 BIH KRG BOSNA GYM Sara Ažman 2002 hoop 2,85 6,75 9,60
6 25 BIH KRG VISOKO Hana Lendžer 2001 hoop 2,75 6,40 9,15
7 24 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Anastasia Safronova 2002 hoop 2,35 6,45 8,80
8 18 MNE GK BUDVA Jovana Marković 2002 hoop 1,65 6,40 8,05
9 21 BIH KRG BOSNA GYM Emina Huko 2002 hoop 1,90 6,00 7,90
10 20 MNE GK DANILOVGRAD Jovana Stojović 2002 hoop 0,60 5,05 5,65
JUNIORS 2000 - 2001- 2002 ball
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 32 RUS VLADIMIR Anna Kuznetsova 2002 ball 6,45 8,15 14,60
2 27 BUL LEVSKI-TRIADITZA Tihomira Boneva 2002 ball 6,10 7,90 14,00
3 37 RUS VLADIMIR Angelina Shkatova 2001 ball 6,10 7,80 13,90
4 31 CRO KRG ZAGREB Tena Čondor 2002 ball 4,10 7,55 11,65
5 28 BIH KRG BOSNA GYM Sara Ažman 2002 ball 3,50 6,70 10,20
6 4 MNE GK BUDVA Jovana Marković 2002 ball 2,35 5,95 8,30
7 30 BIH KRG BOSNA GYM Emina Huko 2002 ball 1,55 6,10 7,65
8 33 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Anastasia Safronova 2002 ball 1,45 5,95 7,40
9 6 MNE GK DANILOVGRAD Jovana Stojović 2002 ball 1,00 5,80 6,80
10 34 BIH KRG VISOKO Hana Lendžer 2001 ball 1,65 4,80 6,45
JUNIORS 2000 - 2001- 2002 clubs
Place Start No. Country Club Gymnast Born App D E SUM
1 40 RUS VLADIMIR Anna Kuznetsova 2002 clubs 6,75 8,25 15,00
2 29 RUS VLADIMIR Angelina Shkatova 2001 clubs 6,00 8,05 14,05
3 35 BUL LEVSKI-TRIADITZA Tihomira Boneva 2002 clubs 5,35 7,95 13,30
4 39 CRO KRG ZAGREB Tena Čondor 2002 clubs 4,90 7,35 12,25
5 42 BIH KRG VISOKO Hana Lendžer 2001 clubs 3,40 6,40 9,80
6 36 BIH KRG BOSNA GYM Sara Ažman 2002 clubs 2,35 6,70 9,05
7 41 RUS KOLIBRI STAR-MOSCOW Anastasia Safronova 2002 clubs 2,20 6,30 8,50
8 2 SRB GK GIMNASTIX Katarina Vukadinović 2000 clubs 1,85 5,95 7,80
9 38 BIH KRG BOSNA GYM Emina Huko 2002 clubs 1,45 6,00 7,45
pibaec
Gymfan
Gymfan
 
Мнения: 156
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 7:03 pm


Назад към Състезания 2015

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта