IT Trakia Cup 07-09.06.2019 Plovdiv

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: IT Trakia Cup 07-09.06.2019 Plovdiv

Мнениеот abi_m » Пон Юни 10, 2019 4:59 pm

Изображение
Като на 10 място е Десислава панчова Тракия 37.700 и надолу са така... Това е общо на всички, но класира ли само по едно дете от Клуб и е друга подредбата
Изображение
abi_m
Потребител
Потребител

Мнениеот RG1 » Пон Юни 10, 2019 5:13 pm

Класиране ДМВ многобой - 9/06

1. Жана Пенчева - Левски Триадица
2. Гергана Трендафилова - Тракия
3. Красимира Иванова - Грация
RG1
Регистриран
Регистриран

Мнениеот rhythmicgymnastics89 » Пон Юни 10, 2019 5:29 pm

При ансамблите деца А кат, отборът на Брилянт спечели заслужено, още на турнира на Левски направиха голямо впечатление, първи отбор на спартак бяха с готино съчетания, децата от тракия бяха много добре подготвени, Левски Илиана с нищо нв впечатлиха но играха много чисто втория път. Имаше един отбор с розови трика, с много хубава модерна музика с много сложни интересни елемнти като за деца, но имаха страшно много грешки. При дмв заслужено спечели отбора на Тракия с интересно съчетание на “бабешки рок”, втори бяха черноморец, които играха прилично но не впечатлиха особено. Отборът на Чар стана трети с много хубаво съчетание, хубава музика, трика, стъпки и дечица. При ДСВ и 3те отбора които се състезаваха имаха имтересни съчетния, първи бяха Тракия, втори Чар с хита тази година в ХГ- survivor, и трети Левски с треньорски тандем Емилия Радичева и Александра Митрович!
Ансамблите мини ми изпълниха душата, имаше по три годишни мъничета, големи сладурки всички бяха!
Втория ден борбата при дмв до 10г беше жестока- 50деца. Голямо впечатление направиха победителката от Нюанс, Цветейоана Пейчева със страхотни пируети за възрастта си, Николета от Тракия, както и още няколко деца от тракия, децата от левски илиана, спартак и чар също ми харесаха въпреки грешките и позадното класиране.
ДСВ мисля спечели Елена Георгиева или Радина Томова, присъстваха още няколко деца от елит Анастасия Стефанова, София Гатева, които ми харесаха, както и Нора Атанасова, имаше уникални Украинчета, които ги изпращаше мъж, едното и спечели приза Мария Петрова за девойки!
Трети ден- при ДМВ мисля че спечели Жана Пенчева, останах с чувството че всичките деца от елит се бяха поотпуснали, не играха много добре.Може и да съм гледала само съчетанията които не бяха толкова добре, поради регламента, че влиза еднондете от клуб, имаше наградени с по-ниски резултати, но пък някои от тях заслужаваха и те да си чуят имената.
При Жените спечели Йоана Николова очаквано многобоя и приз Мария Петрова, изигра прилична топка, бухалки с грешчици ( уникално съчетание, точно като за йоана), и страхотен обръч, наистина страхотен. Имаше две много хубави испанчета, страхотни крака, падьоми, ръце, фигури, правиха имтересни неща. Кристияна от Тракия спечели награда за най-технична гимнастичка и наистина правеше много сложни неща, Йоана Цонева спечели за най-изразителна. София Гатева при дсв за най-артистична, Нора Атанасова от Чар за най-чаровна! И съдийката от Сърбия стана мис Съдия!
Турнирът беше страхотно организиран, нямаше закъснения, имаше много подаръци за всички деца- най-вече за ядене, а за медалистките също хубави неща, отстъпки за магазини, тефтери, козметика на рефан, на vichy. Личи си, че са им помогнали спонсори, браво за което!!!
Християна Тодорова на главната съдийска маса, много красиво и приятно момиче, радваха й се децата.
Мария Петрова беше много красива и елегантна както винаги, децата много й се радваха и все искаха да се снимат с нея!
Надявам се хората, които искаха впечатления да са успели да придобият представа как е минало състезанието, въпреки липсата на точни класирания и оценки!
rhythmicgymnastics89
Потребител
Потребител

Мнениеот attention » Вто Юни 11, 2019 8:07 pm

Много подробно,благодаря!
Защо така с шампионката от категория А-Мартина Попова? Лош ден? :(
Последна промяна attention на Сря Юни 12, 2019 10:54 am, променена общо 1 път
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот Simona`s » Сря Юни 12, 2019 9:02 am

Впечатленията са чудесно нещо, но макар и клубен, турнирът е своеобразно контролно преди държавното в края на юни, това на ансамблите Б също и оценките на всички са ни важни.
Защото, ако не седях чинно да записвам всяка една оценка на 52 деца, нямаше да знам, че дъщеря ми изигра четвъртото по оценка съчетание на уред и петото като оценка общо от двата уреда.
Миналата година на държавното деца А кат.бяха 50 деца. Точно колкото в събота в Пловдив. И някак си виждаш къде си.
Дали сега съм по-ясна? Щото огорчена е ясно, че звуча.
Аватар
Simona`s
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Хореография » Чет Юни 13, 2019 11:28 pm

Резултати- втори състезателен ден

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение