Luxembourg Cup 19-20.12.2015

Модератори: kik, Anna, аврора, philsider

Re: Luxembourg Cup 19-20.12.2015

Мнениеот neshka admirer » Пон Дек 21, 2015 12:02 am

всичко изтървах заради коледни мероприятия. дали някъде не може да се види запис, особено искам да видя йоана... тя как се класира?
снощи докато дремех пред екрана все се чудех откъде намират сили тези деца да играят посред нощ...
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот metlife » Пон Дек 21, 2015 12:49 am

neshka admirer написа:всичко изтървах заради коледни мероприятия. дали някъде не може да се види запис, особено искам да видя йоана... тя как се класира?
снощи докато дремех пред екрана все се чудех откъде намират сили тези деца да играят посред нощ...

Йоана има едно първо и две втори места на уредите, в многобоя също е втора, на един от уредите не е в тройката, ако не се лъжа. Цялото награждаване беше толкова объркано и смешно, че отдавна не съм се смяла така. За сметка на това между другото викнаха още 2-3 пъти Йоана, като единия път беше по грешка...и й дадоха в крайна сметка две купи. Може би като за два многобоя. Единият път ги извикаха, качиха се на стълбичката и после им казаха да слязят. И това се случи съвсем случайно, докато награждаваха жените. Абе беше много куриозно... Иначе Звезда стана първа в многобоя, и първа на другите два уреда. Но в крайна сметка в категорията, в която се състезаваше (кат. Б при девойките), тя беше на светлинни години по-добра от останалите състезателки. Като цяло силно състезание и много добро представяне на момичетата от Варна. Мария Стилянова само остана шеста или седма...нямаше как да се разбере при цялото объркване на класирането и награждаването като цяло!
Аватар
metlife
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Хореография » Пон Дек 21, 2015 10:07 am

Поздравления за варненските Феи от мен! Страхотно представяне! Честито!

За жалост нищо не можах да гледам на живо, но ще наваксам с видеото от Марк..

Дидона, каква ти ваканция.. Такъв предколеден стрес като тази година отдавна не е имало.. Правим по две представления през седмицата, по три през уикенда. Една трупа ( резерви) имам на гастрол в Дания и всичко това ме скапва в момента, но най - важното е че всички са здрави и във форма! И красят живота ни по време на празниците!
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот neshka admirer » Пон Дек 21, 2015 1:52 pm

metlife, благодаря за подробната информация! :evil:

браво на нашите! успях да видя йони на запис - ами фантастична е! браво! не съм от специалистите, но според мен тя много напредва и е много конкуретнта, да не кажа нещо повече! кое ли момиче е успяло да я изпревари в многобоя?... иска ми се да ги изгледам и да си направя сравнение.
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот roussybg » Пон Дек 21, 2015 2:02 pm

Йони е много талантлива и си личи, че работят много с Филипа! Тя може всичко - пируети, скокове, равновесия. Страшно много е напреднала с уред! Да е жива и здрава!
roussybg
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот didona » Пон Дек 21, 2015 6:16 pm

Хореография, стискам палци да издържиш на предпразничното напрежение, пък после дано повече време за отдих да имаш! :evil:
Турнирът беше наистина хубав, нашите деца - също. Имаше доста на брой симпатични участнички и от други държави, видях някои интересни и оригинални неща...е, имаше и клишета, но като цяло беше много приятно. Жалко, че не достигаше информация и през двата дни, но организаторите бяха се заели с много амбициозна задача - това си беше двудневен маратон с изключително многобройно участие. Затова и на награждаването се получиха толкова конфузни ситуации. Да е жив и здрав Марк, и да продължава да се грижи за нас по този начин, че без неговата помощ почти само на видео ще я караме! :evil: За съжаление, той писа вчера, че запис на състезанието няма да има, а за мен щеше да е интересно да прегледам съчетанията на някои гимнастички пак, както и да изгледам това, което пропуснах.
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот аврора » Сря Дек 23, 2015 11:58 am

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение