Dancing Stars I

Мнениеот Aleks » Чет Ное 27, 2008 10:29 pm

Снимката с коня е много хубава! :!: :arrow:
Аватар
Aleks
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Anna » Чет Ное 27, 2008 10:30 pm

На предната страница има още :D
Аватар
Anna
Модератор
Модератор

Мнениеот Anna » Сря Дек 03, 2008 7:32 pm

Изображение
Аватар
Anna
Модератор
Модератор

Мнениеот Anna » Сря Дек 03, 2008 7:33 pm

Изображение
Аватар
Anna
Модератор
Модератор

Мнениеот balcheva_a » Съб Дек 06, 2008 1:54 am

Anna написа:Изображение

Много ми хареса музиката на този танц. Някой може ли да ми каже заглавието и за да си я изтегля, за което предварително благодаря.
Аватар
balcheva_a
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот kalina ananieva » Съб Дек 06, 2008 2:28 pm

много бяха готини
Аватар
kalina ananieva
Gymfan
Gymfan

Мнениеот Anna » Съб Дек 06, 2008 3:58 pm

Vaya Con Dios го изпълнява,парчето секазва „Nah Neh Nah”
Аватар
Anna
Модератор
Модератор

Мнениеот kalina ananieva » Съб Дек 06, 2008 6:02 pm

мерси и от мен , защото и на мен ми харесва :oops:
Аватар
kalina ananieva
Gymfan
Gymfan

Мнениеот balcheva_a » Съб Дек 06, 2008 6:28 pm

Anna написа:Vaya Con Dios го изпълнява,парчето секазва „Nah Neh Nah”

Много благодаря, Анна.
Аватар
balcheva_a
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот LD » Чет Дек 11, 2008 9:25 am

http://www.7sport.net/7sport/ls_1style/d5246_2.htm
Станишев харесва Раева

Илиана Раева е най-добрата танцьорка в тв шоуто Dancing Stars, смята премиерът Сергей Станишев. Той се появи в залата, за да подкрепи приятелката си Елена Йончева, но не спести комплименти за треньорката на националния ансамбъл. По този повод "7 дни спорт" се свързва с Наско Сираков и дори прекъсна следобедния му белот.
- Да ревнувам Илиана? Вие луди ли сте! - каза Наско и допълни, че по принцип не коментира Dancing Stars.
Аватар
LD
Insider
Insider

Мнениеот pla » Чет Дек 11, 2008 1:39 pm

Знам че мнението ми не е за тук, и особено като модератор трябва да внимавам. Но не мога да се сдържа. Тези няколко реда от 7дни спорт изразяват всичко което ненавиждам в днешна България. Това което стои като една огромна, безкрайна стена между мен и Родината. Не мога да понасям тази чалга култура, не мога да ги дишам просто. Ако се върна и ще гръмна някой сигурно. :cry: :cry: :cry:
pla
Световен шампион
Световен шампион

Re: Dancing Stars

Мнениеот anetka » Вто Дек 16, 2008 7:44 pm

Изображение
страхотен танц изиграха :arrow:
Аватар
anetka
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот КуКоНа » Пон Дек 22, 2008 12:06 pm

Някой има ли песента дето игра Илияна ,с онези дрехи дето имаха блестящи кръпки
АЗ съм си АЗ и никой не може да ме промени!!!
Аватар
КуКоНа
Световен шампион
Световен шампион

Re:

Мнениеот LD » Вто Дек 23, 2008 1:53 pm

pla написа:Знам че мнението ми не е за тук, и особено като модератор трябва да внимавам. Но не мога да се сдържа. Тези няколко реда от 7дни спорт изразяват всичко което ненавиждам в днешна България. Това което стои като една огромна, безкрайна стена между мен и Родината. Не мога да понасям тази чалга култура, не мога да ги дишам просто. Ако се върна и ще гръмна някой сигурно. :cry: :cry: :cry:

Нешка го е казала страхотно по друг повод

http://www.bulpress.net/article/7795,106
Нешка Робева: Азис няма да открие мъжественост в панталона си !
октомври 2008, 18:10
Скандал с кумира
Лазар Ильов
изпрати на приятел Артистичният самба-кючек на Азис и Галена, който Нешка Робева не можа да преглътне. Той превърна студиото на "Денсинг старс" за миг в бардак - заяви треньорка №1. Популярната с острия си език треньорка №1 по художествена гимнастика Нешка Робева кръвно обиди фолкидола Азис, като се изцепи в шоуто "Денсинг старс", че от него мъж не става. За изненада на аудиторията костинбродският славей се засегна и обеща да си отмъсти с песничка, където да римува "Нешка" с "курешка" или "простакешка".

- Госпожо Робева, след шеговит въпрос от страна на водещия на "Денсинг старс" Тодор Колев дали от Азис става гимнастичка, вие безапелационно обявихте, че "от него всичко става, само мъж - не". Бихте ли отговорили на читателите на в. "ШОУ" какво по-точно предизвика острия ви отговор - конкретният танц или цялостното сценично поведение на Азис?
- След шеговития въпрос на Тодор Колев дали Азис става за гимнастичка, аз отговорих съвсем сериозно, че става за всичко, само за мъж – не. Това учудва ли ви? Защо не попитате Тошко Колев защо говори за Азис в женски род? И защо не попитате самия Азис защо се прави на жена, и то от определена категория… Приемам различията – генетични или придобити, но не приемам долнопробните паради, безвкусицата и простащината. Азис наистина е талантливо момче. И преди съм казвала, и сега казвам, че талантът, (комуто е даден) е огромна отговорност. Талантливият човек не е щастлив човек, не е свободен, не може да бъде безгрижен и още по-малко безотговорен. Талантът се дава от Бога абсолютно безплатно, но те заробва за цял живот. Цял живот плащаш „щастието” да си под светлината на прожекторите.
На моята възраст вече съм разбрала, че истината е добра за този, на когото я казваш, и лоша за този, който я казва…

И, отново заради годините си, няма да търся одобрение, възхищение или овации. Нито ще премълчавам, ако имам да кажа нещо. Навремето имах приятел, който ме съветваше: „Прави каквото трябва, да става, каквото ще”. Приех го като начин на живот и поведение.
Азис има „свое” шоу, където осребрява таланта си, без да подбира средствата. Дали това е негово решение, или друг дърпа конците, е все едно. Той е длъжен да знае, че със своето поведение възпитава и увлича млади хора. Тласка ги в ямата на едно безкултурие и невежество, извиква у тях най-долни страсти.

Остра ли съм? Може.

И оттук разбирате, че няма как да ме развълнуват или засегнат епитети, рими, прякори или каквото и както и да се каже по мой адрес. Вълнува ме друго. Когато правех „Арамии”, се запознах с прекрасни хора, издирвах автентичен цигански фолклор и установих, че чалгата почти е убила прекрасната циганска музика и песни. И въпреки всичко и Анита Кристи, и двамата братя Николай и Божидар, и Венци с цялата си фамилия и още много други ми помагаха - безкористно и с чисто сърце. Издирвах танци. Попаднах в единственото училище във „Факултето”, където на едва мъждукаща лампа младите роми ми показваха срамежливо темпераментните си танци. Ръководителят им беше също млад човек.
Аватар
LD
Insider
Insider

Мнениеот pla » Съб Дек 27, 2008 10:18 pm

Опитвах се няколко пъти да пиша на тази болезнена тема, но ще ви пусна нещо, което за мен все още не е безвъзвратно загубено. Това е написано от Йордан Хаджиконстантинов- Джинот.

Поради това аз съм болгарин и моето благородно болгарство не мя допуща да не бидам добр, затова имам вера и надежда и любов, и человечество, и учителство, сос което пуно делим роду моему, и кой иска нелицеприятие и безпристрастие учител, ето, който сам во пламени рачение разпален съм, подобно Етна и Хекли, и Вулкан диамантов венец ми кова. Нек служам роду моему, ако е и за крива бога! Не е честно мене, болгарину, да се отчаявам и да вракям зло за зло. Болгарин - прави и верний, и благородний човек. Болгарин е любител всякое добро, болгарин е срамота да се отрицава от свойат род и язик — той болгарин, който родо свой си хули, името му е ни ден, ни нощ.

и т.н. Това е българин и това трябва да бъде, това трябва да е възпитанието ни, това Е културата ни. Последния ред не е много на дневен ред, ама до там да я докараме. Всичко това, така добре написано от Джинот е потъпкано в момента, от чалгата и от простотията на някои хора. Много се радвам, че има хора обаче, които инстинктивно усещат колко е дълбока душата на народа ни. Усещат и че е черна и трудна, но това е съдбата ни, трябва да живеем с нея. Само с нея можем да сме добре, колкото и да е тежко. Ето върху това тъпчат много хора в България днес и за това говорех и се радвам, че има поне една публична личност, която го казва открито, ясно и отчетливо. Само тя знае какво е да си българин, колко боли и колко е прекрасно. И не се учудвам, че само тя се притеснява, че циганската култура е още по-застрашена и от нашата. Само истинска българка може да е толкова спокойна в силата на собствената си култура, че да оценява положителното в чуждата и да я боли че то е на изчезване.

Какво да ви кажа, ето затова се възхищавам на Нешка. Може да е офтопик, ама то с нея никога не е офтопик човек. Та възхищавам се, защото тя продължава да държи душата си отворена към другите, въпреки че народът се е озлобил ужасно, въпреки всичко. Аз не бих могла, ще убия някой просто- не съм още на нивото, духовното ниво имам предвид.
pla
Световен шампион
Световен шампион

ПредишнаСледваща

Назад към Спортни и други танци, телевизионни танцови предавания