Държавно Клубно Първенство - 12.10.2021г, София

Модератори: kik, evenfall, Anna, аврора

Re: Държавно Клубно Първенство - 12.10.2021г, София

Мнениеот bimbambum » Пет Окт 15, 2021 4:24 pm

В нищо не се опитвам да ви убедя. Невъзпитани, шумни, злобни - това не са мои думи.
Децата са като на война. Децата, както спомена Лика, са винаги ощетени. Те са със съзнанието, че - простичко казано - другите са лоши. Или не, но във всеки случай ще трябва да ги убият.
:D :D :D
Е, добре, може би преувеличих.
Няма смисъл повече да спорим по този въпрос. И аз нямам нерви да се обяснявам от кои съм, та да знаят някои какво да мислят за това, което пиша.
Само недей ме нервира така.
Гледай природата, слушай дъжда.
Чуваш ли как тревата расте?
Да или не? Да или не?
bimbambum
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот tsvetito » Съб Окт 16, 2021 2:49 am

Брех, какви неща разбрах за клуб Левски и неговите деца...не бях забелязала до сега :-o Може би не съм се взирала така усърдно, ще се поправя и ще се загледам в "дечицата от Левски как поглеждат други дечица, щото викат не за когото трябва".
Аз по-шумна агитка от децата на клуб от Левски Илиана не съм виждала. Вече при родители и фенове мисля, че Триадица и Левски си спорят 1вото място. За добро или лошо Левски има много фенове, а те са....различни, ама наистина. Има от до, и съм убедена, че няма човек на планетата, който да харесва всички фенове на Левски, убедена съм в това! То е малко и като с футбола - фенове всякакви. Не знам какво точно сте видели вие и кога, но не може да кажете, че ДЕЦАТА от клуб Левски, което значи ВСИЧКИ деца са еди си какви. То децата в който и клуб да са, не са еднакви. Може да кажете какво сте видяли, какво ви е направило лошо впечатление, ама така всички под общ знаменател е обидно. Още повече, че говорите за време преди 2 години. Ми то много деца минаха през Левски, едни влязоха, други излязоха. Не е коректно такова изказване. То е почти същото като някой да каже "отидох на ДП Елит и цялата публика беше от ненормалници, които обиждаха момичетата на терена" и то защото чула, че някой казал нещо.
С най-добри чувства, просто генерализирането никога не е добър вариант, нито коректен такъв.

Колкото до резултата, ако Левски бяха взели тия 2т от Леонор, и се окажече, че на БУ вземат по-висока оценка (подадоха там контестация), то щяха да са победители в този двубой. А някой по-горе питаше, могат да се играят и 6 съчетания от 1 момиче, но само по 2 в етап, както и на всеки етап трябва да има деца от всички възрасти.
tsvetito
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот didona » Съб Окт 16, 2021 9:14 am

ЖДНБ, че отворих тази тема. :( Не знам колко пъти съм написала по адрес на постояннното преизбиране на мадам винер2, че абсолютната власт развращава абсолютно. Тук акцентът е върху "абсолютно". И го виждам по страниците на форума вече. "Децата-злодейчета" от Левски.....е събиритален образ на абсолютното развращаване. Толкова е тъжно, че дори не мога да заплача. Спрете се! От една пародия на първенство и то брутална пародия, накрая дечицата ли станаха злодеите?
Аз съм Жаба Жабурана
с кожа чиста и опрана,
живея аз в жабурняка,
квака-квака-квака.
Аватар
didona
Олимпийски шампион
Олимпийски шампион

