MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот tsvetito » Пет Окт 11, 2019 1:52 pm

Може да излъчвам ансамблите, ако няма предвидено :)
Изображение
tsvetito
Пристрастен
Пристрастен
 
Мнения: 231
Регистриран на: Нед Мар 02, 2014 7:17 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот Bonbon » Пет Окт 11, 2019 2:53 pm

Има ли програма на турнира за двата дена и стартови списъци?
Bonbon
Новак
Новак
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Юни 14, 2018 2:09 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот Ema123 » Пет Окт 11, 2019 3:13 pm

tsvetito написа:Може да излъчвам ансамблите, ако няма предвидено :)

Много ще се радвам ако излъчвате :evil: Благодаря предварително :evil:
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert
 
Мнения: 301
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 1:56 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот Murati » Вто Окт 15, 2019 12:14 am

Здравейте! Искам да попитам дали някой разполага със стартови списъци за турнира и ако има желание да ги сподели тук. Все пак турнира е след няколко дни. Благодаря предварително!
Murati
Потребител
Потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Май 01, 2017 11:56 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот Хореография » Вто Окт 15, 2019 9:44 am

Facebook страница на турнира:
https://www.facebook.com/events/4672007 ... discussion

За жалост и там все още не са качени стартови списъци...
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор
 
Мнения: 9293
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 6:49 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот attention » Вто Окт 15, 2019 2:21 pm

19.10.2019 – събота

09.30 – 09.55
2013-14 г.- „А“ и „Б“ кат.


2014 „А“ - без уред
1 Моника Велчева София Спорт 2017
2 Виктория Ярева Джорджия

2014 „Б“ - без уред
1 Мария Кръстева Аида
2 Зорница Джамбазова Аида

2013 „А“ - без уред
1 Йоана Митова Розова долина

2013 „Б“ - без уред
1 Божидара Тодорова Радея
2 Сияна Славова Академик
3 Цветина Лахчева Радея
4 Адриана Шербетова Радея
5 Сияна Рискова Аида
6 Алекса Александрова Радея
7 Стефани Рангочева Академик
8 Никол Чолакова Аида
9 Алекс Петкова Радея

09.55 – 10.25
2012г. - „А“ и „Б“ кат.

2012 „А“ - без уред
1 Мария Смилова София Спорт 2017
2 Лора Стефанова Олимпия 74
3 Ема Илиева ЦСКА
4 Ая Брайкова Черноморец
5 Никол Павлова Финес Костинброд
6 Божидара Дерибеева Розова долина
7 Ерика Иванова Велбъжд
8 Дария Михалева Черноморец

2012 „Б“ - без уред
1 Никол Измирлийска Джорджия
2 Марияна Янкова Аида
3 Жана Токева Радея
4 Ирен Ганчева Олимпия 74
5 София Сибинова София Спорт 2017
6 Никол Панкова Диляна
7 Ивет Лилянова Аида
8 Нели Йорданова Аида
9 Радостина Добрева София Спорт 2017

10.25 – 11.25
2011г. - „А“ , „Б“ и „С“ кат.

2011 „А“ – уред по избор
1 Боряна Джакова Олимпия 74
2 Мия Арсова София Спорт 2017
3 Мария Тереза Камерада Берое
4 Михаела Тодорова София Спорт 2017

2011 „Б“ – без уред
1 Натали Арсова Финес Костинброд
2 Мерве Мехмед Аида
3 Ванеса Вълкова Гълъбово
4 Ана Христова Черноморец
5 Мария Михайлова Мери Денс
6 Белослава Гогова Финес Костинброд
7 Моника Кънева Берое
8 Кристиана Костова София Спорт 2017
9 Грета Димова Олимпия 74
10 Александра Георгиева Аида
11 Мадлен Чешлиева Финес Костинброд
12 Карина Михайлова ЦСКА
13 Яна Александрова Аида
14 Сияна Инджова Гълъбово
15 Симона Чимширова Ейнджълс
16 Деа Зайчева Далия Старс
17 Божидара Кръстева Радея
18 Никол Стоянова Финес Костинброд



2011 „С“ – без уред
1 Николета Христоскова Мери Денс
2 Людмила Танкова Диляна
3 Виктория Сулева Радея
4 Елица Узунова Мери Денс
5 Димана Филипова Мери Денс
6 Мария Мърмарова Диляна
7 Мая Танева Мери Денс
8 Дария Чолакова Мери Денс
9 Катерина Чалъмова Диляна
10 Марилена Георгиева Мери Денс


11.45 – 12.45
Ансамбли „Елит“ - ДМВ и ЖЕНИ
/2 изигравания/

клуб клуб
1 Тракия ДМВ – ІІ отб.
2 Черноморец ДМВ
3 Левски ДМВ
4 Тракия ДМВ – І отб.
5 Брилянт ДМВ
6 Левски плюс ЖЕНИ
7 Берое ЖЕНИ
8 Черноморец ЖЕНИ
9 Левски-Илиана ЖЕНИ
10 Тракия ЖЕНИ

12.45 – 12.55
Ансамбли 2011-12-13г.
/1 изиграване/

2013
1 Аида

2012 „А“
1 Розова долина
2 Черноморец

2012 „Б“
1 Аида – 4 г-ки
2 Аида – 6 г-ки

2011 „А“
1 Розова долина

2011 „Б“
1 Мери Денс – с уред
2 Мери Денс – без уред

До 10 „Б“-топки
1 Аида


13.55 – 15.05
Ансамбли „Елит“ - ДСВ
/2 изигравания/

клуб клуб
1 Левски– ІІ отб.
2 Олимпия 74
3 Тракия – ІІ отб.
4 Импала
5 Левски плюс
6 Левски– І отб.
7 Велбъжд
8 Елит
9 Нюанс
10 Тракия – І отб.
11 Черноморец


15.30 – 16.20
ЖЕНИ „А“ и „Б“ кат.
Уред по избор
1 Деница Стефанова Импала
2 Светла Кузева Тракия - Елит
3 Пламена Маринова Гълъбово
4 Валери Петрова София Спорт 2017
5 Снежана Колева Тракия - Елит
6 Диана Ацева Черноморец
7 Жаклин Никифорова Брилянт
8 Теодора Момчилова Гълъбово


16.20 – 17.35
ДСВ „А“ кат.
Уред по избор
1 Полина Коларова Тракия - Елит
2 Кристина Попова Розова долина
3 Рая Сръндева Велбъжд
4 Савина Ковачева Левски - Илиана
5 Ана Мария Папазова Левски плюс
6 Ивелина Иванова Тракия - Елит
7 Мишел Иванова Велбъжд
8 Яна Мария Димитрова Левски - Илиана

ДСВ „С“ кат.
Уред по избор
1 Камелия Иванова Ейнджълс
2 Екатерина Трайкова Радея
3 Камелия Иванова Аида
4 Александра Чемширова Ейнджълс
5 Ралица Делчева Аида
6 Кристина Гитева Розова долина
7 Биляна Митова София Спорт 217
8 Недялка Цуцекова Мери Денс
9 Дияна Бонева Ейнджълс
10 Йоана Добрева Розова долина


17.45 – 19.10
ДСВ „Б“ кат.

Уред по избор
1 Ралица Русева Велбъжд
2 Мия Йорданова Левски - Илиана
3 Катерина Иванова Гълъбово
4 Никол Илучева Розова долина
5 Сияна Стоянова Тракия
6 Биляна Малджиева София Спорт 2017
7 Теодора Идакиева Левски плюс
8 Анастасия Станкова Гълъбово
9 Йоанна Чолпанова Розова долина
10 Цветомира Тодорова Велбъжд
11 Ани Чакърова Диляна Прима
12 Елиз Наимова Тракия - Елит
13 Яна Джимова Диляна
14 Неделина Неделчева Розова долина
15 Полина Запрянова София Спорт 2017
16 Радостина Петкова Тракия
17 Невена Стефанова Брилянт
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1043
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот attention » Вто Окт 15, 2019 2:22 pm

Стартов лист

20.10.2019 – неделя

08.10 – 09.00
МАСОВ СПОРТ
До 7 години
1 Хайде да танцуваме – 4 деца с уред Диляна Прима
2 Джорджия – 14 деца ? Джорджия
3 Мини гърлс – 5 деца Б.У. Мери Денс
4 Суинг – 3 деца с уред Диляна Прима
5 Академик – 5 деца ? Академик
6 Пасо добле – 5 деца с уред Диляна Прима
7 Ой, ой – 6 деца ? Радея
8 Мики Маус – 5 деца Б.У. Мери Денс
9 Цветята танцуват – 4 деца с уред Диляна Прима



7 – 10 години
1 Веселите шапки – 15 деца ? Розова долина
2 Старс гърлс – 5 деца Б.У. Мери Денс
3 Джорджия – І отб. – 8 деца ? Джорджия
4 Индийките – 4 деца с уред Мери Денс
5 Пролетна забава - ? деца с уред Мери Денс
6 Аида – 3 деца Б.У. Аида
7 Джорджия – ІІ отб. - 5 деца ? Джорджия
8 Белла чао – 6 деца с уред Мери Денс



10 – 14 години
1 Аида – І отб.– 2 деца с уред Аида
2 Нежност – 3 деца ? Радея
3 Аида – ІІ отб. - 2 деца с уред Аида
4 Модерен казачок – 12 деца ? Розова долина
5 Аида – ІІІ отб. - 2 деца с уред Аида
6 ЦСКА – 10 деца ? ЦСКА
7 Аида – ІV отб. - 2 деца с уред Аида

09.00 – 10.40
ДМВ 2009 - 2010 „А“ кат.
2010 - № 1 – 10; 2009 - № 11 – 23


Без уред / Уред по избор
1 Моника Георгиева Финес Костинброд
2 Иванна Стоянова Калия
3 Мая Минова Олимпия 74
4 Ивайла Стоянова Велбъжд
5 Мия Иванова Левски плюс
6 Александра Митева Диляна Прима
7 Вероника Сидоренко Черноморец
8 Христиана Терзиева Берое
9 Габриела Трайкова Брилянт
10 Магдалена Вълкова Левски - Илиана
11 Ивайла Манилова ЦСКА
12 Светослава Георгиева Велбъжд
13 Христина Зекова Финес Костинброд
14 Венета Димитрова София Спорт 2017
15 Люси Айган ЦСКА
16 Калина Бакалова Калия
17 Божидара Божинова Левски плюс
18 Михаела Антова ЦСКА
19 Емили Николчова Велбъжд
20 Зорница Алексиева ЦСКА
21 Цветейоана Пейчева Диляна
22 Яна Томова Финес Костинброд
23 Жансет Борисова Калия

10.50 – 12.25
ДМВ 2009 - 2010 „Б“ кат.


Уред по избор
2010
1 Валентина Соколова Б.У. Мери Денс
2 Александра Манчева Б.У. Велбъжд
3 Меган Николова Б.У. Финес Костинброд
4 Николета Иванова Б.У. Розова долина
5 Симона Василева Б.У. Диляна
6 Елена Николова Б.У. Далия старс
7 Мария Велинова Б.У. Финес Костинброд
8 Цветелина Апостолова Б.У. Диляна
9 Ная Атанасова Олимпия 74
10 Александра Арсова Розова долина
11 Веселка Спасова Мери Денс
12 Анна Младенова Финес Костинброд
13 Ина Карабаджакова Берое
14 Василена Петрова Аида
15 Ванеса Василева Финес Костинброд
16 Елица Дамяновска Олимпия 74
17 Теа Йорданова Левски плюс
18 Наталия Митева Аида
19 Надежда Малинова Диляна Прима
20 Ивелина Дерменджиева Брилянт

2009
21 Пламена Манолова Б.У. Левски - Илиана
22 Ванеса Робевска Б.У Далия старс
23 Жанина Андонова ? Черноморец
24 Деница Ацева Аида
25 Ренета Бояджиева София Спорт 2017
26 Рая Оманска Радея
27 Гергана Тушева Левски - Илиана
28 Йоана Кръстева София Спорт 2017
29 Дарина Трифонова Диляна Прима
30 Кристин Томанова Радея



ДМВ 2009 - 2010 „С“ кат.


Без уред
2010
1 Габриела Първанова Берое
2 Султана Попова Далия старс
3 Виктория Събева София Спорт 2017
4 Йоана Павлова Финес Костинброд
5 Катерина Христова Розова долина
6 Калина Койнарска Аида
7 Елица Минкова Джорджия
8 Ванеса Пешлова Диляна
9 Миглена Аликовска Далия старс
10 Ивет Иванова Аида
11 Лилия Талигарова Далия старс

2009
12 Елена Василева ЦСКА
13 Радост Калайджиева Далия старс
14 Цветомира Лулчева Мери Денс
15 Александра Гогова Радея
16 Божидара Бакалова ЦСКА
17 Маргарита Иванова Аида
18 Никол Матейкова ЦСКА
19 Пламена Христова Мери Денс



