Гардеробът на НО - всичко за триката

Модератори: kik, evenfall

Re: Гардеробът на НО - всичко за триката

Мнениеот pomakova » Сря Апр 03, 2019 8:20 pm

Прави ми впечатление, че тази година при награждаване на повечето големи турнири момичетата излизат с облекла анцузи, а не по трика както беше до сега, да не би да има разпоредби за това---- в Португалия беше така, сега го виждам в Тие и в Румъния също, но пък на Дерюгина къп бяха с триката си.
pomakova
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот symb » Сря Апр 03, 2019 8:28 pm

pomakova написа:Прави ми впечатление, че тази година при награждаване на повечето големи турнири момичетата излизат с облекла анцузи, а не по трика както беше до сега, да не би да има разпоредби за това---- в Португалия беше така, сега го виждам в Тие и в Румъния също, но пък на Дерюгина къп бяха с триката си.

Може би е скрита реклама на спонсорите на спортното облекло.
symb
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Beni_68 » Сря Апр 03, 2019 8:57 pm

pomakova написа:Прави ми впечатление, че тази година при награждаване на повечето големи турнири момичетата излизат с облекла анцузи, а не по трика както беше до сега, да не би да има разпоредби за това---- в Португалия беше така, сега го виждам в Тие и в Румъния също, но пък на Дерюгина къп бяха с триката си.

The competition must be organized under the following FIG rules, as valid in the year of the competition, except for any deviation mentioned in these Rhythmic Gymnastics World Cup Rules:
......
Rules for Awards Ceremonies
and subsequent decisions of the FIG Executive Committee.

http://www.gymnastics.sport/publicdir/r ... remony.pdf
стр. 6 "The athletes must wear the correct competition attire for the Award Ceremony. The chief hostess or the person responsible in the LOC for the Award Ceremony, must inform the competitors of the correct competition attire and must strictly enforce the Rules if need be."
Beni_68
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadejda » Сря Апр 17, 2019 4:27 pm

В италиянския форум доста са разкритикували новите трика на ансамбъла, особено жълтото - наричат го истински ужас. На вас какво ви е мнението - харесва ли ви? Аз лично предпочитам миналогодишните, бяха много по-хубави. Лилавото на топки и въжета още ми е номер едно.
Последна промяна nadejda на Сря Апр 17, 2019 7:06 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Моничка » Сря Апр 17, 2019 4:52 pm

Не ми харесват, но не ги намирам за толкова ужасни. Можеха да играят с триката, които носеха на конролните до Световното или Европейското поне. Лилавите и червените от миналата година определено са най-сполучливи, но все още никое трико на ансамбъла не ме е карало да си кажа "Ехаааа"....
Моничка
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот neshka admirer » Сря Апр 17, 2019 5:39 pm

най-хубавите, уау-уау-уау трика на ансамбъла и, май изобщо, са тези за "пролетния вятр" от сп в пезаро. тогава онемях като ги видях, не мога да си предстая дори по-добре изобразен на трико пролетен вятър. :)
жълтите с перата и огърлиците очевидно са препратка към бродуей. не са лоши, но малко вповече и на мен ми идват. предишните бяха по-подходящи.
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Моничка » Сря Апр 17, 2019 6:41 pm

Аз тези от Пезаро даже ги бях забравила. Някой оползотворил ли ги е тях или си седят в гардероба? Според вас ще прилягат ли на съчетание с топки?
Моничка
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот didona » Сря Апр 17, 2019 8:55 pm

Не ми харесват новите жълти трика. Момичета са красиви в тях, даже много карсиви, но тези костюми са ми повече а ла Тропикана, Рио, бар-вариете и други подобни. Не знам защо, но се зачудих защо нямат пера и на главата. :lol: :shock: Отвличат вниманието от композицията и просто не са в хармония с нея, с движенията им и танцовите стъпки..с целия характер на съчетанието бих казала.
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот neshka admirer » Сря Апр 17, 2019 10:39 pm

Моничка написа:Аз тези от Пезаро даже ги бях забравила. Някой оползотворил ли ги е тях или си седят в гардероба? Според вас ще прилягат ли на съчетание с топки?

само не и на самурайското :lol: :evil:
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadejda » Сря Апр 17, 2019 11:30 pm

Моничка написа:Аз тези от Пезаро даже ги бях забравила. Някой оползотворил ли ги е тях или си седят в гардероба? Според вас ще прилягат ли на съчетание с топки?

Ще прилягат на нещо класическо, може би топки или ленти.
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Моничка » Чет Апр 18, 2019 10:34 am

За обръчи и бухалки очаквах трика тип смокинг/костюм. Те не са ми от люмимите, защото рядко изглеждат красиви, но сегашните наистина са като за карнавал.
Моничка
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Feize » Чет Апр 18, 2019 1:06 pm

didona написа:Не ми харесват новите жълти трика. Момичета са красиви в тях, даже много карсиви, но тези костюми са ми повече а ла Тропикана, Рио, бар-вариете и други подобни. Не знам защо, но се зачудих защо нямат пера и на главата. :lol: :shock: Отвличат вниманието от композицията и просто не са в хармония с нея, с движенията им и танцовите стъпки..с целия характер на съчетанието бих казала.

:evil: :evil: :evil: :evil:
Приятно ми е, казвам се Пенка 2.
Аватар
Feize
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот Моничка » Пон Май 27, 2019 12:04 pm

След като видяхме обогатеното съчетание с 5 топки, кое би било идеалното трико за Световното? С ръкави, без ръкави, с поличка.. Тн.? А цвят? Не знам дали на някой му се умува точно сега върху това,но реших да попитам. На мен все по-малко взеха да ми харесват тези в момента.
Моничка
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот nadejda » Пон Май 27, 2019 9:38 pm

аз тези не ги харесвах от самото начало, после добавиха някакви лилави камъни по тях и малко по-добре стоят. Доколкото разбрах от обясненията са вкарали някаква символика в тях - намигване към домакините ни в Япония - розата на рамото и крилата на гърба. На мен тази комбинация от телесно и черно ми е доста невзрачна. За световното искам нещо по-драматично, незнам защо си представям самураските с нещо като кимоно кройка в бяло или черно, да се откроява червената топка. :)
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот sirius » Пон Май 27, 2019 10:13 pm

На мен много ми напомнят на логото на creators dance center, чак се чудя, дали Христо Хаджимихайлов е помагал с хореографията, но сигурно щяха да разкажат, ако беше така :). Все пак, би бил интересен експеримент да направят някоя гала заедно. А за триката мнението ми е - колкото по-малко, толкова по-добре. :?
Аватар
sirius
Европейски шампион
Европейски шампион

ПредишнаСледваща

Назад към Новини. Общи дискусии.