Мнениеот Lika » Съб Окт 16, 2021 12:42 pm

tsvetito написа:Брех, какви неща разбрах за клуб Левски и неговите деца...не бях забелязала до сега :-o Може би не съм се взирала така усърдно, ще се поправя и ще се загледам в "дечицата от Левски как поглеждат други дечица, щото викат не за когото трябва".
Аз по-шумна агитка от децата на клуб от Левски Илиана не съм виждала. Вече при родители и фенове мисля, че Триадица и Левски си спорят 1вото място. За добро или лошо Левски има много фенове, а те са....различни, ама наистина. Има от до, и съм убедена, че няма човек на планетата, който да харесва всички фенове на Левски, убедена съм в това! То е малко и като с футбола - фенове всякакви. Не знам какво точно сте видели вие и кога, но не може да кажете, че ДЕЦАТА от клуб Левски, което значи ВСИЧКИ деца са еди си какви. То децата в който и клуб да са, не са еднакви. Може да кажете какво сте видяли, какво ви е направило лошо впечатление, ама така всички под общ знаменател е обидно. Още повече, че говорите за време преди 2 години. Ми то много деца минаха през Левски, едни влязоха, други излязоха. Не е коректно такова изказване. То е почти същото като някой да каже "отидох на ДП Елит и цялата публика беше от ненормалници, които обиждаха момичетата на терена" и то защото чула, че някой казал нещо.
С най-добри чувства, просто генерализирането никога не е добър вариант, нито коректен такъв.

Колкото до резултата, ако Левски бяха взели тия 2т от Леонор, и се окажече, че на БУ вземат по-висока оценка (подадоха там контестация), то щяха да са победители в този двубой. А някой по-горе питаше, могат да се играят и 6 съчетания от 1 момиче, но само по 2 в етап, както и на всеки етап трябва да има деца от всички възрасти.

Съгласна съм, че феновете са различни и се извинявам, ако съм обидила някого. Но по състезания те се обединяват в "агитки" и се представят някак генерално и като група. Не съм се взирала, това бяха 2 или 3 състезания, на които бях единия път до самата агитка от около 40 човека, а другия път до 4-5 човека, сред които треньор или нещо подобно от Левски. Уверявам ви, тази близост беше изненадващо и травмиращо преживяване и реакциите им се набиваха в очи и дори ме разсейваха от състезанието.

Разбирам подкрепата и възторга от своя отбор, разочарование от несправедлива оценка, от подценяване, дори гняв. Публиката има силни реакции, знам. Познато ми е, самата аз не се чувствам уютно, като не аплодирам и гледам лошо на международни състезания и се опитвам да е с мярка. Но пък повярвайте, че има нещо, което да впечатлява в поведението на фенове на Левски, то се случва и в писането в групи с прибързани, едностранчиви, откровено нелепи, обидни и неверни изказвания, тежък език, вечно ощетени и неразбрани. Оттам и генерализирането.
Lika
Gymfan
Gymfan

Мнениеот Светлана-рускинята » Съб Окт 16, 2021 5:17 pm

Относно агитките на Левски (няма да уточнявам кой от всичките) - на един турнир в Сърбия тази агитка едва ли не освиркваше всички останали български отбори...Просто факти..... :(
Светлана-рускинята
Новак
Новак

Мнениеот neshka admirer » Съб Окт 16, 2021 7:00 pm

леле, с тази тема може би засенчихме дори заседание на УС на БФХГ отпреди времената на пълно единодушие... чак ми е неудобно! :(
аз пък съм фен тъкмо и на "левски-триадица", и на "левски" (без никаква родствена връзка). "викам" и за двата отбора, както и за други, ето например в "академик" последно открих невероятно бисерче. все пак отборът на боряна (и мади, лаура, мила, жана пенчева) ми е по-скъп в момента като фен, ако трябва да кажа с ръка на съцето. не се знае след време "джоретата" накъде ще наклонят везните. какво, няма ли да се радваме на всички?
абсолютно съм сигурна, че навсякъде има и похвални, и нередни неща. безпредметно е да се нападате, а пък децата въобще не са ви виновни!
Аватар
neshka admirer
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот tsvetito » Съб Окт 16, 2021 8:16 pm

Аз, като преминала по стечение на обстоятелствата през 3 клуба, то мога да кажа, че имам приятели от повечето клубове (не само тези 3), също така харесвам и много деца от клубове в страната, и се радвам и пляскам за тях (всъщност обикновено не пляскам, защото снимам :D ), но това са деца, и всички се трудят в залата. И да, има всякакви деца, но аз гледам да обръщам внимание на хубавото, а не да гледам лошото. Дори и този турнир, мина и замина, било каквото било, нищо няма да се промени. Един път са ощетени едни, друг път други, не бих казала, че е само един клуб. И аз съм чувала много груби изказвания и лошо държание, но то си е за тези, които са го правили. Не съм видяла и чула това което казвате, но вероятно е било така, което е жалко :(
tsvetito
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Emiradisvetli » Съб Окт 16, 2021 9:25 pm

Здравейте.Някой знае ли къде може да се гледа това първенство?Има ли някъде запис?
Emiradisvetli
Новак
Новак

Мнениеот elka3 » Съб Окт 16, 2021 9:41 pm

Ще намерите запис на страница 5 тук.
elka3
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот Emiradisvetli » Съб Окт 16, 2021 10:12 pm

Не се отваря записа.Пише ,че е частен.
Emiradisvetli
Новак
Новак

Мнениеот elka3 » Съб Окт 16, 2021 10:21 pm

[quote="Emiradisvetli"]Не се отваря записа.Пише ,че е частен.[/quote]

Съжалявам, беше достъпен пред два дена.
elka3
Gymnastics Expert
Gymnastics Expert

Мнениеот XF135 » Пон Окт 18, 2021 2:11 pm

Леле, каква драма. Много удобно,нали? Да се измества фокуса от иначе срамното събитие, наречено "състезание". Кои левскарчета, на кое състезание са гледали лошо? Щото само за левскарчетата е вярно, всички други деца от всички клубове са ангелчета?
Г-жа кралицата не успя да наложи цензура и върху форума, а много се постара и в отговор на това пусна своите тролове тука да въздават справедливост :x
Наистина, нека запазим фокуса върху най-нечестното "състезание" в последните години, то не не трябва да се повтаря. Уж трябваше да е празник, за децата, а то :cry:
Иначе аз съм ЗА крайните фенове, благодарение на тях се казват някои истини, които някои други много се надяват да останат неизказани!
XF135
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот nadejda » Пон Окт 18, 2021 4:15 pm

Илияна Раеваза Татяна

За Татяна Воложанина:

„Татяна Воложанина игра много стабилно. Тя беше сърдита на съдиите, че не й вдигат оценките, които тя смята, че трябва да получава. Татяна има един проблем върху, които трябва да работим и това е оценката за изпълнение. Няма място за сърдене, трябва много работа. Смятам, че следващият сезон Татяна в изпълнение ще получава различни оценки. В трудността тя е много силна и е много атрактивна. Може да бъде една много сериозна конкуренция на Лала Крамаренко, стига да оправим оценката за изпълнение“

https://bnr.bg/post/101543037?fbclid=Iw ... RD_HOX8T3E
Аватар
nadejda
Световен шампион
Световен шампион

Мнениеот Sita » Пон Окт 18, 2021 4:19 pm

Май някаква госпожа много се засегна на клуб от моето мнение, което нямаше нищо общо с клубната принадлежност, още по-малко с феновете и най-малко с децата. Опитах се да поставя фокуса върху справедливостта - тази толкова болна за феновете тема, но виждам, че заслепени от блясъка и на кралицата и омагьосани от всички лъжи, които изрича, някои госпожи неглижират проблема и се опитват да размахват пръст и да хвърлят кал върху деца. Аз пък никога не съм сядала сред агитката на Левски и не мога да споделя впечатления за нея, но винаги, в течение на години, се озовавам в най-горещата точка на залата - пред десетките гимнастички от Левски Триадица и ми е идвало да спра да ходя на състезания, заради истерията, на която ставам свидетел винаги, когато играе гимнастичка от техния клуб. Най-шумната, креслива и истерично пищяща агитка, която за мен няма нищо общо с доброто възпитание. А относно новата звезда Татяна Воложанина, само преди два дни написах, че никога не получава оценките, които тук щедро й вдигат - дали нещо излъгах? Видях отчаяни фенки, които търсеха причините за ниските й оценки в изпълнение и обвиняваха световното съдийство във всички грехове - но истината е, че балонът на толерирането на тази гимнастичка винаги се пука, когато се сблъсква с неутрално съдийство. То само като й видят страшната физиономия и изпълнението без никаква емоция, колко да й дадат, даже това й е много.
Sita
Новак
Новак

Мнениеот o11 » Пон Окт 18, 2021 6:48 pm

o11
Gymfan
Gymfan

ПредишнаСледваща

Назад към Състезания 2021