Бистра Старейшинска

Модератори: аврора, KrasiK

Re: Бистра Старейшинска

Мнениеот denitak » Пон Ное 22, 2010 10:50 am

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение Изображение Silviya and Alina!!!
Аватар
denitak
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот leila » Нед Дек 19, 2010 11:30 pm

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
leila
Новак
Новак

Мнениеот leila » Нед Дек 19, 2010 11:33 pm

Качих няколко снимки на Бистра.
leila
Новак
Новак

Мнениеот leila » Съб Юли 06, 2013 11:04 pm

Изображение
leila
Новак
Новак

Мнениеот LD » Нед Юли 07, 2013 12:07 pm

Характер на шампионка
http://www.artsport.bg/index.php?option ... &Itemid=77
Аватар
LD
Insider
Insider

Мнениеот syfi » Нед Юли 07, 2013 12:41 pm

Браво, огромно уважение й отдавам и й пожелавам само напред и нагоре! Вярвам, че ще е нова световна прима, чудесна гимнастичка! :evil: :evil: :evil:
Аватар
syfi
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот philsider » Нед Юли 07, 2013 12:42 pm

Бистра е страхотна гимнастичка, а освен това е и много интелигентен човек. Харесах си я още миналата година, когато оставаше малко в миманса заради теглото, но пък тя преодоля този проблем и се развива в правилна посока. За мен тя е неординарна и далеч от налагания днес шаблон, което трябва да се използва. Не знам дали се е случвало и друг път гимнастичка която не е в НО да разбие всички на ДП, тъй като от другата година вече ще е при жените ако бях на мястото на г-жа Ангелова щях да я привика вече и да се започне работа с нея. Освен настоящата й треньорка Бистра е работила, а може би и продължава да работи с Вили Андонова и Моника Ведричкова. Успех и здраве в бъдеще.
philsider
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот LD » Нед Юли 07, 2013 2:55 pm

Не познавам треньорката Вили Андонова :( От кой клуб е? Но помня отличните изяви на Бистра, докато тренираше при Мариана Василева.

Винаги съм смятала, че интелектът помага много на гимнастичките - много грешат тези треньорки, които изобщо не се интересуват от образованието на състезателките си.

Успех на Бистра, пожелавам й догодина да направи неусетен преход при жените, както го правят рускини и беларускини, например. При нас през последните години никоя успешна състезателка при девойките не е успяла, всички се "изгубват" за дълго време при жените, а някои и завинаги... Вярвам, че едно умно момиче като нея ще разруши този стереотип!
Аватар
LD
Insider
Insider

Мнениеот bistra » Съб Юли 20, 2013 6:55 pm

Аз съм майката на Бистра и сега ползвам нейния профил, за да благодаря ( и от нейно име ) за материала " Характер на шампионка" на Олга Голубева :evil: и поместен тук от LD :evil: .
LD, Вили Андонова е тренъор в Англия ( Лондон )от близо 20 години. След Олимпиадата обаче, клубът, който беше голям комплекс за спортна и художествена гимнастика , беше затворен от общината ( вероятно поради нерентабилност) . На мястото на комплекса строят жилищен комплекс, а клубът търси място , където да продължи да работи. Това наложи и промяната при Бистра, която тя самостоятелно реши. Поздрави :)
Благодаря Ви за насърчението :)
bistra
Потребител
Потребител

Мнениеот pla » Съб Авг 31, 2013 2:06 am

bistra написа:Аз съм майката на Бистра и сега ползвам нейния профил, за да благодаря ( и от нейно име ) за материала " Характер на шампионка" на Олга Голубева :evil: и поместен тук от LD :evil: .
LD, Вили Андонова е тренъор в Англия ( Лондон )от близо 20 години. След Олимпиадата обаче, клубът, който беше голям комплекс за спортна и художествена гимнастика , беше затворен от общината ( вероятно поради нерентабилност) . На мястото на комплекса строят жилищен комплекс, а клубът търси място , където да продължи да работи. Това наложи и промяната при Бистра, която тя самостоятелно реши. Поздрави :)
Благодаря Ви за насърчението :)

Госпожо, възползвам се от това, че сте писала тук. Искам да Ви поздравя за дъщерята, която сте отгледала и най-вече за силата да пуснете детето си обратно в София. Много майки не успяват да изпратят децата си от един град в България в друг, независимо от това, че един такъв жест би изградило кариерите им, а вие- на приблизително 3000км... Благодаря Ви, защото ние (любителите на гимнастиката) имаме възможността да се наслаждаваме на нейния труд и изкуство. Сигурна съм, че и другите пишещи в клуба го мислят, но хората рядко успяват да надмогнат свенливостта си и да се обърнат директно към родителите. Тук пишат и други майки и бащи, можете винаги да намерите разбиране и подкрепа, ако има нужда от тях.
pla
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот bistra » Вто Ное 12, 2013 6:58 pm

Госпожо, възползвам се от това, че сте писала тук. Искам да Ви поздравя за дъщерята, която сте отгледала и най-вече за силата да пуснете детето си обратно в София. Много майки не успяват да изпратят децата си от един град в България в друг, независимо от това, че един такъв жест би изградило кариерите им, а вие- на приблизително 3000км... Благодаря Ви, защото ние (любителите на гимнастиката) имаме възможността да се наслаждаваме на нейния труд и изкуство. Сигурна съм, че и другите пишещи в клуба го мислят, но хората рядко успяват да надмогнат свенливостта си и да се обърнат директно към родителите. Тук пишат и други майки и бащи, можете винаги да намерите разбиране и подкрепа, ако има нужда от тях.

Благодаря ти Pla, много мило от твоя страна , :evil: :evil: :evil:
bistra
Потребител
Потребител

Мнениеот Хореография » Вто Юли 16, 2019 10:15 am

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Хореография
Модератор