ДП Категория "ЕЛИТ"

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: ДП Категория "ЕЛИТ"

Мнениеот elka3 » Съб Май 15, 2021 10:17 pm

Аз се чудя какво става с Лъчезара Пекова? Не участва днес и дума не се чу за нея.

Честито за третата титла на Боряна! :0895: Честито и на нейните подгласнички! :0895:
Стили също беше страхотна днес и жалко за грешките й на лента.
elka3
Пристрастен
Пристрастен

Мнениеот sharo 73 » Съб Май 15, 2021 11:00 pm

За Валерия се каза че е контузена , за Катрин Цонева отдавна не се е чуло нищо а и на мен ми направи впечатления липсата на Лъчезара в списъците .Те и трите са членове на основен състав а почти не се показаха до сега .Интересно какъв ще е новият състав на НО .За мен и Христина Първанова и Мария Куропаткина са много качествени , както и Триадичките от първата група .
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот rgymfan » Нед Май 16, 2021 12:16 am

Според мен има 5 нови кандидатки за националния - Магдалина Миневска, Елена Георгиева, Христина Първанова, Мила Янакиева и Мария Куропаткина. Но кои от тях ще вземат и кои ще извадят, вече си е работа на екипа на националния отбор. А и какво е състоянието на някои от сегашните националки, които не се появяват напоследък много често. Днес отсъстваха четири - освен Валерия Ватова, Никол Атанасова, Лъчезара Пекова и Катрин Цонева. Прави впечатление, че ако някои отпадат от Елит и влизат на техните места резерви, то отпадащите все са националки. Дали са контузени или не са в добра форма, можем да гадаем.
rgymfan
Модератор
Модератор

Мнениеот geri1117 » Нед Май 16, 2021 3:36 am

Боряна Тончева каза, че Катрин Цонева, Валерия Ватова и Лъчезара Пекова не участват поради контузии. За Никол Атанасова нищо не споменаха.
Аватар
geri1117
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Ema123 » Нед Май 16, 2021 9:28 am

Ако Боряна се откаже ,защото за Кати е сигурно предполагам основния ще е в състав :Татяна ,Стили ,Ева ,Радина ,София .За разширен -Маги Миневска ,Хриси Първанова ,Мила ...жал ми е ,че Лъчи е кконтузена .За мен тя съчетава всичко ,което трябва да притежава една гимнастичка за високо ниво гимнастика .
Ema123
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот neshka admirer » Нед Май 16, 2021 10:51 am

Разбираемо е, че всеки се опитва да предвиди нещата, аз обаче никога не съм чула и дума, нито съм видяла знак Боряна да се отказва. Тя е на 20 години и, пу-пу само да е здрава, може още дълго да ни радва! Предполагам, че никой не иска да я засегне с прогнозите си за бъдещия основен състав, в който Боряна липсва, но на мен ми става мъчно от такива прогнози. Както и много други фенове, много искам да видя какви нови образи и майсторства ще ни покаже Боряна и по новите правила след Токио!

Само да не забравя да упомена, че след 5 държавни титли при девойки и 3 при жени Боряна е общо 8 пъти държавен шампион, което само по себе си не е никак малко. Иииииии, давай, Бубе! :) :evil:

Днес искам медали и за Стиляна! :) :evil:
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот evenfall » Нед Май 16, 2021 1:03 pm

За Буба май ще зависи колко е удовлетворена от олимпиадата. Мисля и че може да пробва новия правилник до световното в България.

Не забравяйте обаче и че ще има селекция за ансамбъл. Някой каза в студията, че се водят спорове за Радина къде ще е по-полезна. Мисля и София, че ще се реализира по-добре там.
Елена Георгиева не бих я отписвала. Раева много я харесваше, а тя израстна много последната година, въпреки грешките вчера.
It is the hardest thing you'll ever love.

https://youtu.be/TBYiQOjKYa0
Аватар
evenfall
Модератор
Модератор

Мнениеот rhythmicstars » Нед Май 16, 2021 1:13 pm

Леле как ще се моля Радина да я наложат индивидуално, тя за мен е абсолютно наравно с Ева и Стили по възможности, та даже по чисти елементи има от Ева, само да и усложнят малко съчетанията. Сигурна съм, че ще я харесат и съдии само да я пуснат на няколко състезания да видят спрямо другите как се справя.

Ще е тъжно ако стане като с Мадлен, която толкова исках да е индивидуално, но отиде в ансамбъл.
rhythmicstars
Gymfan
Gymfan

Мнениеот veda » Нед Май 16, 2021 1:47 pm

Не се знае кое ще бъде по-добро за момичетата. В ансамбъл имат шанс да сбъднат мечтите си. Радина специално има медали от международни състезания.
Аз не мисля, че Мадлен е сгрешила. Тя вече е звезда на ХГ!
Респект, госпожо Робева!
Аватар
veda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот rhythmicstars » Нед Май 16, 2021 1:59 pm

За Мадлен, това наистина си беше успешно, главно защото ако имам спомен тя си е предпочитала ансамбъл винаги. Но просто имаше всички качества за индивидуално за мен, та същото с Радина.
rhythmicstars
Gymfan
Gymfan

Мнениеот just_a_fan » Нед Май 16, 2021 2:18 pm

Аз пък си мисля, че втория ансамбъл, който сформираха ще станат титулярки след Токио, ако всички момичета се откажат. А там освен за Симона не е ясно също. Буба ще ме радва да я гледам още на килима, но тя сега е в най-върхова форма и дано успее в Токио. След 3г не се знае. Пък и идват много силни момичета, които дано получат шанс за изяви. Иначе в такава силна конкуренция се раждат най-добрите резултати.
“Истински успех е преодоляването на страха от неуспеха.” – Пол Суини
Аватар
just_a_fan
Европейски шампион
Европейски шампион

Мнениеот veda » Нед Май 16, 2021 2:39 pm

О, не мисля така за втория състав. Съвсем скоро ще излезе новия правилник. В следващия цикъл ще има отново СП в София. Има какво да мислят в БФХГ. Отделно има вече ансамбли, които ще останат в следващия цикъл, които нямат шанс за олимпийски медал на този етап. Изобщо трябва сериозно да се обмислят нещата. Но си мисля, че сега ги вълнуват други неща. 8) Все пак не може три дини под две мишници.
Респект, госпожо Робева!
Аватар
veda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот neshka admirer » Нед Май 16, 2021 6:07 pm

какви интересни финали гледах, много съм доволна! не помня толкова интересно да е било преди...
боряна е ясна, даже не се и притеснявах докато я гледах този път, но събититето, което се случи днес за мен са вторите места на стиляна! виждат се много високата трудност и огромните възможности, които стиляна има във всяко отношение. пристрастна съм, но това са ни двете най-добри гимнастички в момента и просто не помня да сме имали цели два гения наведнъж от толкова много време насам!
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот sharo 73 » Нед Май 16, 2021 7:04 pm

Ако Стилянка не си беше попиляла лентата си се класираше трета в многобоя от раз ! Тя си е звезда по рождение само да е здрава .Относно отказването на някои титулярки се сещам за следното : Гимнастиката е много труден спорт защото ти трябва сила и кураж освен да се бориш но и да знаеш кога да се откажеш ...Съгласна съм че от години не сме имали толкова млади таланти но за съжаление място в елита има само за две и една тяхна резерва .Аз също предпочитам Радина веднага след малкият бонбон но за съжаление Ева е по наложена като име а има и повече опит.Мярна ми се някъде че Мадам е обявила как новият НО ще има повече момичета от сегашният , ако това изобщо е възможно , така че едва ли ще има освободени състезателки .Най вероятно към сегащните ще прибавят поне още 3.
Дано има план да им изготвят пълноценни тренировки че Раковски май се пука по шевовете а и трябва място за националките в ДСВ .В очакване сме на официалният списък .
Аватар
sharo 73
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот evenfall » Нед Май 16, 2021 7:22 pm

sharo 73 написа:Дано има план да им изготвят пълноценни тренировки че Раковски май се пука по шевовете а и трябва място за националките в ДСВ .

Отдавна не са всички на Раковски. Доколкото виждам снимки са пръснати между Раковски, Арена Армеец и зала София.
It is the hardest thing you'll ever love.

https://youtu.be/TBYiQOjKYa0
Аватар
evenfall
Модератор
Модератор

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания 2021