Яна Кудрявцева (Русия)

Модератори: аврора, KrasiK

Re: Яна Кудрявцева (Русия)

Мнениеот nadejda » Чет Авг 15, 2019 3:27 pm

за този олимпийски цикъл със сигурност не, пък и детенцето е много малко още, но за следващия - кой знае, ако написнат правилника в друга посока - въпреки че с нейните контузии незнам дали би имала успех. Стимулът би бил само олимпийска титла, само това и липсва.
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот neshka admirer » Пет Авг 16, 2019 12:57 am

nadejda написа:за този олимпийски цикъл със сигурност не, пък и детенцето е много малко още, но за следващия - кой знае, ако написнат правилника в друга посока - въпреки че с нейните контузии незнам дали би имала успех. Стимулът би бил само олимпийска титла, само това и липсва.

принципно вярвам в чудеса и че няма невъзможни неща, все пак това е ХГ. ако започнем да броим пречките... дори и за Яна Кудрявцева те ще се окажат много... аз мисля, че гимнастичките не намират психически сили да се върнат, особено след такава пауза. травмите отделно. а каква мотивация може да има една млада майка да си зареже детенцето и да се пороби за четири години... било то и Богинята на гимнастиката?! не вярвам. то не е като кучето, което с мамун отглеждаха :-)
иначе Яна може да се справи с всеки правилник, само да походи по килима - пак ми стига :-)
а относно правилника, сриозно си мисля с конспиративния си мозък, че г-жа уинър нарочно я пришпори и сякаш реши вместо нея, защото ... ами трябваше да се съобрази какъв да бъде новият правилник, който шаталина е писала... а можеше ли карпушенко да го пише?!... :?
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Хореография » Чет Ное 14, 2019 3:10 pm

10.10.2019
by Валерий Хлызов

Изображение
SOARING ANGEL(Кудрявцева Яна)
Аватар
Хореография