Държавно първенство ансамбли 2019

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: Държавно първенство ансамбли 2019

Мнениеот Хореография » Съб Окт 26, 2019 12:01 am

Изображение

АНСАМБЪЛЪТ НА КЛУБ "ЛЕВСКИ ИЛИАНА" СПЕЧЕЛИ ТИТЛАТА ПРИ ЖЕНИТЕ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА 2019 г.
(снимки Anna Nedkova)
https://www.facebook.com/BGRGfederation ... &__tn__=-R

Ансамбълът на клуб "Левски Илиана" стана шампион при жените на тазгодишното Държавно първенство, което се провежда в зала "София".

Треньор на отбора е "златното момиче" Любомира Казанова, която по мнението на специалистите тази година бе направила страхотна композиция, съвременна гимнастика, съчетание по всички изисквания на правилника! Любомира е млад и амбициозен треньор с много талант и възможности и има всички качества да постигне много големи успехи в бъдеще.

Сребърните медали спечели отборът на клуб "Левски" с треньор Емилия Крумова - също много силна и стойностна композиция, а бронзът завоюва ансамбълът на клуб "Черноморец" Бургас със старши- треньор Мария Калангерова и помощник треньор Соня Боева, като интересен факт е и това, че националката ни Стефани Кирякова в почивката си преди Белмекен прекара десетина дни в родния си град Бургас и беше официално поканена в своя клуб “Черноморец” да прекара няколко дни в залата на тренировките и подготовката на ансамбъла, като им помогна с много полезни съвети и ги мотивира да играят на днешното Държавно за победа!
Така че и тя има своя малък принос към днешния успех на Черноморките!

Като цяло всички ансамбли про жените допускаха грешки, но медалистките показаха най-силните, трудни и артистични композиции. След първото изиграване клубът на "Левски Илиана" подаде контестация за оценката на Д3 и след обстойно гледане на видеозапис оценката им бе повишена с 1.6 напълно заслужено.

Президентът на БФХГ Илиана Раева заяви за нашата страница : "Много съм доволна от състезанието! Поздравявам всички медалистки и техните треньори за прекрасните композиции, които са направили и работата, която са свършили с техните състезателки! Трудни, интересни и оригинални композиции на много високо ниво! Поздравления за всички!"

Изображение

При девойките младша възраст безапелационна доминация на клуб "Левски Триадица" - златен медал за първият им отбор с треньор Мирослава Батаклиева и сребърен медал за втория отбор с треньор Джулия Николова. Бронзът спечели първият отбор на клуб "Тракия" Пловдив с треньор Ирина Чернева.
(На снимка публикуваме пълните резултати от днес)

Изображение

Изображение
Аватар
Хореография
Модератор
Модератор

Мнениеот Springflower » Съб Окт 26, 2019 7:26 am

Изненадана съм и от резултатите на ЧАР...
Аватар
Springflower
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот tsvetito » Съб Окт 26, 2019 12:51 pm

Не успях снощи да кача видеата, затова днес. Вече се качиха 1вите потоци при ДМВ и жени. Качвам във фейсбук, защото там заглушават, но се вижда всичко, а в YouTube директно блокират целия клип.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8376466010
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 8376466010
tsvetito
Пристрастен
Пристрастен

Мнениеот jarden » Съб Окт 26, 2019 7:45 pm

Излязоха резултатите при ДСВ във Фейсбук. За съжаление не мога да кача снимката.
jarden
Потребител
Потребител

Мнениеот mamag » Съб Окт 26, 2019 8:06 pm

jarden написа:Излязоха резултатите при ДСВ във Фейсбук. За съжаление не мога да кача снимката.

Изображение
Аватар
mamag
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот jarden » Съб Окт 26, 2019 10:09 pm

Благодаря :evil:
jarden
Потребител
Потребител

Мнениеот Ema123 » Съб Окт 26, 2019 10:41 pm

Поздравления за отборите на Илиана ,София Спорт и Славия .Заслужени шампионки.Изключителна слабо представяне на доста отбори от които очаквах добра игра.Разочарова съм малко .Още веднъж честито на медалиските .
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот didona » Нед Окт 27, 2019 8:22 pm

Честито на победителите във всички категории! :evil: За мен събитието на това ДП беше женският ансамбъл на Етър-Елит, който обедини всички отделни агитки на клубове и накара цялата зала да ръкопляска в такт с музиката на съчетанието им. Изключително съчетание, между другото! Казвам го сигурно за пети път, но не ми пука. Савина Ганчева е безкрайно надарен творец и щом във федерацията от години пренебрегват този факт, аз се чувствам свободна да си повтарям едно и също до припадък. :D 8) Пускам също едно интервю на г-жа Ганчева и Мария Ангелова от март месец тази година, защото за мен беше много интересно и ми стана малко тъпо, че за половин година само има-няма 200 човека са го чули. Сириус е едната от тези 200 човека, разбрах сега, но много от потребителите на форума сигурно са го пропуснали. Ще го сложа и в правилния раздел, разбира се. :D :) :evil:

https://www.youtube.com/watch?v=irGEWbw ... XOblAsKo9o
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот sirius » Нед Окт 27, 2019 9:00 pm

Така е, Дидонка, единствено Етър развълнуваха публиката в сезона на ансамблите. Това беше една от малкото възможности да погледаме красива гимнастика, след като се примирихме да не търсим особено задълбочено нещо на топ световно ниво, но сигурно всеки клуб си е имал някаква причина...
Аватар
sirius
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот venn » Пон Ное 04, 2019 12:07 am

Благодарско за видеото!!!! Видях снимки на отбора на Етър Елит и побързах да намеря тяхното изпълнение - Савина Ганчева отново с ТОП хореография!! :evil: :evil: :evil: Фантастичен постановчик е и за пореден път го виждаме нагледно! Чудя се и мая ог години федерацията най-сетне ще прогледне ли за този невероятен талант?! за мен е кощунство да имаш такъв специалист и да не работиш с него :(
Аватар
venn
Световен шампион
Световен шампион

Предишна

Назад към Състезания 2019