12.45 – 13.40
ДМВ 2007 - 2008 „А“ кат.
2008 - № 1 – 10; 2007 - № 11 – 12


Уред по избор / Уред по избор
1 Елица Милотинова Левски
2 Елена Плоскова Левски
3 Дара Стоянова Диляна Прима
4 Василена Попилиева Левски
5 Мария Савова Левски - Илиана
6 Ралица Шуманова Левски
7 Ева Емилова Левски
8 Адриана Данова Диляна Прима
9 Рая Червенкова Левски - Илиана
10 Николета Стаменова Левски
11 Божидара Пепелова Диляна Прима
12 Цветозара Миленкова Велбъжд

13.45 – 16.15
ДМВ 2007 - 2008 „Б“ кат.
2008 - № 1 – 23; 2007 - № 24 – 36


Без уред / Уред по избор
1 Любомира Кабурова Диляна Прима
2 Ханна Трифонова ЦСКА
3 Рада Витанова София Спорт 2017
4 Деа Делчева Тракия
5 Цветелина Тодорова Диляна
6 Габриела Николова Гълъбово
7 Никол Трендафилова Диляна Прима
8 Мариела Ленгерова Брилянт
9 Габриела Чакръкова Розова долина
10 Габриела Михайлова Тракия - Елит
11 Яна Иванова Тракия
12 Ана Мария Георгиева Диляна
13 Дияна Методиева Аида
14 Татяна Чергарова Диляна Прима
15 Евелин Данева Берое
16 Рая Александрова Велбъжд
17 Никол Колева Диляна
18 Никол Братованова Розова долина
19 Ива Панчева Тракия
20 Надежда Томова Левски - Илиана
21 Елида Бенчева ЦСКА
22 Дарина Николова София Спорт 2017
23 Гергана Костадинова Диляна
24 Магдалена Петкова Тракия
25 Рая Соколова Радея
26 Деница Тренчева Тракия - Елит
27 Виктория Паскова Розова долина
28 Александра Дерваханян Брилянт
29 Анастасия Карелова Тракия
30 Любена Стоилова Радея
31 Евгения Неделчева Диляна
32 Елизабет Русалова Брилянт
33 Ивон Вълчева Тракия
34 Магдалена Петков Розова долина
35 Александра Александрова Аида
36 Анастасия Шалнева Черноморец

16.25 – 17.00
ДМВ 2007 - 2008 „С“ кат.
2008 - № 1 – 15; 2007 - № 16 – 20


Уред по избор
2008
1 Силвия Ганчева Б.У. ЦСКА
2 Габриела Дякова Б.У. Аида
3 Ивелина Пиронкова Б.У. Диляна
4 Сандра Янкова Б.У. Финес Костинброд
5 Александра Аризанова Б.У. Далия старс
6 Камелия Киркова Б.У. Тракия
7 Моника Хараланова Б.У. Аида
8 Ивет Маджарова Б.У. Мери Денс
9 Невена Мулетарова Б.У. Далия старс
10 Далия Иванова Академик
11 Михаела Стоянова Радея
12 Мария Йорданова Тракия
13 Елеонора Буковска Розова долина
14 Адрияна Юрукова Радея
15 Никол Карагьозова Розова долина

2007
16 Вела Ралчева Б.У. Мери Денс
17 Александра Хинева Ейнджълс
18 Стефани Ковачева Тракия
19 Мария Гигова Диляна Прима
20 Леа Найденова Тракия
“Който сее ветрове, жъне бури!”
Аватар
attention
Европейски шампион
Европейски шампион
 
Мнения: 1043
Регистриран на: Нед Ное 01, 2015 12:19 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот pipilotki » Нед Окт 20, 2019 9:37 am

Някой има ли резултатите от вчера?
pipilotki
Потребител
Потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Апр 22, 2016 1:23 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот tsvetito » Нед Окт 20, 2019 10:44 am

Класирането при ансамблите мога да кажа горе-долу. Иначе резултати не.
ДМВ:
1. Левски
2. Тракия 1
3. Тракия 2
4. Брилянт
5. Черноморец

ДСВ:
1. Левски плюс
2. Левски 1
3. Тракия 1
4. Левски 2
5. Черноморец
6. Тракия 2
7. Нюанс
8. Олимпия 74

Жени:
1. Левски Илиана
2. Черноморец
3. Левски плюс
4. Берое
5. Тракия
tsvetito
Пристрастен
Пристрастен
 
Мнения: 231
Регистриран на: Нед Мар 02, 2014 7:17 pm

Re: MТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 19-20.10

Мнениеот newgym » Пон Окт 28, 2019 8:52 am

Здравейте,
Дали някой има протокол от това състезание?
newgym
Новак
Новак
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Окт 11, 2018 12:10 pm


Назад към Състезания 2019

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron