"Светът на златните момичета"

Модератори: kik, evenfall

"Светът на златните момичета"

Мнениеот Beni_68 » Пет Окт 11, 2019 6:17 pm

Изображение

За първи път в София на 21 ноември от 19:00 часа ще се проведе уникален гала спектакъл на "Златните момичета" организиран от Българската федерация по художествена гимнастика и със специалното участие на СКАНДАУ и Depp Zone Project.

В него участие ще вземат всички невероятни, настоящи национални състезателки от ансамбъла и индивидуалното, които България и светът толкова много обичат. Освен тях ще видим и представителки от 14 клуба по художествена гимнастика от София, които ще представят школите си от най-малките до вече порасналите гимнастички, които са бъдещето на този спорт.

"Последните години гимнастиката ни много се разви и постигна големи успехи. Феновете ни в България и по света са стотици хиляди, дори милиони пред телевизионния екран. Видяхме и на Световното първенство, а и на Световните купи, проведени в София, че хората ни приемат не само като спорт, но и като социален феномен, който им носи толкова много красиви емоции, който е пример за подражание, който през последните години кара хората в България и по света да изпитват възхищение, гордост и удоволствие от красотата и таланта на "златните ни момичета".

Любовта между нас и нашите фенове ражда вяра, вдъхновява и зарежда със сили. Нека чувстваме този обмен на любов по-често! Нека не само се състезаваме, но и да се забавляваме. Искаме да подарим на хората нещо красиво за да дойдат с децата и приятелите си.

Това е и основната причина да решим, че е време да започнем с тези спектакли, защото любовта между "златните момичета" и публиката на живо е кратка, поради това, че спортният им път прелита бързо. Защото имаме много за показване на любимата си публиката, имаме съчетания които са уникални, които публиката в цял свят обожава и ще бъдат показани именно на 21-и ноември в зала Арена Армеец"
, както и други красиви изненади споделя Илияна Раева.

Голямата изненада за феновете на гимнастиката е и ексклузивното участие на група СКАНДАУ. "Гордеем се с успехите на нашите момичета и знаем какво им коства, защото и двамата сме бивши футболисти. За нас е огромна чест да сме част от този спектакъл и да сме на една сцена със „Златните момичета", споделя Тото от групата.

В "Арена Армеец", освен "Златните момичета", специално участие ще имат Depp Zone Project, които написаха химна на Световното първенство в София. Той ще прозвучи отново на живо със специално подготвена хореография.

Първи подобен спектакъл беше проведен в Пловдив, където залата се оказа малка за всички желаещи да видят "Златните момичета" на България. След София да се готви Русе, където спектакълът ще се проведе на 19 ноември и ще има специални изненади в "Арена Монбат Русе".

Билетите за спектакъла са вече в продажба на сайта на epay go.bg и на всяка каса на EasyPay в страната.

Пак дойде времето "да се обичаме с феновете" .... нали трябва билети да се купуват. :lol:
Beni_68
Световен шампион
Световен шампион

Re: "Светът на златните момичета"

Мнениеот malinda1978 » Пет Окт 11, 2019 8:43 pm

Аз така и не разбрах, с каква цел се прави този спектакъл?
Може ли някой да подскаже?
За клубовете ли се събират пари, за да се помогне, защото като цяло повечето са в окаяно състояние и яко мизерстват.
Ако всички мислят еднакво, то значи някои изобщо не мислят....!!!
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Beni_68 » Пет Окт 11, 2019 9:03 pm

Дали пък е случайно .... ?!?!?!?

Шоуто на Нешка, вече с участието на много клубове от страната, и приходите от което ще бъдат за тях - също е планирано за този период. Напомням:

На 24 ноември, ще стартираме от Благоевград; 27ноември – Русе; 28ноември – Габрово; 29 ноември - Търново; 1 декември – Шумен; 2 дек. - Варна; 3 дек. - Бургас; 11 дек. – София; 14 дек. - Пловдив; 15 дек. ще завършим в Стара Загора.

Започва да ми звучи като форма на "саботаж" :x Вместо да вземе да подкрепи вече станалата традиционна инициатива на местните клубове ... виж сега как ще противопоставяме НО на останалите в гимнастиката.
Beni_68
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот malinda1978 » Пет Окт 11, 2019 9:47 pm

Beni_68 написа:Дали пък е случайно .... ?!?!?!?

Шоуто на Нешка, вече с участието на много клубове от страната, и приходите от което ще бъдат за тях - също е планирано за този период. Напомням:

На 24 ноември, ще стартираме от Благоевград; 27ноември – Русе; 28ноември – Габрово; 29 ноември - Търново; 1 декември – Шумен; 2 дек. - Варна; 3 дек. - Бургас; 11 дек. – София; 14 дек. - Пловдив; 15 дек. ще завършим в Стара Загора.

Започва да ми звучи като форма на "саботаж" :x Вместо да вземе да подкрепи вече станалата традиционна инициатива на местните клубове ... виж сега как ще противопоставяме НО на останалите в гимнастиката.

Не знам дали е саботаж, но мога да кажа, че винаги се опитва да стигне Нешка и постоянно я имитира.
Ми не и се получава и това е!
:D :?
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот teddybear253 » Пет Окт 11, 2019 10:22 pm

и аз не разбирам с каква цел е този "спектакъл"? вместо да оставят момичетата на мира да се възтановят, отморят и да се концентрират върху това което им предстои - ще се занимават със поредния "спектакъл". залата в пловдив не ми се видя супер препълнена, и да напълнят армеец ми се струва доста амбициозно имайки предвид, че последният път като правеха това беше след рио и при много по различни обстоятелства, които да приканят хората да дойдат. сега няма да е така.

и вместо да се включи в този на нешка - с някоя друга националка или ансамбъла - и да покаже един вид подкрепа към клубовете - федерацията буквално и правят контра. не и прави чест на раева
Съединението прави силата
teddybear253
Gymfan
Gymfan

Мнениеот malinda1978 » Пет Окт 11, 2019 10:27 pm

teddybear253 написа:и аз не разбирам с каква цел е този "спектакъл"? вместо да оставят момичетата на мира да се възтановят, отморят и да се концентрират върху това което им предстои - ще се занимават със поредния "спектакъл". залата в пловдив не ми се видя супер препълнена, и да напълнят армеец ми се струва доста амбициозно имайки предвид, че последният път като правеха това беше след рио и при много по различни обстоятелства, които да приканят хората да дойдат. сега няма да е така.

и вместо да се включи в този на нешка - с някоя друга националка или ансамбъла - и да покаже един вид подкрепа към клубовете - федерацията буквално и правят контра. не и прави чест на раева

Ми информацията, която имам (достоверна е) Линой и Аверини са започнали да отработват елементи за новия сезон и да се готвят за олимпиадата. Не знам нашите от щаба как ги виждат нещата, вече не смея много и да коментирам подготовката на националния отбор, но да не е окаже догодина в Токио, че видиш ли пак съдиите и феновете са ни виновни и да има поредните поръчкови репортажи и предавания.
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот teddybear253 » Пет Окт 11, 2019 10:52 pm

ами не ме учудва за линой и аверини, защото те за разлика от други взимат нещата на сериозно, и федерациите им отиват там с ясна цел и амбиции. а нашите през това време ще си играят спектакъл, и както обикновено - ще навлизат във форма 2 седмици преди токио. тотални глупости
Съединението прави силата
teddybear253
Gymfan
Gymfan

Мнениеот emil_bs » Съб Окт 12, 2019 12:21 am

Предполагам, че с този спектакъл също се опитват да спечелят средства за федерацията, както и да поддържат еуфорията около момичетата, така че и спонсорите да са доволни. Поне така се надявам. Момичетата ще си играят техните си съчетания от тази година. А иначе спектаклите на Нешка са след това, така че не би трябвало да им пречи. Даже се надявам в някои от тях да видим и някои от основните ни 3 националки (пак със съчетания ще да е, но все пак).
emil_bs
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот sharo 73 » Съб Окт 12, 2019 8:25 am

Едва ли спектакъла в този си вид е изискване на спонсорите, по скоро Мадам е прозряла че това е начин да се изкарат пари и да се поддържа еуфорията около момичетата .В края на деня те са на договори и ще играят където и както им кажат началниците .Друг е въпросът че можеха да си почиват активно или да си планират новите съчетания за да не се налага да ги сменят в самолета за Япония .Колкото до теорията че Илиана за кой ли пореден път копира бившата си треньорка , най вероятно имаме основания да смятаме така .Спектаклите на Нешка датират много по отдавна от безвкусното представление с отборът от Рио където кулминацията на вечерта се въртеше около появата или не на Цвети Стоянова 8) Идеалният вариянт тук би бил федерацията да се обедини със клуб Левски в един спектакъл където да си разделят приходите и разходите но съм достатъчно стара да знам че Раева няма да дели една сцена с Нешка защото е напълно наясно кого ще осветяват прожекторите .
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadton » Съб Окт 12, 2019 10:42 am

Плакатът сигурно е въпрос на вкус и професионален усет, защо обаче са отрязали така главата на Стефани, много грозно се е получило :(
За какво са ми красиви думи, когато са изчерпани от съдържание. Слушай с разума си, не с очите.
Бог обича всички, дори и грешните!
Аватар
nadton
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот PoliM » Съб Окт 12, 2019 11:23 am

Ще ми се ако правят подобни спектакли, да не бъде само съчетания като в Пловдив. Да подготвят освен това хубави гали, да има нещо по-така... Затова най-добре щеше да е да го организират след ОИ догодина, хем щеше да бъде нещо като бенефис за Неви, Катя и ансамбъла (Буба се надявам да остане още малко). Но с тази организация от днес за утре, не очаквам нещо по-различно от онова, което видяхме скоро.
Аватар
PoliM
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот veda » Съб Окт 12, 2019 11:37 am

Аверини, Ашрам, украинките и Беларус вече работят в залата. Ако събират пари да помогнат и на клубовете обаче, бих подкрепила такава инициатива. За съжаление по обективни причини няма да мога да отида да гледам нито този спектакъл, нито подготвения от Нешка Робева. :cry:
Респект, госпожо Робева!
Аватар
veda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот didona » Съб Окт 12, 2019 2:58 pm

На куини да не са ѝ свършили жълтиците в кесията, че е подкарала и тя със спектакли за пълнене на хазната....
Нешка поне открито си казва за какво и как са нейните спектакли, а нашата мадам с неясни цели реши и тя да блесне сценично. :lol: Доста се чудих какво е наложило да откарат целия НО в Пловдив след тежкото СП в Баку, вместо да ги оставят да се освестят, а то се оказа, че е "първо в Пловдив, а после и в други градове". :? :lol: :lol: :lol: Колкото и да обичам всички момичета, нямам никакво желание да гледам продукцията, която рекламират. В края на сезона представяне на съчетания, които съм гледала, гледала, гледала, гледала........не, мерси. За Нешка и клубовете ще си купя билет, там си е празник за душата. :)
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот Binamalina » Съб Окт 12, 2019 4:35 pm

Да показват само съчетания, според мен е глупаво. Не бих отишла да гледам това, дори да беше в друг момент, а не когато основните гимнастички са изцедени до предела си. Те и без това не си дават зор, за какво им е да рискуват контузии, пък и ако изпускат, ще се убие впечатлението. А хората ходят заради Неви, Катрин, Боряна и най-вече ансамбъла. На бас, че по-голямата част от публиката дори не подозира кои са другите имена в НО. Честно казано, и аз се затруднявам с имената на гимнастичките от резервния ансамбъл. Илияна просто се опитва да изчопли някой лев от популярността на момичетата. На Раковски няма кой да създаде нещо качествено като хореография за такива мероприятия, а и не виждам защо е нужно. Имат си всички подготвени кратки гала-изпълнения. Сега точно трябваше да са починали и възстановени след СП и да започват работа за новия сезон. Дай Боже да са успешни на Олимпиадата, догодина да ги разкарват напред-назад да ги показват, ще има повече смисъл.
Binamalina
Gymfan
Gymfan

Мнениеот malinda1978 » Съб Окт 12, 2019 4:43 pm

Ми честно казано и аз не виждам голяма смисъл от организираните спектакли от федерацията, освен финансов.
Съжалявам, обичам момичетата, но не мога да повярвам на това интервю:
https://www.monitor.bg/bg/a/view/gracii ... gjeOlD8mLk
Аватар
malinda1978
Световен шампион
Световен шампион

Следваща

Назад към Новини. Общи дискусии.